TYMEK/2 lata/GŁUCHY/DO ADOPCJI

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez schroniskomyszkow » Cz wrz 01, 2011 6:30 am

Jak to przez weta w schronisku???
przeciez on jest w hotelu?!chyba ze sie myle
schroniskomyszkow
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz sie 04, 2011 1:10 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez magmal » Cz wrz 01, 2011 10:02 am

schroniskomyszkow napisał(a):Jak to przez weta w schronisku???
przeciez on jest w hotelu?!chyba ze sie myle


oczywiście, że w hotelu. Przez cały dzień miałam na tapecie psy w schroniskach i stąd ta pomyłka.

Tymek jest w hotelu, ośrodku szkoleniowym w Zielonej Górze.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez schroniskomyszkow » Pt wrz 02, 2011 7:03 am

rozumiem:)
schroniskomyszkow
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz sie 04, 2011 1:10 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez magmal » Śr wrz 07, 2011 9:01 pm

Tymek juz po kastracji. Wszystko jest w porządku. Przy okazji zbadano uszy. Paskudne zapalenie nadal się utrzymuje. Opiekunowie dostali krople do zapuszczania. Jutro opracują jak sobie z tym poradzić, bo nie ma szans, żeby Tymek dał sobie coś przy tych uszach zrobić. Tymek ma spory apetyt.

Wet stwierdził, że Tymek zaczyna głuchnąć i prawdopodobnie stąd jego zachowanie. Pies nie wie co się dzieje. Nagle traci jeden ze zmysłów.

Walczymy dalej.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez schroniskomyszkow » Cz wrz 08, 2011 12:36 pm

Moze czas by porozmawiac z nasza wolonatiuszka ktora mu kropila uszy w schronisku...

nr tel jest podany do niej na umowie adopcyjnej
schroniskomyszkow
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz sie 04, 2011 1:10 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez fk1 » Cz wrz 15, 2011 6:58 pm

witam jestem wolontariuszka ktora opiekowala sie Tymkiem,uszka zakrapialam i smarowalam mu zawsze na spacerach kiedy byl skupiony na bieganiu ewentualnie po dlugim spacerze kiedy byl czas na pieszczoty.....mysle ze osoba ktora sie nim opiekuje tez niech w ten sposob sprobuje,nigdy nie udalo misie dokladnie odliczyc kropelek ktore wpuszczam mu do ucha poniewaz ciezko go utrzymac w bezruchu,ale napewnojest to mozliwe....trzeba mu dac duzo milosci spokoju i czasu....sciskam go mocno i czekam na info
fk1
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 6:51 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez fk1 » So wrz 17, 2011 6:39 pm

witam
mam pyt jak tam Tymek,czy sa postepy w leczeniu?aaaaanie wiem czy poinformowano Was on nie moze sie zalatwic w boksie musi codziennie wychodzic na spacery....wyglada na to ze pies byl nauczony czystosci i trzyma potrzebe...pozdrawiam
fk1
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 6:51 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez magmal » Pn wrz 19, 2011 12:47 pm

Tymek robi postępy.

Nie rzuca się już na ogrodzenie boksu jak ktoś przechodzi obok. Pan Marek może wejść do środka i posprzątać normalnie, zmienić wodę, dać jeść i Tymek nie rzuca się tylko spokojnie czeka.

Leczenie uszu przynosi efekty. Jest o wiele lepiej. Tymek daje sobie normalnie zakrapiać, daje dotknąć głowę, podnieść uszy. Przyzwyczajany jest teraz do kagańca, bo mimo postępów jakie zrobił nie jest jeszcze psem, któremu można całkowicie zaufać. Jak już zostało stwierdzone, Tymek ma większą awersję do facetów. Żona Pana Marka robi przy nim wszystko, dopieszcza, daje smakołyki, uczy pozytywnych zachowań. Pies jest z nią zrelaksowany. Przy Panu Marku jest jeszcze trochę spięty, ale powoli wprowadzają systematyczne kontakty z mężczyznami, żeby pies się oswajał. W przyszłym tygodniu wizyta kontrolna uszu, kąpiel, szczepienie p/wsciekliźnie i odrobaczenie (qpy nie są zbyt ładne). Rana po kastracji wygojona.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez Vilena » Pn wrz 19, 2011 1:20 pm

Cieszę się, że z uszkami już lepiej. Pan Marek na pewno oswoi Tymka i psiak jeszcze będzie uwielbiał facetów :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez fk1 » Wt wrz 27, 2011 7:03 pm

witam
mam pyt co slychac nowego u Tymka jak tam jego uszka ???
fk1
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 6:51 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez magmal » Cz wrz 29, 2011 12:32 pm

jest lepiej, ale jeszcze chłopak dostał krople do kontynuacji leczenia.

Kilka zdjęć z "oswajania" Tymka

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez chili1304 » Cz wrz 29, 2011 1:20 pm

kochany Tymusek,będzie już tylko lepiej,no i mam nadzieje,że z tymi uszkami jest już poprawa
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez dalmibea » Pt wrz 30, 2011 12:28 am

Czy wiadomo juz czy Tymek jest gluchy czy nie , czy to tylko zapalenie uszu i bedzie po wyleczeniu normalnie slyszal ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez roma_121 » Pt wrz 30, 2011 8:31 am

oby chłopak doszedł do siebie ;) a szkolenie przyniosło rezultat ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: TYMEK młody pies - grozi mu eutanazja

Postprzez fk1 » N paź 02, 2011 8:14 pm

witam jestem szczesliwa ze go zobaczylam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko czemu dalej ma kaganiec...:(pewnie sie do niego przyzwyczail.....ale mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej....dziekuje za pomoc w resocjalizacji i pozdrawiam fk
fk1
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 6:51 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron