Kliniki i Gabinety Weterynaryjne

Moderator: dalmibea

Kliniki i Gabinety Weterynaryjne

Postprzez dalmibea » N lut 21, 2010 9:19 pm

lidzbararas
Temat postu: Kliniki i Gabinety Weterynaryjne
PostWysłany: 17 Lut 2010, 14:01
Offline

Miejscowość: Poznań
Osobą mieszkającym w Poznaniu zdecydowanie polecam:
KLINIKĘ WETERYNARYJNĄ dr.Grzegorza Wąsiatycza.
ul. Księcia Mieszka I 18,
61-689 Poznań,
tel. +48 61 823 09 97, 826 71 83, fax +48 61 826 71 86
e-mail: redklin@klinwet.pl

W klinice można bez problemy wykonać:
1. Diagnostyka kardiologiczna
2. Diagnostyka ortopedyczna
3. Badania endoskopowe
4. Badania laboratoryjne
5. Diagnostyka okulistyczna
6. Diagnostyka dermatologiczna
7. Diagnostyka neurologiczna
8. Diagnostyka onkologiczna
9. Obrazowanie

Klinika jest największym zakładem leczniczym dla zwierząt w Poznaniu. Pomagamy głównie zwierzętom towarzyszącym – psy, koty, fretki, świnki morskie, chomiki, papużki to nasi pacjenci, ale zdarza się też wizyta legwana zielonego, pytona czy innego egzotycznego gościa. Cały zespół Kliniki: lekarze weterynarii, technicy weterynarii, inżynierowie i technicy medyczni, analitycy medyczni, opiekunowie zwierząt leczonych stacjonarnie, recepcjonistki, administracja – w sumie prawie 40 osób – pracuje, aby sprostać oczekiwaniom Klientów.

Twórcą i właścicielem Kliniki jest dr nauk weterynaryjnych Grzegorz Wąsiatycz. Tworzenie było procesem, który zaczął się w 1989r. skromnym gabinetem na ul. Bnińskiej. W latach dziewięćdziesiątych pojawiła się idea budowy specjalistycznej placówki. Doktor Wąsiatycz przyglądał się klinikom w Europie Zachodniej, USA i Kanadzie, gdzie odbywał staże i na ich wzór powstała Klinika przy ul. Księcia Mieszka I 18. W 1997r. kiedy Klinika przyjmowała pierwszych pacjentów budynek wydawał się ogromny, dzisiaj pilnie szukamy rozwiązań, aby powiększyć szpital, znaleźć miejsce na dodatkowe gabinety, unowocześnić recepcję, a tym samym rozszerzyć zakres usług weterynaryjnych.

Misja Kliniki – leczyć i uczyć – sprawia, że od pracowników, a szczególnie od lekarzy wymaga się ciągłego rozwoju i uzupełniania wiedzy. Każdy ma możliwość wyjazdów na sympozja, cykliczne szkolenia zagraniczne na najwyższym europejskim poziomie – European School for Advanced Veterinary Studium, warsztaty lub indywidualne praktyki. Lekarze nasi kończą studia podyplomowe uzyskując tytuł specjalisty chorób psów i kotów czy chirurgii weterynaryjnej. Kilkudniowych szkoleń krajowych i zagranicznych jest w ciągu roku kilkanaście. Każdy wyjazd jest omawiany na środowych zebraniach naukowych i jest to jedyna godzina w tygodniu (środa od 15.00 do 16.00) kiedy nie planujemy wizyt.

lekarze kliniki: http://www.klinwet.pl/go.php/pl/nasi_lekarze.html

Jak znacie dobre kliniki lub gabinety weterynaryjne w swoim miejscu zamieszkania umieszczajcie informację, linki, fotki.
Zbierzmy dobre gabinety i kliniki. Wystrzegajmy się konowałów którzy mają o weterynarii pojęcia tyle co szewc o fryzjerstwie.
Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Powrót do PORADY WETERYNARYJNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron