BARON/10 lat/MA DOM

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez roma_121 » Wt kwi 10, 2012 9:56 am

on na żywo jeszcze piękniej się prezentuje ;) jest przekochany ;) trzymam kciuki za niego ;) należy mu się najlepszy domek na świecie ;) wierze, że nie jednej osobie serduszko podbił ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez littlesplashs » Wt kwi 10, 2012 11:47 am

The last nights my husband and I have talked about many things that came on our pack of dogs. After Biru's dead, of course, we want to help more and I would not mourn forever, because now the running times of things can not be changed and Biru had a great time.
Now, we have considered to give our love another poor soul, as long as it dwells on earth.
Baron has never really know what it means to be loved. With the knowledge that he dwells not be long among us, he should have a good life until he decides to leave.

We want to give Baron a home. Bea will certainly discuss anything further with Magda and then we wait for the Baron :D
littlesplashs
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz mar 15, 2012 12:23 pm

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez gosia » Wt kwi 10, 2012 1:38 pm

You&your husband have a heart of gold, thank you very much for all
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez sylwiaszp » Wt kwi 10, 2012 1:41 pm

Both of you are good people! I met Baron when I was taking Sonia home - it's a nice, smiling, funny looking dog. I'm really sorry about Baster, but anyway his last days probably were the best in his life. Thank you, meeting people like you and the SOS Dalmatynczyki team rebuilds the trust and confidence in a better world

best regards

Sylwia
Sonia (Tico) owner
sylwiaszp
 
Posty: 22
Dołączył(a): Cz gru 22, 2011 3:27 am

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez dalmibea » Wt kwi 10, 2012 2:22 pm

A co u Soni slychac ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez roma_121 » Wt kwi 10, 2012 2:42 pm

I hope that Baron will be finally happy. You and your husband will surely give him much love. Baron is a great dog and deserves a real home. :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez sylwiaszp » Wt kwi 10, 2012 2:58 pm

Z Sonia w porzadku, calkiem przejela nasze zwyczaje i tak sie zaaklimatyzowala, ze nawet nie wiem, co powiedziec: jest sliczna i madra, jak zwykle. Jest zaszczepiona, odrobaczona, powinnismy ja troche odchudzic. Na spacerach grzeczna, ludzi bardzo lubi (szczegolnie jesli maja jedzenie i sa sklonni sie podzielic). Poza tym calkowicie przejela role "dziecka w futrze" (czyli dokladnie to, przed czym ostrzegaja trenerzy psow). Male zamieszanie mielismy tylko wtedy, gdy zajmowalam sie psem mojego ojca (tez dalmatynczykiem). Po 24 godzinach stwierdzilismy, ze mniej obciazajace i stresujace jest jezdzenie do starego psa kilka razy dziennie niz trzymanie ich razem. Warczaly na siebie absolutnie o wszystko (mimo ze oba sa dosc przyjazne i sympatyczne do innych psow), jedno ulozone na miejscu natychmiast bieglo na poslanie konkurenta, na jedzenie trzeba bylo jednego wyprowadzac, by drugi mogl spokojnie zjesc, o poglaskaniu zadnego z psow nawet nie bylo mowy. Heca na calego. Oczywiscie po tym, jak stary pies zniknal z domu Tico znowu przeistoczyla sie w przytulajacego sie futrzaka. 10-letni pies mojego ojca znowu beztrosko biega z pileczka. Nikt by ich nie podejrzewal, ze sie tak zachowywaly. Mam zdjecia, ale we wrzucaniu ich jestem fatalna, postaram sie je wrzucic na watek Tico

pozdrawiam

Sylwia
sylwiaszp
 
Posty: 22
Dołączył(a): Cz gru 22, 2011 3:27 am

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez dalmibea » Wt kwi 10, 2012 7:51 pm

Super ze Tico miewa sie dobrze , no tak to juz jest z tymi futrzanymi dzieciakami , zazdrosne czasami bardziej jak dzieci na dwoch nogach :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez kate » Cz kwi 12, 2012 9:13 am

sorry ale Baron chyba nie ma 10lat?
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez roma_121 » Cz kwi 12, 2012 9:18 am

ostatnio lekarz stwierdził, że ma tyle lat.
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez kate » Cz kwi 12, 2012 9:21 am

oby się udało z jakimś domem.....całe życie psiak ma przerąbane
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez roma_121 » Cz kwi 12, 2012 9:21 am

jak Magda z Beatą się zgodzą to dom na niego czeka ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez dalmibea » Cz kwi 12, 2012 2:32 pm

Planujemy przewiez staruszka na Weekend za dwa tygodnie.
Kate, jak do nas trafil 2009 to bylo mowione ze ma okolo 6 lat , mogl miec rownie dobrze 7 lat, a teraz mamy 2012 , czyli 3 lata pozniej, tak ze pasuje to co teraz wet powiedzial.
Baron niedoslyszy, niedowidzi, ma problemy ze stawami, wszystkie zeby do usuniecia, jest chory i dokladnie nie wiadomo na co, sa robione badania a lekarze "dreptaja" w miejscu a stan jego sie pogarsza, moze sie biedak sam poddaje :cry: , bedzie jeszcze pod katem cukrzycy badany i przyjedzie do Janette zeby chociaz na stare lata miec swoj domek i zeby nie musial umierac sam bez swojej pani, a moze dojdzie do siebie i pozyje jeszcze 2-3 lata w nowym domu .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez roma_121 » Cz kwi 12, 2012 3:42 pm

ja myślę, że jak chłopak zobaczy że ma nową rodzine, która go kocha szybko stanie na nogi ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: BARON/10 lat/SZUKA DOMU SPOKOJNEJ STAROŚCI!!!

Postprzez chili1304 » Cz kwi 12, 2012 6:31 pm

Janette ma Cudowne serce,niewielu jest takich ludzi...
Szacunek mam ogromny dla niej :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron