BONGO (Falco)/9 lat/Bydgoszcz/MA DOM

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Vilena » Pn kwi 18, 2011 1:27 pm

Roma dobra robota :)

Tylko teraz kto tam pójdzie? Kurcze może Danka JAK ZWYKLE kogoś znajdzie :/
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Pn kwi 18, 2011 1:29 pm

Jestem z Danką umówiona na rozmowe telefoniczną wieczorem ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez moniulek » Pn kwi 18, 2011 1:43 pm

Czekamy na wieści :)
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roma_121 » Pn kwi 18, 2011 6:50 pm

szukamy osoby która wziełaby Falco do siebie na tymczas w okolicach Bydgoszczy lub Warszawie... Jeżeli macie kogoś w tych okolicach kto mógłby go przygarnąć było by super... Danka ma się jeszcze kontaktować z jednych chłopakiem może uda się go wziąść szybko..

Na dogomanii napisałam że poszukujemy transportu z Bydgoszczy do Warszawy... a także założyłam nowy temat na dogomani dla Falco... ( ale się coś nie ukazuje, chyba musi być zaakceptowany :roll: )
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez kamilka91 » Pn kwi 18, 2011 8:21 pm

Dodaję jeszcze wczorajsze zdjęcia:
Obrazek

Obrazek

Falco był dokładnie w tym samym miejscu. Większość czasu leżał na betonie, jak się podchodziło do krat to wstawał, ale nie podchodził...
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Postprzez roma_121 » Pn kwi 18, 2011 8:25 pm

psina zagubiona jest... pewnie się zastanawia co on tam robi i za co ;( żeby się go udało wyciągnąć z tamtąd szybko.... Kamilka a nie masz koleżanki która by go wzieła chociaż na pare dni do póki czegoś konkretnego mu się nie znajdzie...

jest hotel w Katowicach nie całe 12 złoty dobra... ale tyle kilometrów dla takiego psiaka to sporo... ;/


http://www.schronisko-katowice.eu/index ... a-zwierzat
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez kamilka91 » Pn kwi 18, 2011 8:40 pm

Pytam wszystkich znajomych, czekam na odpowiedzi.
Wiele ludzi niestety na święta wyjeżdża i nie może zabrać psa ze sobą... :(

Zaraz poszukam jakichś hoteli bliżej, może coś się znajdzie...
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Postprzez roma_121 » Pn kwi 18, 2011 8:46 pm

nam pasowałby dom tymczasowy albo stały bo hotel to jest wydatek i duże obciążenie dla Fundacji... dałam ten hotel bo patrząc na ceny innych hoteli ten wydaje się atrakcyjny nie wiem czy znajdziesz gdzieś 12 zł za dobę z wyżywieniem.... ;/

kamilka wiem że masz rozmawiać z kierowniczką w środę zapytaj się czy jakbyśmy znaleźli mu dom to czy wydaliby go nam z kwarantanny i do kiedy ona jest ? nie licząc kastracji... ten pies coś w ogóle je... bo wygląda jeszcze dobrze na tych zdjęciach ale nie wiadomo czy przy dłuższym pobycie coś się z nim nie stanie....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez kamilka91 » Pn kwi 18, 2011 8:48 pm

Nie wiem, czy coś je... Nie było mnie podczas karmienia, a pracownicy na ogół nie zwracają na to uwagi... :???:

Zapytam.

Tak, wiem. Poszukam. Moze się coś uda...
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Postprzez Achajka » Wt kwi 19, 2011 8:44 am

Dziewczyny spróbujcie go wyciągnąć z tego schroniska, myślę ze z mężem damy rade opłacić hotel przez jakiś czas. Wiadomo że to wydatek ale on jest zupełnie zagubiony, nie mogę patrzeć na tego ślicznego psiaka jak się męczy. Poza tym on tam długo nie wytrzyma :(
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roma_121 » Wt kwi 19, 2011 1:53 pm

Achajka bardzo dziękujemy za pomoc. Dance niestety nie udało się do dzwonić do tego chłopaka... szukamy dalej.. najlepiej psiaka było by dać na tymczas...

link do tematu Falco na dogomani :
http://www.dogomania.pl/threads/206368- ... ka-DT-!!!!!

Dodane po 2 godzinach 9 minutach:

jeżeli uda nam się zebrać kase na hotel ( koszt 450 miesiąc ) to psina może jechać do Kariny ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez magmal » Wt kwi 19, 2011 5:01 pm

jest super dom. Może przyjeżdżać choćby dziś.

spinamy pośladki, żeby go wyciągnąć!
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez roma_121 » Wt kwi 19, 2011 5:05 pm

magmal gdzie mamy dom ? :)


i czy jest ktoś kto pojedzie tam i przekona schronisko do oddania nam psiaka ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez magmal » Wt kwi 19, 2011 5:22 pm

dom jest w Otwocku u mamy mojej kumpeli.

One też są fanatyczkami dalmatyńczyków.

Nasz niezawodny G. zadziałał i psiak prawdopodobnie już jutro będzie grzał tyłek na kanapie, a nie na betonie w boksie......

Dziewczyny potrzebujemy wsparcia na transport. Popytajcie proszę. Każdy grosz się dla nas liczy.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez roma_121 » Wt kwi 19, 2011 5:25 pm

jejku jak się ciesze :) że zamiast hotelu trafił do rodziny :) jesteście wielkie :) zamiast pomników panu L. Kaczyńskiemu to Wam powinien pomnik zostać postawiony :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron