Nyger, nygerek, nygus... Dlaczego ??

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Nyger, nygerek, nygus... Dlaczego ??

Postprzez Inna_Od_Innych » Cz mar 18, 2010 2:09 am

Był bardzo radosnym pieskiem. Pamietam... gdy przychodziłam z miasta już czekał przy bramce i wył z niecierpliwienia aż wejdę. Przygarnełam go, chudego..żebra widoczne strasznie, jadł bardzo zachłannie. Potem przytyl i był zdowy. Badzo kochałam tego psa , bo nie byl tylko psem.
Wystaczyło na chwile spuścic oko by jakis chamski czlowiek otworzyl bramkę.. to byla sekunda.. ta sekunda wniosła do domu zalobę. Wystarczyła nieodpowiedzialnośc kierowcy.. jechał wiecej nic powinien na terenie zabudowanym..i potrącił mojego przyjaciela z taka siłą... wolę nie wspominac jak on wyglądal :( bo to ja go znalazlam z wnetrznosciami na brzuszku, nawet teraz czuje jak łzy już chcą mi wypłynąć.
Dlaczego nieodpowiedzialni ludzie jezdzą samochodami ?? wystarczy tylko fantazja, to tak dużo ? gdyby kazdy wlaczyl fantazje zanim osiegnie niedozwoloną predkość, zanim wejdzie po pijaku.
Ile razy na poboczach widzimy rozjechane koty ? ile dzieci zginelo na ulicy, ile psow ??

Nygerku trzymaj się ;***
Nygerek zginąl we wrzesniu 2009 roku. Obrazek
Inna_Od_Innych
 

Postprzez Danka » Pt sie 06, 2010 11:27 pm

chamstwo i nieodpowiedzialność! Prawda!
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn sie 09, 2010 10:43 pm

wstrzasajace , brak slow
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

:(

Postprzez lidzbararas » Śr wrz 22, 2010 7:24 pm

to straszne co czytam
nawet nie chcę sobie wyobrażac co musiałaś czuc
CZAS ZALECZY RANY LECZ STRATA JEST BEZPOWROTNA

3maj się - POZDRAWIAMY Z ARMANIM
lidzbararas
Avatar użytkownika
lidzbararas
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 11:15 am

Postprzez dalmatynka » Pt lis 05, 2010 12:38 pm

:cry:
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm


Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron