TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez Szafranmaria » Cz cze 28, 2012 9:30 pm

Pomożemy.pomożemy,a mamy wyjscie.Biedny TYMUŚ,tyle problemów ze zdrowiem na jednego.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez gosia » Pn lip 02, 2012 4:17 pm

Tymek jest umówiony na badanie erg w następny poniedziałek. Pojedzie rano z panem Markiem i po badaniu bedziemy wiedziały więcej o możliwościach zabiegu psiaka
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Pn lip 02, 2012 5:01 pm

Ok, to teraz tylko szybko kase zbierac i trzymac kciuki :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Pn lip 02, 2012 6:14 pm

Chili, kurcze ty to juz chyba na pamiec te wszystkie strony ogloszeniowe znasz i w nocy przez sen je mowisz :wink:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez chili1304 » Pn lip 02, 2012 8:01 pm

:lol: :lol: hehehe racja - świeta racja! :lol: :lol: ale oby coś dały i ludziska niech groszem sypną na naszego Tymuska bo szkoda mi go bardzo mocno...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm


Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez gosia » Pn lip 09, 2012 8:22 am

Za pół godziny zaczną się badania oczu Tymka, strasznie się denerwuję
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » Pn lip 09, 2012 10:42 am

Jak cos tylko bedziesz wiedziec to pisz zaraz, bo Nina tez to strasznie przezywa
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez Achajka » Pn lip 09, 2012 2:02 pm

trzymam mocno kciuki :) dajcie znac co powiedzial lekarz
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez chili1304 » Pn lip 09, 2012 6:36 pm

Ja też czekam na wieści...piszcie jak coś bedzie wiadomo...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez roma_121 » Pn lip 09, 2012 8:02 pm

trzymam kciuki aby wszystko było ok...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez gosia » N lip 15, 2012 11:02 am

Przepraszam, że z takim opóźnieniem tu piszę, ale trudno jest przekazywać złe wieści. W poniedziałek Tymek miał badanie, które miało zdecydować o metodzie, jaką będą operowane jego oczka. Niestety okazało się, że nasz piesio na jedno oko nie widzi już całkiem, a drugie oko również praktycznie nie odbiera sygnałów. Tymek czasem widzi nim jakieś mgliste cienie. Weterynarz, który badał Tymka (dr Kiełbowicz) niestety nie pozostawił nam złudzeń - pies nie widzi, a jego oczka nie są operacyjne, nie można mu pomóc odzyskać wzroku. Choroba Tymka ma podłoże genetyczne. Doktor powiedział również, że choroba oczu nie powoduje u psiaka bólu, czy cierpienia, jest młody i potrafi nauczyć się z tym żyć, pomimo, że utracił już drugi ze zmysłów. Psiak urządzi sobie życie na podstawie węchu, ale potrzebuje stałego miejsca, gdzie nic nie będzie zmieniane, przestawiane itd. Ponieważ narazie takim miejscem jest hotelik, w którym jest Tymek, to tam zostaje. Tam psiak czuje się bezpieczny i to jest teraz najważniejsze dla niego. Nie znaczy to jednak, że nie szukamy mu domku i własnego człowieka. Piesio jest młody i piękny, wierzę, że znajdzie sie ktoś, kto pokocha go takim, jaki jest i da mu dom na stałe.
Wszystkim, którzy wpłacili pieniążki na operację Tymusia bardzo dziękujemy. Pieniądze zostały przeznaczone na badania i transport do kliniki do Wrocławia. Reszta zostanie przeznaczona na utrzymanie psiaka w hoteliku, co jest dużym wydatkiem dla naszego skromnego budżetu.
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez Szafranmaria » N lip 15, 2012 5:45 pm

Diagnoza powaliła mnie z nóg,ale cóż musi biedak żyć za pomocą węchu,żeby piesio znalazł odpowiedni domek dobrze by było.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Postprzez dalmibea » N lip 15, 2012 11:39 pm

No wlasnie i tu jest problem zeby znalezc mu dom.Mamy tyle psiakow zdrowych i nikt sie o nie nie pyta a co dopiero o Tymka, niewidzi, nieslyszy, nieufno nastawiony do ludzi. Jak sobie pomysle ze on zima w ciemsnosci sam w kojcu bedzie siedzial i nic nie bedzie slyszal a noce zimne i dlugie beda to ryczec mi sie chce.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron