BONGO (Falco)/9 lat/Bydgoszcz/MA DOM

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez MagdaR » Pt kwi 22, 2011 3:45 pm

Jest troche zdystansowany hehe, ale daje sie glaskac, wcina karme z reki. Najbardziej poruszona jest suczka, bo nie zwraca na nia uwagi.

Foty wrzuci Magda, bo ja nie mam pod reka aparatu i jeszcze nie uwiecznilam tego przystojniaka :D
MagdaR
 

Postprzez roma_121 » Pt kwi 22, 2011 3:49 pm

ehh.... chyba nie spodziwał się że dostanie taki prezent na Zajączka :)

a tak w ogóle to w schronisku obiecali że będą mieć na niego oko żeby żaden psiak mu nie zrobił krzywdy a tu co rana na łapie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez kamilka91 » Pt kwi 22, 2011 4:00 pm

Roma, w tym schronisku to normalka...
Wprawdzie może psy nie mają najgorzej (bo mają co jeść i nie mnożą się bez końca), ale nigdy nie odważyłabym się zaufać tutejszym pracownikom (są 3 wyjątki). Większość obiecuje, ale to tylko słowa rzucane na wiatr... :roll:

Dziwi mnie to, bo kiedyś ci ludzie tak samo walczyli o życie każdego zwierzęcia, a teraz... szkoda gadać :roll: Może się do tego przyzwyczaili, choć nie wydaje mi się, żeby można było się do czegoś takiego przyzwyczaić...

Przepraszam za tę wypowiedź nie na temat :oops:

Cieszę się, że staruszek szczęśliwie dotarł na miejsce. I dobrze, że ma TYLKO katar... :roll:
Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc w wyciągnięciu go ze schroniska. Boję się pomyśleć, jak by skończył, gdyby nie Wasza pomoc... :cry:
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Postprzez magmal » Pt kwi 22, 2011 4:41 pm

Jest jak napisała Magda (dzięki raz jeszcze, że go przygarnęłyście. Podziękowanie dla Szanownej Mamy :flower: ).

Trochę nieśmiały i jeszcze zdezorientowany. Przebył długą drogę. Na dzień dobry obsikał dom i skoopał się na środku :twisted:

Byłyśmy u weta. Pies ma ranę na tylnej łapie, ale wet powiedział że to starsza sprawa. Kuleje na przednią - to kontuzja ze schronu. Pewnie został poturbowany. Dostał antybiotyk, więc mam nadzieję że chrząkanie szybko ustąpi i że lek zadziała też na tę ranę na łapie. Wet obczyścił mu też gruczoły (trochę mu się nazbierało...)

We wtorek kolejna wizyta.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

A to nowa koleżanka - Martyr

Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Achajka » Pt kwi 22, 2011 4:52 pm

wielkie podziekowania dla tych kochanych kobitek, juz moge spac spokojnie :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roma_121 » Pt kwi 22, 2011 6:12 pm

wiecie co... to nie jest ten sam pies którego widzieliśmy na zdjęciach ze schronu :shock: świetnie wygląda widać że od razu mu było lepiej ;)


a dama świetna :P mam nadzieje że się z Falco dogadają :lol: może nowa miłości nam rozkwitnie jak przy psinach z belgi :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez kamilka91 » Pt kwi 22, 2011 7:00 pm

Falco nareszcie się uśmiecha :)
Jak się cieszę, że już nic mu nie grozi...
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Postprzez Danka » Pt kwi 22, 2011 7:07 pm

Kamień z serca :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » So kwi 23, 2011 10:48 pm

dziewczyny zmieniłam mu imię, bo w papierach ma wpisane Bongo, 9 lat. I tak zostanie.

Trudno, część ogłoszeń poszła na imię Falco. Od teraz Bongo.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez roma_121 » Cz kwi 28, 2011 9:11 am

czy można uzyskać więcej informacji na temat Bongo.... jak do innych psów, jak czystości, zachowanie ;) chciałabym ruszać z ogłoszeniami ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BONGO (Falco)/9 lat/Bydgoszcz

Postprzez magmal » Cz maja 05, 2011 12:17 pm

Bongo zostaje na stałe :)

Pani Krystyna (Szanowna Mama :)) poczuła się wręcz obrażona, że szukamy dla niego domu, bo przecież ma :). Wszyscy się już bardzo pokochali, a Bongo z Martyr zaanektowali łóżko i rządzą we dwoje ;)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: BONGO (Falco)/9 lat/Bydgoszcz

Postprzez roma_121 » Cz maja 05, 2011 12:21 pm

Jejku rewelacja ;) bardzo mnie to cieszy i nie dlatego że mam mniej do ogłaszania ale staruszkowi należy się juz spokój i odrobina ciepła ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BONGO (Falco)/9 lat/Bydgoszcz

Postprzez moniulek » Cz maja 05, 2011 12:33 pm

Z radością usuwam Bongo z allegro!
Trzymaj się cieplutko w swoim domku :D
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: BONGO (Falco)/9 lat/Bydgoszcz

Postprzez Vilena » Cz maja 05, 2011 3:42 pm

Super szybka adopcja :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: BONGO (Falco)/9 lat/Bydgoszcz

Postprzez chili » Cz maja 05, 2011 6:07 pm

REWELACJA:) OBY TYLKO TAKIE WIADOMOŚCI I WIĘCEJ TAKICH DOBRYCH DUSZ:)
-CHILI
chili
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron