Bielan z Interwencji

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Bielan z Interwencji

Postprzez dalmibea » Pn maja 16, 2011 9:56 am

Bielan z niedzielnej interwencji od Grzeska .
Bielan przebywa narazie w Klinice , prosimy o wsparcie finansowe , jeszcze rachunki ponad 2 tys PZL za leczenia Reeda nie pokryte a tu juz nastepna biedulka ktorej nie mozemy przeciez odmowic pomocy .
Danka z Magda napisza wiecej .


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez Majka i Czester » Pn maja 16, 2011 12:53 pm

Bielan wyszedł na spacer z oprawcą i dzięki przechodniom został zatrzymany i odebrany . Pogotowie dla Zwierząt i Fundacja Viva zabrały psa i oddały pod naszą opiekę . Psiak jest wstępnie oceniany na 3-4 lata
Poniżej opis jego stanu , charakter ma fantastyczny , tuli się do ludzi , jest spokojny i bardzo łagodny .jest kochany chociaz przeszedł piekło. :( Obrazek
Majka i Czester
 

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez roma_121 » Pn maja 16, 2011 3:20 pm

a co z tymi guzami?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez dalmibea » Pn maja 16, 2011 3:23 pm

Masz na mysli te guzy miednicy czy te na lapach ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez roma_121 » Pn maja 16, 2011 3:25 pm

Magda wczoraj mi mówiła że pies ma guzy i mają sprawdzać je ... nie wiem które to dokładnie
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez Achajka » Pn maja 16, 2011 9:10 pm

czy wiadomo już coś wiecej ?? jak sie psinka miewa, czy dojdzie do siebie? Nie moge patrzec na ta bidulke :( skrajnie wyczerpany psiak
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez agrazka » Pn maja 16, 2011 9:30 pm

czy właściciel poniósł karę, to strasznie wygląda
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez Vilena » Pn maja 16, 2011 10:21 pm

Pewnie nie poniesie kary, wiecie jak jest... :(
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez agatkowska » Wt maja 17, 2011 11:57 am

Hej oferuje dom dla tego biedaka od zaraz
Agata Lewandowska
agatkowska@o2.pl
agatkowska
 

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez MAGIA » Wt maja 17, 2011 12:14 pm

Chętnie bym sie tą właścicielką zajęła.Wzięła bym ja na ta taką samą głodówkę i jeszcze zamknęła w ciemnej piwnicy. :evil: :evil:
MAGIA
 
Posty: 142
Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 3:55 pm

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez moniulek » Wt maja 17, 2011 1:33 pm

Cytuje nowego posta Vivy "Bielan czuje się dobrze, je normalnie, normalnie też wydala. Wyników badań krwi pod kątem trzustki jeszcze nie znamy, ale Bielan miał dziś USG, które nie wykazało właściwie nic niepokojącego (gdyby Bielan miał nowotwór któregoś z narządów, USG na pewno by go znalazło). Diagnostyka trwa, ale wszystko wskazuje jednak na zagłodzenie..."
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez dalmibea » Wt maja 17, 2011 2:30 pm

Bielan na spacerku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez Achajka » Wt maja 17, 2011 2:59 pm

o jacie, jaki on piękny, wzruszylam sie, mam nadzieje ze znajdzie nowy dom i ludzi ktorzy pomoga mu dojsc do siebie :)
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez bwh » Wt maja 17, 2011 9:51 pm

Mam nadzieję że to nie choroba i po odkarmieniu z tego wyjdzie oraz znajdzie spokojny dom z michą. Trzymam kciuki. Ja mam psa owczarka niemieckiego który tak wyglądał jesienią, byłem u weterynarza... zastosował 2x silne odrobaczanie a ja konkretną michę, po tym na zimę dobrze przytył. i do dziś nie wiem co mu było.
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Re: Bielan z Interwencji

Postprzez dalmibea » Wt maja 17, 2011 10:05 pm

Jak do tej pory nie stwierdzono zadnych stanow chorobowych ktore usprawiedliwilyby taki stan psa .
Pies ma Anemie spowodowana niedozywieniem , ale brakiem zywnosci , wyjdzie z tego , troche czasu i odpowiedniego wyzywienia i powinien dojsc do siebie .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron