BARON/10 lat/MA DOM

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmibea » Pn gru 06, 2010 1:26 pm

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Postprzez Danka » Pn gru 06, 2010 10:04 pm

Tekst starych ogłoszeń jest mój , zdjęcia chyba też mam :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Pn gru 06, 2010 10:28 pm

zdjęcia z przed ostatniej adopcji Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Cz gru 09, 2010 7:41 am

Baron ma nawrót choroby , bedzie leczony , jak dostanę opis od weta , wkleję
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm


Postprzez Danka » Cz gru 09, 2010 11:09 pm

Baron wrócił chory , trzeba wydac duże pieniadze na leczenie , potrzebujemy pomocy :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » Pt gru 10, 2010 12:49 am

Rodzina nie pomoze? :(
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Pt gru 10, 2010 11:17 am

Dziewczyno , a na co ty liczysz ?
Rodzina jest zadowolona ze sie psa pozbyli , ktory ostatnio tak i tak sam latal po wsi bo sie nikt nim nie interesowal.
Teraz wiemy dlaczego go oddali , bo chory i napewno bedzie trzeba za leczenie placic .
Ja juz przestalam dawno wierzyc w swietego Mikolaja :(
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Pt gru 10, 2010 2:06 pm

To super znalezli sobie zabaweczke na kilka miesiecy :roll:
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » So gru 11, 2010 11:04 pm

To są typowi mieszkańcy Polskiej wsi ,"dobrzy ludzie " nie powiesili, nie wrzucili do wody , zadzwonili żeby zabrać . A wiecie dlaczego , bo umowa adopcyjne ich straszy karami . To jedyny powód. :evil:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » N gru 12, 2010 8:56 pm

Byłam dziś z paczką żywieniową u Barona.

Przywitał mnie wylewnie, wycałował, wyprzytulał.

Od jutra zaczyna się poważne diagnozowanie Barona. Mam nadzieję, że jego dolegliwości okażą się szybko wyleczalne i Baron znajdzie dom.

Baron jest psem przyjaźnie nastawionym do otoczenia. Bardzo dobrze dogaduje się z suczkami i z psami. Znalazł wspólny język ze starszym psem-rezydentem jak i dwoma młodszymi, które razem z nim przebywają w DT. Jest łagodny w stosunku do ludzi. Mnie widział pierwszy raz a nawet mnie na początku nie obszczekał.

Baron nie umie chodzić na smyczy i widać w tych jego oczach, że chętnie wypuściłby się na zwiedzanie okolicy, gdyby miał taką możliwość ;)

Pan Aleksander jednak pilnuje, żeby chłopak tego nie zrobił.

Zrobiłam zdjęcia, ale chyba klasycznie nie są zbyt dobrej jakości, bo bardzo trudno jest zapanować na gromadką szalejących psiaków. W przyszłym tygodniu będę tam jeszcze raz to popróbuję coś lepszego zrobić.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » N gru 12, 2010 9:45 pm

Taki jest Baron , znam go i wiem ze nie może być o nim innej opinii, Dzięki Madziu za potwierdzenie :) i za wizyte :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » N gru 19, 2010 7:26 pm

Baron ma problem z zageszczaniem moczu , na razie jest na prostej terapii , czekamy czy przyniesie zamierzony efekt . Jeżeli nie to trzeba szuakć przyczyny robiąc kolejne badania . :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Pn gru 20, 2010 8:57 pm

ale za to lubi spać z Bassetem.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron