Baśka/6 lat

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Baśka/6 lat

Postprzez magmal » So sie 13, 2011 3:02 pm

imię: Baśka
płeć: suka

wiek: ok. 6 lat
wielkość: srednia
rasa: dalmatyńczyk

opis: Basta to dalmatynka w średnim wieku. Sunia jest wychudzona i zaniedbana, ma zmiany skórne. Basta jest zdezorientowana w nowym miejscu, ale bardzo łagodna.

BŁAGAMY O DOM TYMCZASOWY!!!!!


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Basta/6 lat

Postprzez chili1304 » So sie 13, 2011 3:22 pm

wieczorem jak Wikuś zaśnie przysiąde do ogłoszeń dla Basty
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Basta/6 lat

Postprzez agrazka » So sie 13, 2011 8:57 pm

nie nagłaśniajcie jeszcze
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Basta/6 lat

Postprzez moniulek » So sie 13, 2011 8:58 pm

agrazka napisał(a):nie nagłaśniajcie jeszcze

??
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basta/6 lat

Postprzez agrazka » Pn sie 15, 2011 11:42 am

Mam ją jest w opłakanym stanie, wzięłam ja na dom tymczasowy inaczej nie mogłam :)
Obrazek
Obrazek
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Basta/6 lat

Postprzez dalmibea » Pn sie 15, 2011 12:05 pm

Agrazka , jestes kochana , normalnie az mi ciarki przesly z radosci ze ja masz .
Jaka ona sliczna
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Basta/6 lat

Postprzez Vilena » Pn sie 15, 2011 6:05 pm

Ty to masz wielkie serce :) U Ciebie na pewno szybko dojdzie do siebie :)
A jak ją dziewczyny zaakceptowały?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Basta/6 lat

Postprzez agrazka » Pn sie 15, 2011 8:03 pm

Nie wiem czy dojdzie, nie chce jeść :( Dziewczyny dają radę, choć słodko nie jest Baśka warczy na Gabi - ta ją próbuje zaczepiać i coraz bardziej rusza za kotami. Saba na Baste. Suchego nie tknie ani Sabiny ani Gabiski, ugotowałam ryż z piersią i też nie bardzo. Sabe jak wzięłam to nie jadła, może to kwestia czasu, a może sterylki.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Basta/6 lat

Postprzez dalmibea » Pn sie 15, 2011 10:22 pm

mysle ze sunie trzeba by bylo odrobaczyc , tylko nie wiem czy jej stan zdrowia na to pozwala ,
zaduzo wrazen na raz , moze jutro zacznie jesc , bo jak nie to trzeba by bylo z nia do weta , moze ma cos z zoladkiem albo jelitami , zeby chociaz wet jej brzusio obsluchal . Bo inaczej moze zejsc sunia
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Basta/6 lat

Postprzez agrazka » Pn sie 15, 2011 10:47 pm

nie strasz mnie, tylko nie to. Ona tak podzióbała tylko, jutro kupię biszkopty, może to będzie jadła. puszcza bąki, teraz leży, cały dzień chodziła, jak dla mnie to coś z tym kręgosłupem nie tak, albo stawy. Ma taki łukowaty kręgosłup. Tył ma chudzieńki, a i dzis upału nie było, a ona dyszała, dziewczyny nie.
Obrazek
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Basta/6 lat

Postprzez dalmibea » Pn sie 15, 2011 10:50 pm

Wiesz , juz nic nie chcialam pisac , ale ten jej kregoslup mi od razu podpadl , taki sam jak mial Merlin , duze prawdopodobiensto jest ze ma zespol konskiego ogona , moze byc ze i ma bole :( , naprawde jest badzo lukowaty , typowy dla zmian na kregoslupie , mOze dostala kopa w kregoslup :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Basta/6 lat

Postprzez magmal » Pn sie 15, 2011 10:54 pm

jej przypadek bardzo przypomina mi Merlina, który też z łódzkiego schronu był wyciągnięty.

Dzisiejszy dzień jest dla niej stresujący. Wczoraj miała sterylkę. Na razie jej zachowanie przypisuję temu. Jeśli jutro, pojutrze jej stan psychiczny, zachowanie, jedzenie nie poprawi się to zaczynamy się martwić i trzeba będzie ją pokazać wetowi.

Tak czy siak będzie potrzebowała konsultacji u weta odnośnie tych guzków i postawy na którą zwraca uwagę Grażyna.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Basta/6 lat

Postprzez Vilena » Pn sie 15, 2011 10:56 pm

Kurcze, mam nadzieję, że to nie będzie to co napisała Bea.
Jak dalmat nie chce jeść piersi z kurczaka to już na prawdę musi być z nim źle :(
Tak mi szkoda tych biednych kropków, a ciągle przybywają następne :(
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Basta/6 lat

Postprzez dalmibea » Pn sie 15, 2011 10:59 pm

Calkiem mi jakos umknelo ze sunia jest swiezo po sterylce , moze ja od tego wszystko boli , no i ta postawa kregoslupa dlatego taka przygarbiona bo ma bole. Na wczesniejszych zdjeciach ze schronu nie podpadlo mi to tak .
Magda , masz racje , trzeba dac suni dwa trzy dni spokoju , zeby doszla w spokoju do siebie .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Basta/6 lat

Postprzez agrazka » Wt sie 16, 2011 12:23 am

Dziewczyny macie mój telefon jak co to dzwońcie, piszcie. Teraz to można ją ogłaszać, musi to być ktoś odpowiedzialny. Czytałam o Merlinie raz jeszcze - podobny przypadek. Zjadła dwa kęsy kurczaka gotowanego z reki i nic więcej. Co tu robić? Boję się o nią, nic nie robię tylko ją śledzę.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Następna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron