TOY/5 lat/MA DOM

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: TOY/Hotelik/ZAREZERWOWANY

Postprzez gosia » Cz maja 16, 2013 8:49 pm

Toy w poprzedni weekend pojechał do nowego domku. Fotki są jeszcze z hoteliku - zrobione tuż przed wyjazdem, z nową Panią Toya. Na razie dostałam tylko wiadomość, że chłopak, jest grzeczny i bardzo mądry. Czekamy na fotki z domku :) Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOY/już w domku

Postprzez gosia » Śr maja 22, 2013 9:21 pm

Nowa Pani Toya bardzo go chwali, że jest grzecznym i posłusznym psem. Poznał nowe psie towarzystwo i świetnie się dogaduje. Toy przybiega jak się go woła. Jedyny problem, to lęk separacyjny - Toy nawet na chwilkę nie potrafi zostać sam w domu, bo płacze i szczeka. Na razie chodzi do pracy ze swoją Panią, ale na dłuższą metę trzeba będzie ten problem rozwiązać, dlatego w przyszłym tygodniu psiak jest umówiony na spotkanie z behawiorystą. Z ciekawostek - Pani zauważyła, że pomimo łagodności Toya w stosunku do ludzi, nie przepada on za tęgimi panami - wydaje wtedy ostrzegawcze pomruki i poszczekiwania. Pani Agata obiecała, że zdjęcia psiaka będą po weekendzie - czekamy :)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOY/już w domku

Postprzez gosia » Wt maja 28, 2013 10:53 am

Pani Agata napisała mi dziś, że Toy robi postępy i już nie rozpacza jak sam zostaje w domu, teraz zostało już tylko nauczenie naszego chłopaka grzecznej jazdy samochodem, bo koniecznie chce jeździć na przednim siedzeniu, a najchętniej pewnie siedziałby na kolankach Pańci ;) Zdjęć niestety jeszcze nie mam :(
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOY/już w domku

Postprzez dalmibea » Śr maja 29, 2013 1:10 am

A moze Toy wybierze sie z nowa pania na spotkanie dalmatow ??? :lol: fajnie by bylo :P
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: TOY/5 lat/SZUKA DOMU

Postprzez magmal » Cz lis 14, 2013 10:07 pm

Toy cieszył się domem tylko pół roku..... Niestety jego nowa pani potraktowała go jak zabawkę.... Znudził się i został z dnia na dzień wyrzucony na bruk...

Kolejna porażka... :( :(

Przepraszamy Ciebie Toyciu :cry:

Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby znaleźć Ci najlepszy dom, żeby Ci wynagrodzić wszystko.....

Toy trafił dziś do domu tymczasowego pod Krakowem.
Wkrótce relacja nowej opiekunki Toya i nowe zdjęcia

Szukamy domu!!!!
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: TOY/5 lat/SZUKA DOMU

Postprzez roma_121 » Śr lis 20, 2013 3:50 pm

nie ukrywam, że jest mi cholernie przykro a to dlatego, że ja przeprowadzałam kontrole przedadopcyjną :( rodzina na prawdę wydawała się w porządku - prozwierzęca z super podejściem a na dodatek widzieli już Toya, jak to łatwo może zmylić pierwsze wrażenie :( bardzo mi przykro... mam nadzieje, że w czas który spędził u tej kobiety nie wpłynął na niego negatywnie... osobiście uważam, że powinno się ostrzec inne fundacje przed tą kobietą...

jak tylko dostaniemy zdjęcia i opis Toya to rusze z ogłoszeniami... a jak finanse mi pozwolą to odwiedze go w Krakowie...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: TOY/5 lat/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Pt lis 22, 2013 11:58 pm

Kasia nie ma w tym Twojej winy, niestety ludzie są jacy są. Najważniejsze teraz znaleźć nowy dom i nową rodzinę dla Toya, bo bardzo tęskni. W domu tymczasowym jest grzeczny, bez problemu zostaje sam, a raczej z kolegą. Dogadał się z onkiem, który mieszka w tym samym domu. Nie sprawia większych kłopotów

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOY/5 lat/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » N gru 08, 2013 9:26 pm

Kilka nowych zdjęć z pozdrowieniami od Toya. Pies ma się dobrze, ale ciągle czeka na prawdziwy dom, garnie się do ludzi, dopomina o pieszczoty i uwagę :(

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOY/5 lat/SZUKA DOMU

Postprzez gosia » N sty 05, 2014 7:33 pm

Toy w nowym ubranku od cioci Petry :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOY/5 lat/GOTOWY DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » Wt sty 28, 2014 10:58 am

czy jest mozliwość dostania nowych zdjęć Toya ? czy mam ruszać z ogloszeniami dla niego z tymi które mamy ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: TOY/5 lat/GOTOWY DO ADOPCJI/ZAREZERWOWANY

Postprzez gosia » N lut 16, 2014 1:23 pm

Toy powoli pakuje walizki i szykuje się do wyjazdu do domu. Wczoraj odwiedziła go zaprzyjaźniona rodzina. Toy pozdrawia :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOY/5 lat/GOTOWY DO ADOPCJI/ZAREZERWOWANY

Postprzez gosia » Pt lut 21, 2014 7:27 pm

Toy również wyruszył w drogę do nowego domku. Jego podróż będzie dłuższ niż Scandala, ale jeszcze dziś wieczorem będzie w domu. Chłopaku bądź grzeczny, mam nadzieję, że to Twoja ostatnia przeprowadzka :)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOY/5 lat/GOTOWY DO ADOPCJI/ZAREZERWOWANY

Postprzez gosia » So lut 22, 2014 3:34 pm

Wczoraj późnym wieczorem Toy dotarł do swojego nowego domu. Po długiej podróży przespał w swoim łóżczku spokojnie całą noc. Przed spaniem trochę się popieścił z nowymi właścicielami i padł :)
Rano poszedł o 7 30 z panią do piekarza po bułki , a po drodze ignorował wszystkie psy, które na niego szczekały . Przy stole nie prosił tylko czekał grzecznie na swoje

Pierwsze fotki z nowego domku :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TOY/5 lat/MA DOM

Postprzez magmal » So mar 15, 2014 1:28 pm

Na twarzy Toya wreszcie zagościł uśmiech :)

Toy pozdrawia ze swojego domu. Psiak doskonale odnalazł się w nowej rodzinie. To pierwszy pies w domu i od razu strzał w dziesiątkę. Rodzina jest przeszczęśliwa i dzięki temu Toy również.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: TOY/5 lat/MA DOM

Postprzez Achajka » N mar 16, 2014 10:39 am

normalnie ryczeć mi się chce :) widok szczęśliwego psa bezcenny :D Kocham rodzinkę ktora dała w koncu stabilizacje Toyusiowi :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron