Nuki , Stary, zagłodzony... Wrocek

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmatynka » Pn paź 25, 2010 11:09 am

MATKO SERCE MI SIE KRAJE JAK GO WIDZE ,BIDA CHODZI W KOLKO ,NIE CHCE SIE POLOZYC NA POSLANIU ,MIMO ZE LEDWO STOI ;(DALAM MU JESC ALE PRAWIE NIE RUSZYL....
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez Danka » Pn paź 25, 2010 4:40 pm

kurczę on ma pewnie straszne bóle , zapytaj weta co mu dać żeby zmniejszyć cierpienie ,
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Pn paź 25, 2010 4:42 pm

dalmatynka napisał(a):MOJE SUKI NA RAZIE GO NIE CHCA ZAAKCEPTOWAC ,JEŻA SIE ZE STRACH!

CZY ON MA PROBLEMY SKORNE??JEGO ZAPACH JEST WRECZ NIE DO ZNIESIENIA;((((((

MAM NADZIEJE ZE KAPIEL POMOZE ??


Ten zapach to brud , musisz go wykapać ale póxniej nie może wyjść kilka godzin na dwór
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Pn paź 25, 2010 4:47 pm

Wieści od Basi o stanie Nukiego:
Zawiozłam już Łatka/Nukiego do Justyny. Dałam jej książeczkę zdrowia, wyniki morfologii oraz umowę ze schroniska. Najpierw powiem, co wet zalecił: po pierwsze wyniki morfologii nie są złe, wątroba nie najgorzej i generalnie kłopoty u Łatka związane są ze starością, głównie są to zmiany ortopedyczne i tak: na stawy dostaje 1/2 tabletki metacamu rano i wieczorem i dostał od weta 10 tabletek (czyli na 10 dni) zalecono także podawanie witamin (multiwitaminki dla psów) i ewentualnie Arthroflex. Mówił także, że Łatek ogólnie na swój wiek jest w kondycji ok i po prostu trzeba go dobrze odżywiać (ale raczej nie chrupki tylko gotowane+ wysokoenergetyczne puszki), serce ma w porządku, więc nie potrzebuje dodatkowych preparatów. No i musi mieć ciepło. Psisko było zaszczepione na wirusówki oraz dzis na wściekliznę, jest odrobaczony i odpchlony. Ma czipa zapisanego na Justynę.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » Wt paź 26, 2010 10:05 pm

Czemu na dogo jest informacja o tym ze Nuki jest w domu stalym? :shock:
Toz to tymczas zmienil sie w DS? :D
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Wt paź 26, 2010 10:08 pm

Nie nic sie nie zmieniło to DT :) ale Justyka dba o niego jakby to był DS :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Wt paź 26, 2010 10:10 pm

super by było, ale z tego co wiem, to chyba nic się nie zmieniło i dalmatynka na tymczas Nukiego przygarnęła...

w czwartek Nuki powinien dostać paczkę żywnościową i witaminki :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmatynka » Cz paź 28, 2010 8:14 am

hej dziewczyny ;) no NIESTETY DT ...ALE TAK JAK PISZECIE DBAM JAKBY BYLO DS, WYKAPAALM GO W WANNIE -ALE SMRODEK DELIKATNIE MOWIAC(PISZAC ) SIE ZBYT NIE ULOTNIL. DAJE MU 3 RAZY DZIENNIE JESC :)

WCZORAJ CHODZILAM Z NIMI PO OGRODZIE -DREPTA POWOLIII ALE DREPTA

DZISIAJ JAK MNIE ZOBACZYL ZAMERDAL ODONEM!!!CZY ON MERDAL OGONKIEM??BO DZIS PIERWSZY RAZ PORUSZYL TYM SOIM KONSKIM OGONEM!!!!JEJ ALE SIE UCIESZYLAM
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez magmal » Cz paź 28, 2010 10:20 am

super wieści, mam nadzieję że pod Twoją troskliwą opieką Nukiemu się polepszy.


bardzo prosimy o zdjęcia dziadzinki naszego :roll:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmatynka » Cz paź 28, 2010 10:30 am

HIHI JAK SIE TUTAJ WKLEJA FOTY?
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez magmal » Cz paź 28, 2010 10:33 am

jak piszesz odpowiedz, to pod ramką jest --> Dodaj zdjęcie do wiadomości, klikasz na to wybierasz zdjęcie 500px klikasz Przeglądaj, wybierasz ze swojego kompa zdjęcie max. 4 w jednej odpowiedzi i gotowe :D
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez magmal » Cz paź 28, 2010 10:35 am

albo prześlij do mnie na maila to ja wkleję :D

a maila mojego masz, bo pisałyśmy do siebie w sprawie paczki żywieniowej dla Nukiego (mam nadzieję że dziś dotrze)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmatynka » Cz paź 28, 2010 10:37 am

FOTO Z WCZORAJ Obrazek

Obrazek



NO SUNIE BARDZO ZAZDROSNE SA...
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez dalmatynka » Cz paź 28, 2010 9:22 pm

NIE MA JAK SEN,NICZYM NIE ZAKŁÓCONY, NO MOZE PANIĄ PSTRYKAJĄCĄ FOTKI ;)) :P Obrazek


Obrazek :lol:
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez dalmatynka » Cz paź 28, 2010 9:25 pm

NUKI MA WIELKI APETYT :shock: NAJCHĘTNIEJ JADŁBY JAK SZCZENIAK 5 X DZIENNIE :shock:


ILE RAZY BYL KARMIONY W CIAGU DNIA W SCHRONIE??? :?:
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron