Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja domu

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez bwh » Pn sie 05, 2013 5:47 pm

Dzisiaj po długim.. bardzo długim czasie bo nie miałem możliwości bycia w okolicy schroniska Pani Anny, odwiedziłem Bertę i Figara. Skubane poznały mnie.. Berta od razu a Figaro po chwili i to tak że zaczął ujadać z radości, takiego ucieszonego psa rzadko się widuje, coś niesłychanego. Berta ma się dobrze, Figaro z uwagi na wiek trochę problemy ma z chodzeniem. Siedzą teraz z uwagi na upały w najchłodniejszym pokoju. Pani Anna mocno się z nimi związała i traktuje je bardzo ale to bardzo troskliwie. Zapomniałem aparatu aby zrobić im fotki ale mam nadzieję ze niedługo bo będę jeszcze bywał tego lata w okolicach Lipin to je jeszcze odwiedzę. Pozdrowienia
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez gosia » Pn sie 05, 2013 9:41 pm

Dziękujemy za relacje i oczywiście prosimy o zdjęcia przy okazji następnych odwiedzin. No i proszę pomiziać psiaki od nas :)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez dalmibea » Pn sie 05, 2013 10:27 pm

Oh super, to psiaki mialy odwiedziny od swojego bylego tymczasowego pana ;) Dalmatynczyki maja wspaniala pamiec, no i pies to nie czlowiek, nie zapomni tej reki co pomogla ;)
Nastepnym razem prosze aparatu nie zapomniec :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez Szafranmaria » Śr sie 07, 2013 9:42 am

To jest święta prawda,że pies kocha czystą miłością za wszystko jest wdzięczny i oddany a człowiek brak słów,niektórzy tego nie rozumieją.Cieszę się że mają godną przystań,domek pieski.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez gosia » Cz lis 07, 2013 1:26 pm

Kilka zdjęć naszej parki (na niektórych fotkach razem z Armasem), zrobionych zanim Jack odszedł za tęczowy mostek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak dobrze, że mały do końca był szczęśliwy i kochany. Za wszystko jeszcze raz dziękujemy Pani Ani
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez Szafranmaria » Cz lis 07, 2013 6:11 pm

Szkoda bardzo szkoda że odszedł FIGARO,biedna BERTA wiem co czuje,dobrze że był do końca swoich dni w złotych rękach pani Ani.Biegaj kochany po niebie.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez magmal » Śr gru 18, 2013 6:15 pm

Wczoraj nad ranem za TM odeszła Bercia :cry: :cry: :cry: Figaro wezwał ją do siebie. Widać nawet tam, w krainie psiej szczęśliwości nie mógł sobie bez niej poradzić. Od Pani Ani wiemy, że Berta przeżywała żałobę. Bardzo tęskniła za swoim ukochanym Figaro... Odeszła we śnie... Bertuniu opiekuj się Figaro i pozostałymi naszymi psiakami.... za wcześnie.... :( :(

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez agrazka » Śr gru 18, 2013 6:27 pm

Za wcześnie ... pewnie tęsknota za Figaro dała znać o sobie :(
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez Szafranmaria » Śr gru 18, 2013 9:02 pm

Smutno,bardzo smutno ,płaczę.Ściskam panią Anię,współczuję,więcej nie powiem nic..........To jest temat do napisania książki o tej parze psiaków,życiu i o opiece nad nimi oddanej osobie jaką jest p.Ania.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Poprzednia strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron