Zobaczcie i posłuchajcie :)

Pogaduchy o wszystkim i o niczym.

Moderator: magmal

Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez Diana » Pt maja 27, 2011 8:37 pm

Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Re: Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez Vilena » So cze 25, 2011 7:14 pm

Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez chili1304 » So cze 25, 2011 10:28 pm

szok :shock: Boże...jak można doprowadzić zwierze do takiego stanu.... :evil:
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez Vilena » Cz sty 05, 2012 8:11 pm

Na Radio Bielsko udało się :) Wszystkie ogłoszenia o psach do sprzedaży, nie posiadających rodowodu są usuwane przez administratora. Wywalczyłam :mrgreen:
Od 1 stycznia 2012 weszła w życie nowelizacja Ustawy o ochronie zwierząt. Na jej mocy zabroniona jest sprzedaż zwierząt pochodzących z niezarejestrowanych hodowli a tym samym bez rodowodu.

U nas to bardzo popularne radio i strona internetowa i na prawdę sporo osób tam zagląda. Bardzo się cieszę, że psi los nie jest im obojętny :)
http://www.radiobielsko.pl/ogloszenia/p ... 3-0-1.html
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez chili1304 » Cz sty 05, 2012 8:36 pm

Ja też dostaje powiadomienia na @ z serwisów w których daje ogłoszenia,że tak samo wszystkie ogłoszenia o psiakach bez rodowodu usuwają i można psa oddać jedynie za darmo.
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez dalmibea » Pt sty 06, 2012 1:14 am

Vilena napisał(a):Na Radio Bielsko udało się :) Wszystkie ogłoszenia o psach do sprzedaży, nie posiadających rodowodu są usuwane przez administratora. Wywalczyłam :mrgreen:
Od 1 stycznia 2012 weszła w życie nowelizacja Ustawy o ochronie zwierząt. Na jej mocy zabroniona jest sprzedaż zwierząt pochodzących z niezarejestrowanych hodowli a tym samym bez rodowodu.

U nas to bardzo popularne radio i strona internetowa i na prawdę sporo osób tam zagląda. Bardzo się cieszę, że psi los nie jest im obojętny :)
http://www.radiobielsko.pl/ogloszenia/p ... 3-0-1.html


super :) , moze kiedys zrozumieja te bestialskie stworzenia ze na cierpieniu zwierzat pieniedzy sie nie zarabia i ze sa jeszcze ludzie ktorzy beda o to walczyc zeby sie ta szybka mozliwosc zarobienia kasy kosztem zwierzat skonczyla.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez dalmibea » Śr sty 11, 2012 1:32 am

a to bedzie dzisiaj wieczore u nas na ZDF , znowusz troche o Grzesku ;)
tutaj maly wycinek reportazu

http://www.zdf.de/ZDFmediathek/beitrag/ ... n-in-Polen
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez roma_121 » Pn mar 05, 2012 4:13 pm

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez roma_121 » Pn mar 12, 2012 7:53 pm

w niedziele odszedł od nas wybitny piosenkarz, kompozytor i artysta - Bogłusław Mec ( ogólnie odchodzi od nas bardzo dużo wybitnych osób :( )

pomimo tego, że nie słucham takiego typu muzyki jego piosenki mogłabym słuchać non stop... posiadają tekst, który daje do myślenia, nie jest to głupie gadanie o tym samym...

dla tych, którym jego twórczość nie była znana wklejam link z youtube piosenki " Przyjaciele po to są " - piosenke, którą można odnieść do każdego rodzaju przyjaźni nawet tej którą ofiaruje nam pies - jak dla mnie idalnie pasuje. Kocham tą piosenkę i pomimo tego że wzbudza we mnie smutne wspomnienia raz na dzień przynajmniej musze ją posłuchać.

Bogusław Mec- Przyjaciele po to są.

http://www.youtube.com/watch?v=GNi1jwgZkwc
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez dalmibea » Pn mar 12, 2012 8:49 pm

Super ,teksty prosto w serce
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez Szafranmaria » Cz mar 15, 2012 9:53 am

Piękna piosenka,daje dużo do myślenia,nie którym ludziom do przebudzenia,łzy cisną się same do oczu.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Zobaczcie i posłuchajcie :)

Postprzez Vilena » Wt lip 24, 2012 9:09 am

Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała


Powrót do HYDE PARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron