KUBA (MISCHA)/MA DOM

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

KUBA (MISCHA)/MA DOM

Postprzez figa » N sty 16, 2011 5:55 pm

Chce mi sie plakac......

iwonawita napisał(a):Witam jestem z Legnicy .
Jakiś tydzień temu do moich rodziców na wiosce przyszedł pies podobny do Dalmatyńczyka , ich suczka go pogoniła zniknął na jakiś czas i znowu się pojawił w piątek zadzwoniliśmy na straż miejską przyjechali popatrzyli i stwierdzili ,ze nie mogą go zabrać z prywatnej posesji PARANOJA !!!! :angryy: Wczoraj byłam u rodziców żeby zrobić mu zdjęcia i dać ogłoszenie , jak go zobaczyłam to się popłakałam :placz:pies jest w opłakanym stanie ranny w nogę , same kości i skóra, nie daje do siebie podejść, nie wiem co mam zrobić, gdzie się zwrócić w schronisku nadmiar i pewnie go tam uśpią, może ktoś z was zna kogoś w mojej okolicy kto by mu pomógł .
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Pn sty 17, 2011 12:44 am

Figa , czy to jest z Dogomani ?
Prosze , powiedz tej osobie zeby sie jak najszybciej skontaktowala z Danka , Numer 0048602605408,
mamy osobe ktora zlapie psiaka i mamy dla niego DT , kazda godzina sie liczy .
Musimy wiedziec dokladnie gdzie to jest , potrzebujemy na juz kontakt z ta iwonawita.
Figa dzialaj , dzieki

Nazwalam go Mischa, zeby sie nie pogubic, bo nagle doszlo tyle psow bez imion .
Ostatnio edytowano Wt sty 18, 2011 2:31 am przez dalmibea, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Pn sty 17, 2011 1:03 am

na dogomanii cisza. Ja też pisałam.

Bea, zobacz w naszym shoutboxie Magia napisała, że pies z Legnicy wrócił do właściciela...... Nie wiem czy to o niego chodzi........
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Pn sty 17, 2011 2:04 am

magmal , wiem tyle co ty ,

to jest ten co sie blaka i szuka dalej DT albo DS
Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Wt sty 18, 2011 10:33 pm

Psiak błakał się ze smycza wiszącą u szyi , obroża metalowa zaczęła juz rdzewieć na nim, Nawet chodzi okrakiem z powodu przyzwyczajenia sie do smyczy ciągnącej się między łapami . Rozmawiałam o nim z tymczasową opiekunką , mieszka pod dachem na strychu w kartoniku , nie jest głodny , pójdzie do weta na szczepienie ,odrobaczenie i odpchlenie , nikt go nie szuka . Błakał się bardzo długo , jest łagodny i przerażony ma około 3-4 lata. PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DO WARSZAWY , to bardzo pilne poniewaz wraca zima a on na tym strychu nie ma szans przetrwać mrozów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Niestety nie mozna tam na miejscu zaoferować mu lepszych warunków . Dziękuję osobie która go zgłosiła i dała schronienie . w innym przypadky byłoby po nim. :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » So sty 22, 2011 4:37 pm

Czy jest mozliwosc zrobienia mu ladniejszych zdjec? NA tych wyglada niekorzystnie. Oczywiscie moge oglaszac go z tymi ktore sa.
Ostatnio edytowano So sty 22, 2011 5:11 pm przez figa, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » So sty 22, 2011 5:04 pm

Poczekaj chwilke , dzisiaj albo jutro jedzie Magda na tymczys to mu zrobi lepsze
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » So sty 22, 2011 5:11 pm

I dobrze byloby tez miec cos na jego temat, bo jedyne info jakie mamy to to ze warczy gdy sie boi - a to raczej ludzi optymistycznie do niego nie nastawi :lol:
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » So sty 22, 2011 5:57 pm

Misza jest super psiak ale baaaardzo wychudzony i przerazony , dzisiaj z Magdą zawiozłysmy go do kliniki na "przeglad" czipowanie i kastrację .
Jest młody , moim zdanie ( jutro potwierdze około 2 lat. Z psami się zgadza .W stosunku do ludzi , nie warczy jest bardzo przyjacielski. Ciągnie trochę na smyczy.

I ma donośny głos.Czystość OK , zdarza mu sie ale z powodu zapachów innych psów.



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm


Postprzez dalmibea » Wt sty 25, 2011 6:34 pm

Jak po tych ogloszeniach nikt nie zadzwoni to zwatpie juz calkiem w gatunek czlowieka
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » N lut 06, 2011 6:10 pm

Powinnas zwątpić nikt . Misza jest przekochanym psem po przejsciach . Nie wiem co go spotkało ale boi się , ma strach w oczach, aż dziwne że nie wykazuje żadnych oznak agresji . Jest potulny jak baranek , czasami powarkuje bardzo cichutko ze strachu .
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » N lut 13, 2011 5:55 pm

Mischa dochodzi już do siebie pod względem fizycznym. Nabiera już kształtów. Kostki i żeberka widać już w niewielkim stopniu.

Mischa jest ogólnie zdrowy. Jutro jedzie na kastrację. Za 10 dni szczepienie i czipowanie.

Mischa trzyma się jeszcze trochę na dystans. Dogaduje się ze wszystkimi psami w DT, ale nie szuka specjalnie ich towarzystwa. Ze wszystkimi uciął sobie psią pogawędkę, żeby zostawiły go w spokoju. Na ogródku Mischa ładnie się bawi z kolegami, jest fajny, żywy. Bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Po kąpieli jest zupełnie innym psem. Wyprzystojniał. Klasycznie - ciągnie na smyczy, ale można nad tym zapanować.

Mischa powinien znaleźć dom, gdzie będzie miał spokój, ciszę, gdzie nie będzie zbyt natarczywych i ruchliwych kolegów. Mischa potrafi zadbać o swoje otoczenie, delikatnie sugerując delikwentowi, żeby nie przesadzał zachęcaniem do zabawy. Mimo, że jest spokojny, to też lubi poganiać po ogródku :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » N lut 13, 2011 10:43 pm

Jak pięknie przytył nasz Miszka, co za uroda !!!
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » So lut 19, 2011 4:12 pm

Mischa już po kastracji. Czuje się dobrze.

Teraz tylko z utęsknieniem czeka na swój nowy dom.....
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Następna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron