Picasso - 22.12.10 znalazl dom :)

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez magmal » N lis 28, 2010 7:06 pm

przepraszam dziewczyny, ale zdjęcia niestety nie najlepszej jakości :(


Stłuczki nie miała, ale za to przedziurawiłam oponę i musiałam zmieniać w śniegu i błocie ;)

Uważam, że pecha już wykorzystałyśmy w nadmiarze. Teraz już tylko lepiej musi być....

Zdjęcia:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » N lis 28, 2010 7:16 pm

Jego trzeba zabierać on się jej boi , dlatego warczy, popatrzciena pierwsze zdjęcie , on nie jest pewny co go spotka z jej strony
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » N lis 28, 2010 9:51 pm

Kurrrcze.... Z tymi zdjeciami co mamy to raczej mozemy go oglaszac jako bazyliszka a nie pieknego dalmata :D
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » N lis 28, 2010 10:17 pm

figa napisał(a):Kurrrcze.... Z tymi zdjeciami co mamy to raczej mozemy go oglaszac jako bazyliszka a nie pieknego dalmata :D


oj, oj , oj Magda , super z ciebie dziewczyna , ale te zdjecia to niezbyt ci wyszly , hi,hi,hi :)

No , takimi zdjeciami go oglaszac to nikt o niego nie zapyta :))))

TO NIC ; trzeba bedzie jego stare wykorzystac z dopiskeim pies w naturze wyglada jeszcze ladniej
na stronie 3 i 4 sa ladne
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn lis 29, 2010 8:25 am

A jak zrobic ladne zdjęcia , jak wizyta polega na stwierdzeniu ze pies jest spakowany. Robi się wtedy gęsta atmosfera, i...............doopa
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » Pn lis 29, 2010 7:09 pm

Wziac cos dobrego do reki i troszke sie poprzymilac do nakrapianej doopki. Ale wiem ze nie zwasze jest JAK. Bedziemy oglaszac z tym co jest, a nie jest w sumie tak zle ;)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez magmal » Pn lis 29, 2010 10:24 pm

niestety atmosfera w tym domu jest baaardzo gęsta jeśli chodzi o Picasso.

Danka staje na głowie, żeby go jak najszybciej zabrać............
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm


Postprzez dalmibea » Wt lis 30, 2010 1:19 am

Magmal , przeczyatalam twoje ogloszenie i mnie az w gardle chwycilo , smutna ta historia Picasso , ale bardzo dobze to przedstawilas , super
trzymam kciuki ,
co sie jednych nie ogarnie to zaraz nastepne wchodza :((((
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Wt lis 30, 2010 8:40 pm

Madziu super! Dziewczyny do 20 grudnia Picasso musi jechać do Piotra , po 20 grudnia , przygarnie go Ania od Cezara , KOchana dziewczyna i sadzę ze to jedyne rozsądne wyjście zeby ten biedak nie zwariował.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » Wt lis 30, 2010 10:21 pm

Aniu, jestes wielka! Moze uda sie dziewczynie troche przytemperowac wariata :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez magmal » Cz gru 02, 2010 11:27 pm

trzymajcie kciuki żeby pogoda dopisała i nie walił śnieg.

Kolejna operacja logistyczna rozpoczyna się w piątek, 3.12.

Picasso chłopaku, żeby ta podróż skończyła się wreszcie w odpowiednim domu dla Ciebie....
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » So gru 04, 2010 2:41 pm

Picasso jest w hotelu razem z Waką nawet spali razem , dostałam wiadomośc że to super pies zero jakiejkolwiek agresji . Przemiły , kontaktowy psiak :) Na inne psy nie zwraca uwagi :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » So gru 04, 2010 2:49 pm

Danusiu mam robic mu ogloszenia? Czy jedzie do DS? Bo wlasnie przygotowuje sobie teksty.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » So gru 04, 2010 2:57 pm

Figa ale ogłoszenia nie mamy na razie dobrych zdjęć ani jego ani Barona , postaramy się z Magdą pojechać do Barona , a Piotr zrobi zdjęcia nowe Picassowi ,
Chyba ze Picassa ogłoszenia pójdą na starych zdjęciach , on ma teraz diete (karmę dietetyczną) :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron