Kropa_ schron w Wysocku Wielkim_przejęta przez inna Fundację

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Kropa_ schron w Wysocku Wielkim_przejęta przez inna Fundację

Postprzez gosia » Pn sie 19, 2013 8:35 pm

To wpis z facebookowej strony schroniska: "Kropka to suczka w typie dalmatyńczyka. Trafiła do schroniska 16 sierpnia. Przybycie do schroniska to dla niej ogromna tragedia, suczka jest przerażona. Leży cały czas w jednym miejscu i cała się trzęsie. Od wczoraj się nie wypróżniła ani razu. Dotknięta cała drży i powarkuje. Suczka jest prawdopodobnie w ciąży."
W komentarzach pisali, że jeśli będzie nadal problem z wypróżnianiem wezwą weterynarza, ale chwilowo brak wiadomości czy wzywali, nie potwierdzili też czy sunia rzeczywiście jest szczenna :(

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kropa_schronisko w Wysocku Wielkim

Postprzez perpe-tua » Pn sie 19, 2013 8:47 pm

Śliczna, oby tylko taka dorodna ;(
perpe-tua
 
Posty: 20
Dołączył(a): So sie 17, 2013 8:03 pm

Re: Kropa_schronisko w Wysocku Wielkim

Postprzez dalmibea » Wt sie 20, 2013 11:05 pm

Ojeju, jej trzeba jakos pomoc, jak by byla szczenna to tragedia :( Biedulka, napewno przestraszona i jest taka spieta ze sie wyproznic nie moze i napewno ja juz wszystko boli :(
To niemozna z tym dlugo czekac bo sie tam jeszcze przekreci. Trzeba zrobic USG i wyjasnic wszystko , czy szczenna, co z jelitami itd. No jak dlugo chca tam w tym schronisku z tym czekac ? psinia cierpi od 16 go sierpnia, juz prawie caly tydzien a oni czekaja na cooooo ?????
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Kropa_(Pepsi) schronisko w Wysocku Wielkim

Postprzez chili1304 » Śr sie 21, 2013 3:57 pm

Zapewne czekają na to,że zejdzie....będą mieli o jednego psa mniej... :( przykre i szlag trafia jak się patrzy :(
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Kropa_(Pepsi) schronisko w Wysocku Wielkim

Postprzez Szafranmaria » Śr sie 21, 2013 8:40 pm

Puściły mnie nerwy to jest polityka schroniskowa(okres kwarantanny )przeżyje albo k.....a zejdzie.Nie przeżyje jak coś się jej stanie,przecież jest lekarz w schronisku,proście o kontakt z nim,ryjcie dziurę może się uda wyciągnąć przed czasem.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Kropa_(Pepsi) schronisko w Wysocku Wielkim

Postprzez magmal » Śr sie 21, 2013 8:57 pm

dziewczyny bez nerwów ;)

Aktualizacja: Kropkę udało się przenieść do boksu na zewnątrz, mała zaczęła chodzić na spacery i wypróżniać się, nadal wybrzydza jeśli chodzi o jedzenie. Bardzo lubi dzieci, jest grzeczna, ułożona, reaguje na podstawowe komendy. W sumie nie wiadomo czy jest w ciąży bo ona cała jest szeroka. Ma ok. 4-5 lat.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Kropa_(Pepsi) schronisko w Wysocku Wielkim

Postprzez dalmibea » Cz sie 22, 2013 1:53 am

kamien z serca, oby tak bylo
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Kropa_(Pepsi) schronisko w Wysocku Wielkim

Postprzez gosia » Cz sie 22, 2013 9:54 am

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

rozmawiałam z Panem z fundacji, która opiekuje się schroniskiem, w którym przebywa Kropa, mała trochę lepiej się czuje, już nie jest taka zestresowana, ale nadal nie wchodzi do budy - widać, że wcześniej nie miała z nią do czynienia. Trafiła do schroniska zadbana i czysta, w ogólnie dobrym stanie dlatego przypuszczają, że była psem domowym, kanapowcem. Tym trudniej jej się przestawić na warunki schroniskowe :(
Sunia miała mieć robione usg, żeby potwierdzić, albo wykluczyć ciążę, dziś po południu będę miała wiadomość czy badanie się odbyło i jaki jest wynik
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kropa_(Pepsi) schronisko w Wysocku Wielkim

Postprzez dalmibea » Cz sie 22, 2013 6:21 pm

Te zdjecia za kratami mnie rozwalaja, jak ona sie smutno patrzy bidulka :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Kropa_(Pepsi) schronisko w Wysocku Wielkim

Postprzez gosia » Pt sie 23, 2013 9:17 am

rozmawiałam z Panem z fundacji Kropa nie jest szczenna
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kropa_ schronisko w Wysocku Wielkim

Postprzez dalmibea » So sie 24, 2013 4:11 pm

Kropa zostanie przejeta przez inna Fundacje , wlasnie szukany jest transport do DT
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Kropa_ schronisko w Wysocku Wielkim

Postprzez magmal » Wt sie 27, 2013 10:37 am

sunia przeszła pod opiekę drugiej Fundacji. Powiedzenia.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm


Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron