DINAH/8 lat/MA DOM

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

DINAH/8 lat/MA DOM

Postprzez magmal » Cz lip 19, 2012 9:44 pm

08.10.2012 Dinah zostala przejeta pod opieke przez fundacje http://www.dalmatynczykiwpotrzebie.pl/index.html , Kontakt u nas na forum przez Vilena /Wiceprezes Zarzadu


Dinah ma ok 8 lat.
Sunia trafiła do schroniska po śmierci dotychczasowego opiekuna. Jak widać na zdjęciach wiodła dobre życie.

Po latach spędzonych w kochającym domu na stare lata spotkał ją taki los.......

Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: DINAH/8 lat

Postprzez chili1304 » Cz lip 19, 2012 10:19 pm

Boże...tragedia :(
Brak słów.....
Zrobie ogłoszenia rzecz jasna.
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: DINAH/8 lat

Postprzez Achajka » Pt lip 20, 2012 8:48 am

a gdzie jest ts sunia??
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: DINAH/8 lat

Postprzez dalmibea » Pt lip 20, 2012 9:14 am

kolo Wrzesni
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DINAH/8 lat

Postprzez gosia » Pt lip 20, 2012 2:40 pm

Dinah ma razem z SEGA do hoteliku do Siekierczyna tu koło mnie przyjechać
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: DINAH/8 lat

Postprzez dalmibea » Pn sie 27, 2012 7:14 pm

Najpierw byl kierownik schroniska na urlopie i nie mozna bylo suni ze schronu wyciagnac, a teraz okazalo sie ze Dinah zostala przez schronisko wyadoptowana.
SOS Dalmatynczyki nie jest odpowiedzialne za dalsze losy suni. SOS Dalmatynczyki nie przeprowadzalo adopcji.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DINAH/8 lat

Postprzez dalmibea » Wt wrz 11, 2012 11:00 am

Dostalismy wiadomosc ze Dinah wraca z nieudanej adopcji z powrotem do schroniska !!! W jakim jest stanie zobaczcie sami !!!!

7.09.2012 Dina na jakiś czas trafiła do nowego domu... na szczęście pracownik schroniska przywiózł ją z powrotem i dopilnował, by ci ludzie nie dostali kolejnego psa (przynajmniej nie ze schroniska). Warunki.. Nie znamy szczegółów ale skoro jest tu z powrotem to można się domyślić. Poza tym ciągle tęskniła. Dina nabawiła się w nowym "domu" choroby skóry, jest w trakcie leczenia. Jak tylko jej się polepszy podobno fundacja Dalmatyńczyk weźmie ja pod swoje skrzydła. Biedulka tyle wycierpiała.. będzie ciężkim psem bo była bardzo przywiązana do swojego pana. Ale trzeba cierpliwie dać jej szansę. Jest taka grzeczna, pięknie chodzi na smyczy. Ma mądre spojrzenie i jest pokorna. Troszeczkę schudła - na zdrowie!


Obrazek
Obrazek
Obrazek

szukamy pilnie DT dla Dinah, ona musi bycjak najszybciej leczona !!! No i oczywiscie tak jak Figa-Mimi , potrzebuje dietetyczna karme bo ma nadwage !
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DINAH/8 lat

Postprzez Szafranmaria » Wt wrz 11, 2012 5:48 pm

Biedna psina,tyle przeszła,trzeba ją ogarnąć.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: DINAH/8 lat

Postprzez dalmibea » Pn paź 08, 2012 9:38 pm

Dinah zostala przejeta pod opieke przez fundacje Dalmatynczyki w potrzebie i znajduje sie u nich na tymczasie.
Mysle ze Vilena jako Wiceprezes Zarządu fundacji http://www.dalmatynczykiwpotrzebie.pl/index.html cos w krotce nam tutaj o suni napisze.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DINAH/8 lat

Postprzez moniulek » Wt paź 09, 2012 2:57 pm

Dina jest w trakcie leczenia choroby skórnej - tak jak pisali w schronisku. Na szczęście wszystko ładnie się goi, tyłek prawie cały obrósł sierścią i skóry już nie widać :)

Jest sunią grubej kości. Duża głowa, duża klatka, duży tyłek - tłuszczyku nie musi gubić bo go tak dużo nie ma ale przydadzą się dłuższe spacery żeby odbudować mięśnie bo wszystko jej zwisa.

Jest tolerancyjna w stosunku do innych psów ale nie da sobie w kasze dmuchać. Kota lubi :)
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: DINAH/8 lat

Postprzez dalmibea » Wt paź 09, 2012 4:57 pm

Dzieki za wiadomosc, ciesze sie ze sie wszystko powoli goi i ze Dinah juz u was na DT jest a nie w schronisku :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DINAH/8 lat

Postprzez Achajka » Wt paź 09, 2012 5:14 pm

super wiadomość :) najwazniejsze ze nie jest juz w schronisku
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: DINAH/8 lat

Postprzez Achajka » Pn paź 15, 2012 8:23 pm

mam nadzieje ze dziewczyny z Dalmatyńczyki w potrzebie nie beda mi maialy za zle, ze skopiowalam zdjecia z FB Diny ale nie moglam sie oprzec jak bardzo sunia w DT u Moniulka zmienila sie na taka slicznotke :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: DINAH/8 lat

Postprzez dalmibea » Pn paź 29, 2012 1:44 am

Monika, jak pewne jest to ze Dinah ma domek ? Mam ja przesunac do zaadoptowanych czy jeszcze poczekac ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: DINAH/8 lat

Postprzez moniulek » Pn paź 29, 2012 9:49 am

Jak pojedzie do domu to można przesunąć ;) do czasu transportu rodzina może się rozmyśli :roll: różnie to bywa
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron