Nuki , Stary, zagłodzony... Wrocek

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmibea » Pt paź 29, 2010 10:08 am

Ale mu dobrze , a jaki szczesliwy ma ten pycholek , az milo popatrzec i serce sie cieszy jak takie zdjecia ogladam.
Dalmatynka jak dojda tabletki to daj znac, to jest to samo so metacam tylko inaczej sie nazywaja.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt paź 29, 2010 8:35 pm

dalmatynka napisał(a):NUKI MA WIELKI APETYT :shock: NAJCHĘTNIEJ JADŁBY JAK SZCZENIAK 5 X DZIENNIE :shock:


ILE RAZY BYL KARMIONY W CIAGU DNIA W SCHRONIE??? :?:


Nie wiem , ale jak ma ochotę niech je , tylko do zcasu uzyskania dobrej wagi , przy jego chorobie nie może mieć nadwagi , będzie zbyt duże obciązenie kręgosłupa. Ale wygląda pięknie , to był cierpiący pies ale teraz jest szcześliwym psem, Diękuję
:(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmatynka » So paź 30, 2010 9:19 am

wczoraj i dzis zrobil kupe( w nocy) w pomieszczeniu -wydaje mi sie ze to przez te czeste posilki ( 3-4 x dziennie) ale nie wyobrażam sobie dawac mu rzadziej bo on pomiedzy tymi posilkami potrafi wyjadac Maji (suka tesciow) jej chrupki
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez Danka » So paź 30, 2010 9:43 pm

Czyli sucha karmę jada , ale wiesz moze daj mu dwa razy dziennie rano i wieczorem , wtedy ostatni posiłek strawi rano
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmatynka » Wt lis 02, 2010 9:51 am

2 X DZIENNIE TO BIDNY BY SIE ZAPŁAKAŁ -MYSLALAM ZE SZYBKO BEDZIE PO NIM WIDAC ZE NABIERA WAGI -NIESTETY TO NIE TAKIE PROSTE;(
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez dalmatynka » Wt lis 02, 2010 1:04 pm

DZIŚ DOTARŁ PARACARP TABLETKI;) ON MAJA 50 mg ,tamten od BASI MIAL 100 mg WIEC TE CHYBA POWINNAM PODAWC 2 TABLETKI -1 RANO DRUGA WIECZOREM?
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez dalmibea » Wt lis 02, 2010 1:12 pm

Poczekaj , zaraz sie zapytam
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Wt lis 02, 2010 3:37 pm

4mg na 1Kg wagi ciala, to znaczy 40mg na na 10 kg .
Nie wiem ile Nuki wazy , napewno nie wiecej jak 25 kilo,
tak ze 100 mg , czyli dwie tabletki mu starcza na dzien . Mozesz dawac dwie na raz , obojetnie czy rano czy na wieczor.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Gość » Wt lis 02, 2010 3:41 pm

a czy paczka z jedzeniem i witaminami dotarła? miała dotrzeć 28 października.

(to pisałam ja - Magda, magmal :))
Gość
 

Postprzez dalmatynka » Wt lis 02, 2010 4:09 pm

TAK DOTARŁA PACZKA ŻYWIENIOWA
I WITAMINY
CO DO JEGO WAGI TO RACZEJ WIECEJ NIZ 25 KILO MOJA 1 SUKA WAZY 20 KILO I JA BIORE JA NA RECE BEZ PROBLEMU A JEGO BYM ZA CHINY SAMA NIE PODNIOSŁA ,ALE OK BEDE DAWLA 2 TABLETKI
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez Danka » Śr lis 03, 2010 10:55 pm

Co u was Justynko , jak tam towarzystwo i jak dajesz sobie radę z Nukim? :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmatynka » Cz lis 04, 2010 1:55 pm

NA RAZIE JAKOS DAJE RADE ,POKI SIEDZE W DOMU JEST OK :) JEMU TRZEBA SZUKAC OSOBY W PELNI DYSPOZYCYJNEJ TAKIEJ KTORA BEDZIE MOGLA MU POŚWIECIĆ WIĘKSZOŚĆ SWOJEGO CZASU-OBY SIE TAKA ZNALAZŁA :roll:
BO ON POTRZEBUJE DUZO KONATKTU Z CZLOWIEKIEM ...

ZEBY JAKOS NABRAŁ WAGI TO KURCZE NIE ZAUWAŻYŁAM ALE MERDA OGONKIEM ,REAGUJE NA GLOSY KTORE GO WOLAJA CZASAMI NAWET POTRAFI CHOC ZADKO ALE TAKIM LEKKIM TRUCHTEM PODBIEC JAK COS GO PRZESTRASZY BĄDŹ ZACIEKAWI NP.JAK SUKI COŚ LECA OBSZCZEKAĆ :twisted:
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez dalmibea » Cz lis 04, 2010 2:38 pm

Ach ta baby , nawet staremu Nukiemu potrafia dodac skrzydel :) i zaczyna biegac truchcikiem :)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz lis 04, 2010 10:10 pm

No i proszę , nie od razu Kraków zbudowali , Justynko działasz cuda , Nukiemu wraca chęć do życia , on zaczyna z niego korzystać .
To początek , on będzie powoli uspokajał sie . Na razie absorbuje człowieka ponieważ boi się stracić to co ma .
On jest szczęśliwy tylko jeszcze nie jest pewny przyszłości .

A jeszcze Twoje "babska" uczą go wiele . SUPER!!!!
Nuki bedzie jeszcze dziarskim staruszkiem.
ON będzie jak Helios , pobył u Arka i proszę jakby przeszedł kurację odmładzającą , juz zaczęłam podejrzewać że mu Arek cichcem jakiegoś "plastyka " załatwił
:wink:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmatynka » Pt lis 05, 2010 12:05 pm

WKLEJAM FOTE Z MOIM KOTEM :P

POWIEDZNIE "JAK PIES Z KOTEM" JEST NIEPOROZUMIENIEM W ICH PRZYPADKU Obrazek
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron