AKRYL, dla tych o mocnych nerwach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez magmal » Wt paź 05, 2010 7:09 pm

Danusiu, oczywiście trzeba go ratować. Poczekajmy co powie wet. Nie ma co gdybać. Ja tego nadal nie pojmuję, jak człowiek może dopuść do czegoś takiego. Nie ogarniam tego. :shock:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Wt paź 05, 2010 7:10 pm

WARTO UWIERZ MI. :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Śr paź 06, 2010 12:57 am

ok , to trzeba jeszcze raz porozmawiac z Grzeskiem na temat konta, innego nie mamy .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Śr paź 06, 2010 6:37 am

Biore to na siebie, :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Gość » Śr paź 06, 2010 9:27 am

On ma takie samo schorzenie ja staruszek z Wrocka , a Akryl ma "młode oczy" :cry:
Gość
 

Postprzez figa » Śr paź 06, 2010 12:17 pm

Na naszym profilu nk dwie cudowne osóbki wyraziły chęć wspomożenia drobnym datkiem naszego Akrylka :jupi: Dziękujemy z całego serca!
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Gość » Śr paź 06, 2010 12:58 pm

Dziekujemy serdecznie , Akryl ma dzisiaj robiony rezonas na SGGW
Gość
 

Postprzez figa » Śr paź 06, 2010 1:12 pm

Cytuje ze strony

2010-10-06 Akryl, dalmatyńczyk skrajnie wyczerpany jedzie dziś na konsultacje do Kliniki Małych Zwierząt w SGGW - wciąż walczymy o jego życie.
Kategoria: Aktualności Autor: Elżbieta Lipińska

Akryl otrzymał sterydy, środki wzmacniające, kroplówki, ale nie chce jeść. Wyniki krwi i moczu są dobre, test na parwo jest ujemny. Rtg wykazał ogromne zwyrodnienie kręgosłupa.

Akryl postawiony na nogi jest w stanie zrobic kilka kroków, jednak sam nie może się podnieść. Przed naszym przyjściem wypił wodę.

Ku naszej wielkiej radości zjadł z apetytem mieloną wołowinę, którą przywieźliśmy. Nie mógł dostać dużo na raz w stanie, w jakim jest, ale będzie otrzymywał małe porcje co kilka godzin.

Dziś zabieramy Akryla do kliniki na SGGW. Chociaż sytuacja jego jest prawie beznadziejna, to chcemy posłuchać opinii specjalistów z SGGW. Zobaczymy...


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Gość » Śr paź 06, 2010 3:11 pm

Jestem w kontakcie telefonicznym z Ela , :cry:
Gość
 

Postprzez Danka » Śr paź 06, 2010 8:04 pm

Dzisiaj o 23 ma miec rezonas kręgosłupa , nie wygląda na 9-10 lat
Pilnie potrzebujemy wsparcia finansowego , na badanie ,leczenie , byc może operację jeżeli będzie to dyskopatia. Jutro rano dowiem sie co z nim dalej
:cry:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Śr paź 06, 2010 8:15 pm

Danka , odczytaj pw odemnie na temat pokrycia kosztow dla Akryla
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Gość » Cz paź 07, 2010 9:57 am

Akryl odszedł za TM . :cry: :cry: :cry: :cry:
Gość
 

Postprzez Gość » Cz paź 07, 2010 10:36 am

Nie mogę myśleć spokojnie . Nie zdązyłyśmy , nie zostalyśmy w porę powiadomione o nim . On na początku nie załatwiał się pod siebie i chodził . Była szansa, pomagam dalmatyńczykom z różnych krańców Polski , a pod moim bokiem w cierpieniach odszedł Akryl bez mojej pomocy. :cry: :cry: :cry:
Gość
 

Postprzez magmal » Cz paź 07, 2010 10:47 am

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Danka nie możesz tak mówić. Przecież nie jesteś Duchem Świętym jasnowidzącym, żeby wszystkie dalmaty wyłapać. I tak czasami, a nawet często załatwiasz sprawy nierealne do załatwienia.

A o Akryla walczyłaś do jego ostatniego tchnienia. Przynajmniej odszedł w godnych warunkach, otoczony opieką.

Ból jest straszliwy jak się patrzy na jego zdjęcia.

Trzymaj się i nie myśl w ten sposób. Wejdz do zaadoptowanych - tam jest dowód na to ilu psom uratowałaś razem z Beą życie.

Jedyne pocieszenie, że Akryl juz nie cierpi......

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez figa » Cz paź 07, 2010 3:36 pm

Akryl sam wybral...
Danusiu nie moglas nic zrobic.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron