RINGO-pogorszył się jego stan/potrzebne wsparcie na operację

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

RINGO-pogorszył się jego stan/potrzebne wsparcie na operację

Postprzez magmal » Wt mar 29, 2011 10:53 pm

Link dla osob zainteresowanych adopcja Ringo
http://www.sosdalmatynczyki.pl/aktualno ... ringo.html


więcej szczegółów o tym psie będziemy miały w najbliższym czasie.

Dziś otrzymaliśmy mmsa - Ratunku - pomocy!

Obrazek

Bez komentarza.
Ostatnio edytowano Cz kwi 07, 2011 1:48 pm przez magmal, łącznie edytowano 1 raz
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Wt mar 29, 2011 10:57 pm

O Boze , a ile on ma tam lancuchow !!!!????
To przeciez skora i kosci !!!!
Czy to zeczywistosc czy jakis fotomontaz ???
jestem w szoku !!!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Śr mar 30, 2011 7:35 am

bez komentarza :( jak można było coś takiego zrobić psu... żyjemy w XXI wieku psa się już nie trzyma na łancuchy... :evil:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Śr mar 30, 2011 10:22 am

Roma , ja licze na to , ze jak skonczysz studia i zaczniesz pracowac to takich ludzi bedziesz odpowiednio karac , na dozywocie na lancuchu o suchym chlebie i wodzie i to na dworze!!!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Achajka » Śr mar 30, 2011 10:25 am

Nie wierzę że są jeszcze tacy zwyrodnialcy :evil: jak moża tak traktować zwierzęta.
Mam nadzieje ze kiedys nasze prawo pozwoli tak samo karać wlascicieli, na lancuch i do slupa, bez jedzenia i picia, jestem wsciekla i gleboko poruszona tym widokiem
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez roma_121 » Śr mar 30, 2011 10:32 am

dopóki będzie taka ustawa jaka jest to nic się nie zmieni... zmiana paru przepisów w ustawach też nic nie zmieni... nam potrzeba porządnych reform które wyeliminują takie zachowania... i da się to zrobić ale na to trzeba czasu i odwagi do radykalnych zmian... fajnie że ludzie chcą zmiany ustawy o ochronie praw zwierząt ale one nie wprowadzają tego co jest naprawdę potrzebne... polaków się widocznie nie da wychować inaczej jak przez nakładanie na nich wysokich kar pieniężnych i dość surowych sankcji represyjnych.. co z tego że dostaną wyrok w zawieszeniu i zakaz posiadania psów jak nikt tego nie kontroluje ? minie 2-3 miesiące a on znowu kogoś przygarnie.... i do tego edukacja i jeszcze raz edukacja jest tyle środków fiansowych z ue które można by było wykorzystać na róznego rodzaju dość kontrowersyjne kampanie i działania... niestety polski naród jednoczy się na chwile w sytuacjach chwilowej ekstazy a potem wraca wszystko do polskiej szarej rzeczywistości....

:cry:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez magmal » Śr mar 30, 2011 10:38 am

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Vilena » Śr mar 30, 2011 10:41 am

Nie wierzę w to co widzę! Przecież ten łańcuch jest taki gruby i ciężki!!!
Biedny psiak... co za idiota go doprowadził do takiego stanu? :(
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Śr mar 30, 2011 10:42 am

czy on został juz zabrany z tego okropnego miejsca ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Śr mar 30, 2011 10:44 am

Cierpienia Ringo sie skonczyly!
Teraz Powinien zaczac wlasciciel cierpiec !!! Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Śr mar 30, 2011 10:49 am przez dalmibea, łącznie edytowano 1 raz
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Vilena » Śr mar 30, 2011 10:46 am

Pomysleć tylko, że w Polsce takich psów są jeszcze tysiące... jak nie miliony :(
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez roma_121 » Śr mar 30, 2011 10:49 am

taki obraz można zobaczyć na każdej polskiej wsi.... pies przywiązany do budy na łańcuchu z marną budą... karmiony byle czym bo on jest do pilnowania a nie do kochania... :evil: :evil: :evil:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » Śr mar 30, 2011 10:53 am

slow mi brak , po prostu slow mi brak !!!!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez chili1304 » Śr mar 30, 2011 12:58 pm

o mój boże! biedne zwierze,przecież ten łańcuch nie jest dla psa! jak on musiał cierpieć:( ja też to napisze..brak słów... oby kanalie która katowała tego biednego psa udało się ukarać i to surowo!!!

Dodane po 1 minutach:

to sie kwalifikuje do jakiegoś medialnego nagłośnienia...tragedia...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez edytatbg » Cz mar 31, 2011 6:37 pm

Matko kochana. Tylko trochę mnie nie było a tu takie rzeczy się wyprawiają :cry: Biedak, dobrze, że został zabrany, aż dostałam gęsiej skórki :evil:
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Następna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron