FARA/12 lat/pod opieka osoby prywatnej/ hotelik w Jarocinie

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez roma_121 » Pn mar 21, 2011 5:30 pm

własnie widać jak żywa jest na tych zdjęciach.... :evil:

chyba choroba nie jest spowodowana złą opieką nad psiną....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » Pn mar 21, 2011 6:55 pm

Własnie w tej chwili Magda czeka na odpowiedź z kliniki , czy będzie dzisiaj miejsce dla niej , natychmiast musimy ja zabrac . :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Pn mar 21, 2011 10:17 pm

wróciłam właśnie z kliniki. Fara została przyjęta. Jutro przyjedzie do niej neurolog na konsultację. Działanie rozpoczęte.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Pn mar 21, 2011 10:21 pm

UFFFFFFF :wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Cz mar 24, 2011 10:04 am

Odebrałam wczoraj wieczorem Farę z kliniki. To zupełnie inny pies.

Fara była konsultowana neurologicznie i okulistycznie. Wystarczyło podać leki - antybiotyk, krople do uszu i oczu, żeby ulżyć psinie.

Leczenie będzie trwało ok 3-4 tygodnie.
Stan Fary bardzo się polepszył. Jej objawy - chwiejność, utrata równowagi mogły być nasilone przez ból, który mogła odczuwać.

Fara jest teraz w DT u Anety - naszego Anioła Stróża (Aneta adoptowała Dejzi).

Dzięki Anecie, Fara ma dach nad głowa i opiekę, której potrzebuje podczas dochodzenia do zdrowia.

Leczenie Fary jest możliwe, między innymi dzięki wsparciu finansowemu Achajki i jej męża. Jeszcze raz dziękuję z całego serca za tę pomoc.

Oto zdjęcia z wczoraj:

Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 24, 2011 12:58 pm

jak się ciesze że to nic poważnego... jak można było tak zaniedbać psa :(


jak dobrze że sa jeszcze tacy ludzie jak Achajka i jej mąż i pomagają jak tylko mogą ;]
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Achajka » Cz mar 24, 2011 2:08 pm

psiaki są najważniejsze !!! :)
Nie ma za co dziękować, choć w taki sposób możemy pomóc.
Podziękowania należą się Wam dziewczyny za ciężką pracę, za to że poświęcacie swój czas i za uratowanie nie jednego KROPKA.

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Danka » Cz mar 24, 2011 5:09 pm

My wszyscy tworzymy drużynę kropkową , pojedynczo nie zrobimy nic ale razem mozemy wszystko.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Cz mar 24, 2011 9:35 pm

jeszcze dwa zdjęcia. Niewyraźne niestety bo coś mi aparat strajkował, rupieć stary......

Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez chili1304 » Cz mar 24, 2011 9:49 pm

jest taka śliczna,dobrze,że już bezpieczna:) Dziewczyny jesteście Wspaniałe,robicie tyle dobrego:) i ukłon ode mnie i Sarci w strone Achajki i jej Męża:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » Cz mar 24, 2011 9:54 pm

wiecie co te szuczki tak ładnie razem wyglądaja :P Dejzi jak starsza siostra wygląda nawet udostepniła Farci dodatkowy kocyk :) ja bym się na miejscu pani Anety zastanowiła czy nie zostawić Fary na stałe :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » Pt mar 25, 2011 6:20 pm

Niestety , Farunia nie może tam zostać , Anetka ma małe mieszkanie i mieszka sama . To dość duze psiaki wyjście z nimi na spacer ( zjechanie windą) to spory problem.

:)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez MonikaM » Pt mar 25, 2011 7:00 pm

Pani Danusiu zostawiłam wiadomość na gg, możemy wziąć Fare na DT :)
MonikaM
 

Postprzez dalmibea » Pt mar 25, 2011 7:17 pm

co za wspaniale wiadomosci , super , dzieki MonikaM ,
czy to bylby DT bezplatny ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez moniulek » Pt mar 25, 2011 7:21 pm

Tak, jak rozmawiałyśmy z P.Danusią prosiłam o wsparcie fundacji chociażby przy zakupie karmy.

P.S. MonikaM to ja. nie zalogowałam się wtedy :(
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron