Nuki , Stary, zagłodzony... Wrocek

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez dalmatynka » Pn gru 13, 2010 5:52 pm

NIE WIEM JAK WY ALE JA W JEGO OCZACH WIDZE BÓL :(

TO ZDJECIE JEST ZROBIONE KIEDY NUKI BRAL KROPLOWKE I BYL BARDZO SLABY[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e0f85ab597b39b3.html]
A TE PRZED CHWILA
Obrazek[/URL] Obrazek Obrazek Obrazek

JEGO OCZY SA TAKIE MOKRE JAKBY ZAŁZAWIONE-OJ GDYBY PSY POTRAFIŁY MOWIC
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez roma_121 » Pn gru 13, 2010 6:06 pm

psina jest kochana :) ja uważam że dopóki jest dla niego iskierka nadziei na życie to ja bym walczyła :) oczka ma smutne ....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez roma_121 » Pn gru 13, 2010 6:17 pm

a pytał ktoś o ten heparagen ? czy można mu dawac.... i czy nadal te tabletki z tym caprofenem sa potrzebne ? jutro wybieram się sama do weta po lek dla mojej psiny i bede w stanie wreszcie na spokojnie porozmawiać z weterynarzem :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmatynka » Pn gru 13, 2010 7:01 pm

roma_121 napisał(a):psina jest kochana :) ja uważam że dopóki jest dla niego iskierka nadziei na życie to ja bym walczyła :) oczka ma smutne ....
PEWNIE - ALE MOJA MISJA WZGLEDEM NUKIEGO SIE KONCZY - JA MUSZE SIE TERAZ POSWIECIC MOJEJ MAMIE A CHORY PIES ,DZIECKO , I MAMA JEST PONAD MOJE SILY NO I W DODATKU PRACA DORYWCZA :(
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez roma_121 » Pn gru 13, 2010 7:04 pm

ja Cie rozumiem :) i tak dałaś mu dużo :) ja po prostu uważam że trzeba mu znaleźć dom a nie kończyć jego życie....
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmatynka » Pn gru 13, 2010 8:05 pm

JA SIE BOJE JEDNEGO ZE KTOS ADOPTUJE NUKIEGO I PO MIESIACU( JAK ZOBACZY ILE ON WYMAGA OPIEKI) STWIERDZI ZE ON JEDNAK JEST BARDZO CZASO I PRACOCHLONNY ITD I GO ODDA !
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez Danka » Pn gru 13, 2010 8:08 pm

Jest piekło dajcie mi tydzień moze znajdę coś dla niego i go zabiorę , nie mogę go oddac do boksu hotelowego , nie przeżyje m-ca.
Czy poza kupami i siusianiem jeszcze trzeba przy nim coś robić ? Justynko napisz co jeszcze jest w stałej opiece ? Proszę
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmatynka » Pn gru 13, 2010 8:10 pm

NUKIEGO NIE POWINNA BRAC OSOBA SAMOTNA STARSZA BO NIE PORADZI SOBIE W CHOCBY TAKIEJ PROSTEJ CZYNNOSCI JAK WLOZENIA PSA DO WANNY BADZ DO AUTA -ON MIMO CHUDOSCI JEST BARDZOO CIEZKI !! WAZY OKOLO 35 JAK NIE WIECEJ KG TO NIE JEST MALO -SUCZKA TESCIOW AMSTAFFA WAZY 30 KG I PODNOSZE JA LEDWO ,ALE PODNOSZE A NUKIEGO ZA CHOLERE NIE UNIOSE - TO POTEZNY MIX DALAMATA
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez roma_121 » Pn gru 13, 2010 8:22 pm

a te lekarstwa jest mu coś potrzebne ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmatynka » Pn gru 13, 2010 8:24 pm

KUPA I SIKU TO NAJWIEKSZY PROBLEM BO W OGOLE NIE SYGNALIZUJE ZE CHCE MU SIE DZIS ROBIL JUZ 3 X -SCHODY ODPADAJA NA PEWNO !ON MA TEZ TAKI WYBRZUSZONY ODBYT -WIEC MISZKAJAC W DOMU TRZEBA MU GO UMYC BO PRZY ROBIENIU KUPY ODBYT ZOSTAJE BRUDNY I NIE JEST TO HIGIENICZNE


NO I WIADOMO PAMIETAC O PODAWANIU TABLETEK
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez dalmatynka » Pn gru 13, 2010 8:29 pm

no carprodyl jest wyslany -a na watrobe podaje mu hepatenal max
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Postprzez Danka » Pn gru 13, 2010 8:30 pm

OK
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez roma_121 » Pn gru 13, 2010 8:31 pm

aha... bo ja jak już pisałam mam heparagen to też jest na wątrobe i moge odstąpic ;] z tym że ktoś miał się zapytać czy można podawać :)

z tego co widze to pies śpi na kocach - one też są tobie potrzebne ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez magmal » Pn gru 13, 2010 10:53 pm

serce mi się kraje, jak patrzę w te przeraźliwie smutne oczy.......... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmatynka » Pn gru 13, 2010 11:03 pm

on ma legowisko ale i tak nie spi na nim ,kladzie sie na kaflach dlatego polozylam tam grube kartony zeby mu nie bylo zimno ,nakrywam go kocami ...
"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies." /Konrad Lorenz/
dalmatynka
 
Posty: 133
Dołączył(a): Wt paź 19, 2010 5:33 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron