FARA/12 lat/pod opieka osoby prywatnej/ hotelik w Jarocinie

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmibea » Śr gru 29, 2010 12:05 am

A ja jestem dobrej mysli , pani Iwona zakocha sie w suni , dajmy jej troche czasu zeby sie oswoily nawzajem :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr gru 29, 2010 12:07 am

magmal napisał(a)::( :(

czy na pewno, na 100% wet stwierdził głuchotę??

Pani Iwonie polecam artykuł w miesięczniku Przyjaciel Pies pt. "Miłość mimo utraty zmysłów". (http://www.pies.pl/milosc-mimo-utraty-z ... a2439.html)

tu jest fragment. Jeśli Pani Iwona nie ma możliwości kupienia gazety, to w poniedziałek jak już będę w pracy, zeskanuję i prześlę mailem.

Świetna jest też strona wynaleziona przez Felkową: http://www.deafdogs.org/training/

No i też mamy ekspertkę od życia z głuchym psem - roma121. Myślę, że powinnaś zabrać głos i rozwiać wątpliwości Pani Iwony i jej rodziny.


Masz racje magmal , przezciez mamy nasza rome121 , ma tez glucha sunie , moze nawiaze kontakt z pania Iwona i da jej pare dobrych rad

roma 121 co Ty na to ???
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr gru 29, 2010 12:13 am

Super relacja z transportu , az mi sie plakac chcialo ze sa jeszcze tacy wspaniali ludzie .
Normalnie to jak taki aniol na misji .
Dalmatynka w domu -misja aniola spelniona :):):)
Sliczne zdjecia .

serdecznie dziekuje temu panu za wspanialy , transport i za super relacje , jedyna w swoim rodzaju :)
Na pewno tak jak i ten pan -aniol na misji :)
http://www.forum.weterynarznapiatke.pl/ ... =15&p=2#p2
Ostatnio edytowano Pt gru 31, 2010 5:59 pm przez dalmibea, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Pt gru 31, 2010 4:40 pm

jeżeli nowej właścicielce bedzie potrzebna jakaś wskazówka to jestem jak najbardziej za :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez Danka » So sty 01, 2011 1:02 pm

Dzięki roma , będę z Panią Iwoną próbowała sie jutro skontaktować . Dam Ci znać . :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pt sty 21, 2011 6:37 pm

Fara nazywa sie Sara

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Diana » Pt sty 21, 2011 6:55 pm

Sarenko...duzo dobrego w nowym domku Ci zycze...całuje Cie cieplutko razem z moja banda..... :D
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Postprzez Danka » N mar 13, 2011 6:48 pm

Fara za tydzien opuszcza dom . Musimy ją zabrać , powód : podobno robi kupę w domu. Moim zdaniem coś tam jest nie tak z sunia . Ale zeby jej pomóc musimy ją zabrać :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn mar 14, 2011 12:01 am

slow mi brak ,
bez komentarza , bo jeszcze napisze cos nie tak i znowusz wojna wybuchnie !!!

Fahra jest glucha , wrazliwa ,
roma-121 , czy ty mialas kontakt z rodzina ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn mar 14, 2011 7:35 am

Ja mam kontakt z rodzina Fary :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn mar 14, 2011 12:46 pm

Danka napisał(a):Ja mam kontakt z rodzina Fary :(


wiem ze masz kontakt z rodzina , pytalam sie czy Roma-121 miala kontakt z rodzina , wydaje mi sie ze cos tam na poczatku bylo , jak sie okazalo ze sunia jest glucha ,
chialam sie jej zapytac jakie wrazenie na niej ta rodzina sprawiala
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Wt mar 15, 2011 7:04 am

Oni wiedzieli ze ona jest głucha od pierwszego dnia , tam jest problemem brak wiedzy i czasu o psie i dla psa :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Wt mar 15, 2011 7:28 pm

sos2010/dalmibea napisał(a):slow mi brak ,
bez komentarza , bo jeszcze napisze cos nie tak i znowusz wojna wybuchnie !!!

Fahra jest glucha , wrazliwa ,
roma-121 , czy ty mialas kontakt z rodzina ?




pomimo chęci pomocy w poradzeniu sobie z głuchym psem nikt do mnie nie napisał nie dostalam żadnej wiadomości....


nie wierze w to że psina od tak załatwia się w domu.. to są psy z zasadami zreszta to nie szczeniak.... może psina jest chora a właściciele nie chca ponieść kosztów..

chyba że nie umią albo raczej niechcą poradzić sobie z głuchym psem.... ;/ jeżeli psina bedzie zdrowa i problem bedzie leżał w głuchacie psów uważam że tych państwa powinno się pociągnąc do odpowiedzialnośc... mogli wziasc psa najpierw na dom tymczasowy żeby zobaczyć czy dadza radę sobie z nim
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez chili1304 » Wt mar 15, 2011 8:28 pm

napewno w domu nie robi kupy! Roma ma 100% racji,dalmatyńczyk o tak bez powodu nie załatwi się w domu,mój był cięzko chory i dopiero wtedy robił"pod siebie" na ok dwa tygodnie przed śmiercią więc ja równiez nie wierze,że sunia od tak kupe wali po domu!!! pies się znudził i tyle ,ja nie będe tu słów dobierać bo wkurzają mnie takie sytuacje,brak odpowiedzialności i tyle w temacie,przykre bo pies się przyzwyczaja do danej rodziny:(
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Postprzez roma_121 » Wt mar 15, 2011 8:45 pm

moja była po sterylce i uwierzcie mi że się nie zesikała w domu... resztkami sił i z moją pomocą dotarła na balkon i tam się załatwiła dopiero.... głuchota co do załatwiania się też nie ma nic wspólnego

więc :
1. albo jest pies na coś chory
2. albo własciciele nie chcą poświęcic psowi czasu na zrozumienie jego i jego głuchoty przez co jest nieakceptowany... wybaczcie ale głaszcząc psa ( jak widać na zdjęciach siedząc przed laptopem ) nie nauczy się psa głuchego wychowania zwyczajów panujących w domu....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron