Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Wt lip 03, 2012 5:45 pm

Haltern am See , transport nie jest na juz, dopiero pod koniec lipca poczatek sierpnia, moze do tej pory znajdzie sie jakis inny psiak co bedzie w tym kierunku jechal to mozna transporty polaczyc.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Wt lip 03, 2012 6:25 pm

Dobrze znalazłam https://maps.google.pl/maps?q=Haltern+a ... TF-8&hl=pl ??
To strasznie daleko... byłoby super gdyby pojechał. Jak tylko będziesz wiedziała czy go chcą na 100% daj znać, trzeba będzie organizować transport no i kasę na niego.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Wt lip 03, 2012 7:04 pm

Tak to jest tu, 15 km odemnie. Dam w przyszlym tygodniu konkretna odpowiedz.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Wt lip 03, 2012 7:25 pm

Ok, no to czekamy :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez agrazka » Wt lip 03, 2012 10:12 pm

Paszport nic nie kosztuje (wypisuje weterynarz), trzeba tylko zrobić aktualne szczepienia - to kosztuje. Bea wie najlepiej jakie i kiedy :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Śr lip 04, 2012 4:23 am

Grafit ma szczepienia, żeby dostał paszport trzeba go tylko zaczipować, a za to się płaci, przynajmniej u mnie.
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Cz lip 12, 2012 11:08 pm

dalmibea napisał(a):Dam w przyszlym tygodniu konkretna odpowiedz.

Już piątek... czy są jakieś wieści?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Pt lip 13, 2012 1:02 am

Tydzien sie jeszcze nie skonczyl, u mnie jest jeszcze czwartek :wink:

Bylam dopiero dzisiaj ( czwartek) , na wizycie przed adopcyjnej, bo musialam czekac az mi sie popoludniowe duzury skoncza. Wszystko ok, to nie jest tylko ogrodek, ale to jest tez podworko. Sunia wilczurek jest chetna do zabawy i dobrze ulozona. Nina wziela ze soba swojego Dalmata zeby zobaczyc jaka sunia jest i jak reaguje na nowe psy. Bez problemu zaczeli sie bawic i szalec. Sunia ma 7 lat .
Grafit moze w domu wszystko, bo Wilczurka tez moze wszystko, oprocz tego jak chca moga w dzien w takiej altanie na podworku sie zdrzemnac.
Tylko narazie nie wiem jak z transportem i na kiedy, narazie sa dwie opcje, albo na 22 go lipca na niedziele , albo dopiero na 5 go sierpnia , w zaleznosci od tego na kiedy znajde cos dla jakiegos naszego Dalmata zeby mogly razem przyjechac .
Ale Grafit moze przyjezdzac i jestem pewna ze to bedzie super domek od razu z przejeciem na stale.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez chili1304 » Pt lip 13, 2012 10:34 am

dalmibea napisał(a):Tydzien sie jeszcze nie skonczyl, u mnie jest jeszcze czwartek :wink:

Bylam dopiero dzisiaj ( czwartek) , na wizycie przed adopcyjnej, bo musialam czekac az mi sie popoludniowe duzury skoncza. Wszystko ok, to nie jest tylko ogrodek, ale to jest tez podworko. Sunia wilczurek jest chetna do zabawy i dobrze ulozona. Nina wziela ze soba swojego Dalmata zeby zobaczyc jaka sunia jest i jak reaguje na nowe psy. Bez problemu zaczeli sie bawic i szalec. Sunia ma 7 lat .
Grafit moze w domu wszystko, bo Wilczurka tez moze wszystko, oprocz tego jak chca moga w dzien w takiej altanie na podworku sie zdrzemnac.
Tylko narazie nie wiem jak z transportem i na kiedy, narazie sa dwie opcje, albo na 22 go lipca na niedziele , albo dopiero na 5 go sierpnia , w zaleznosci od tego na kiedy znajde cos dla jakiegos naszego Dalmata zeby mogly razem przyjechac .
Ale Grafit moze przyjezdzac i jestem pewna ze to bedzie super domek od razu z przejeciem na stale.

Hurra! Super wieści:) bo chłopak już tyle czekał ..
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez gosia » Pt lip 13, 2012 10:43 am

też się cieszę, że pojedzie, wprawdzie Grafit mało dalmaci, ale każdy psiak powinien mieć swojego własnego człowieka i domek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez dalmibea » Pt lip 13, 2012 2:57 pm

Tez sie ciesze.
Bo sama nie wiezylam ze cos tutaj u mnie dla niego kiedykolwiek znajde.
Mimo wszystko , prosba dla wszystkich zeby nas i nasza ogolna sytuacje zrozumialy.
Jestesmy wszystkie razem od dalmatynczykow i strona a takze forum powinny byc tylko dalmatom i ich prawdziwym mieszancom poswiecone.
Tak ze pieski ktore sa biale i maja cos czarnego na sobie ale oprocz tego to nawet nie lezaly kolo dalmata nie beda na strone wstawiane.
Z momentem wstawienia jakiegokolwiek psa na strone przejmujemy jakas odpowiedzialnosc za niego i jak nam czas pokazal zwlaszcza takie psy wisialy dlugo bez aktualizacji zapomniane przez wszystkich. Grafit , Schella sa naprawde wyjatkami jakich malo, aktualizacje sa i strona nie swieci pustkami. Mimo wszystko chcialabym to forum poswiecic tylko dalmatom i ich mieszancom z pierwszej lini a nie gdzies tam po trzecim pokoleniu .
Jestesmy garstka ludzi i mysle ze lepiej ogarnac mniej a pozadnie jak duzo i aby zeby i wtedy ani my ani pies na koniec nic dobrego z tego nie bedzie mial.
Sorry ze wykorzystalam na to watek Grafita , ale jakos do tematu pasowalo :wink:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » Pt lip 13, 2012 11:49 pm

Świetnie!

22-go to byłoby już za tydzień to szybko, mam nadzieję, że się uda! Chociaż do 5-go sierpnia byłoby więcej czasu na organizację...

Czy w tej sprawie kontaktować się tylko z Tobą Bea, czy można też z Magdą M, telefonicznie?
Koszty transportu na połowę Grafit/dalmat?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez agrazka » Pt lip 13, 2012 11:54 pm

Bea jak się cieszę, to jest idealny dom dla niego :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez agrazka » So sie 04, 2012 9:14 pm

Grafit - trzymaj się chłopie i badź grzeczny :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Grafit miał zostać uśpiony! /bezpieczny w DT

Postprzez Vilena » N sie 05, 2012 10:19 am

Grafit jest już w Niemczech. Czekamy teraz na wieści od Bei :)

Powodzenia psiaku!!!
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZAADOPTOWANE - PSY W NOWYM DOMU

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron