Merlin - Zarezerwowany , wyrzucony z domu -ŁÓDŹ

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Postprzez Danka » Śr lis 03, 2010 11:46 pm

Własnie one mnie niepokoją
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Śr lis 03, 2010 11:51 pm

To po narkozie normalne , zobaczysz , jutro juz bedzie mial lsniace oczka
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Cz lis 04, 2010 12:10 am

uwielbiam ten pychol :roll:

czy zabiegi którym został poddany Merlin oznaczają że szykuję się do domu??

Chyba coś mi ostatnio umknęło......
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Cz lis 04, 2010 12:41 am

Planujemy , myslimy i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt lis 05, 2010 10:02 pm

Arek , napisz coś o jego zachowaniu , jaki on jest ,czy odbiega od innych dalmatów np. Heliosa ? czym wyróznia się w gromadzie ? :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » So lis 06, 2010 3:08 am

Tym ze jest najdzielniejszym dalmatem na swiecie , bo tyle przeszedl zlego a dalej jest takim kochanym psem .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Gość » So lis 06, 2010 7:12 am

''Arek , napisz coś o jego zachowaniu , jaki on jest ,czy odbiega od innych dalmatów np. Heliosa ? czym wyróznia się w gromadzie ?''

Danka, wiesz o nim wszystko. To pies wyjątkowy.
Później opiszę Ci go szerzej w mailu a Ty wybierz proszę najbardziej istotne informacje.
Gość
 

Postprzez Danka » So lis 06, 2010 9:41 pm

Merlinek dostał dziś ostatni zastrzyk.

Pytasz jaki jest Merlin,my dzisiaj rozmawialiśmy z wetką i wetem,którzy zajmują się nim od początku,i oni stwierdzili,że w całej swojej karierze zawodowej nie mieli do"czynienia"z tak bardzo okaleczonym psychicznie zwierzęciem,które nie miało woli walki o życie,on był taki obojętny do wszystkich i do wszystkiego,sama widziałaś jak on wyglądał skóra i kości i do tego wygięty jak łuk,mieliśmy obawy,że jest coś z kręgosłupem ale okazało się,że to wszystko na tle psychiki,on się tak kulił ze strachu,chciał być niewidoczny,bał się.......żyć,teraz jest o niebo lepiej,lekarze są pełni podziwu dla Merlinka i cieszą się jak my z jego postępów.

Jego powrót do normalności jest rzeczą wspaniałą, jest jak cud,Merlin otwiera się pomalutku,ostrożnie swoim rytmem,do niczego go nie zmuszamy na siłę,wszystko w swoim czasie.
Teraz zaczął zajmować się sobą tzn myje się, obgryza sobie pazurki (a przedtem tego wogóle nie robił) a jak się załatwi to zakopuje po sobie czego też nie robił. To takie proste przyziemne sprawy ale my się z tego cieszymy jak "gwizdki" bo według nas to wieeelki postęp.

Wyprostował się nam chłopak już nie jest wygięty, nabiera pewności siebie,kiedy Arek lub ja wracam do domu to się cieszy i piszczy z radości a jakiś czas temu było mu to obojętne.Zaczyna go interesować praktycznie wszystko,z psiakami dogaduje się wspaniale,z kotami też.

Ostatnio to zawalczył o swoją miskę ostrym warknięciem a kiedyś to odchodził jak cielak. Domaga się miziania za uszkiem i mruczy z zadowoleniem na tapczan nie chce wejść nawet jak go zapraszam i kuszę smakołykiem,boi się nie wiesz ile godzin spędziłam z nim na podłodze głaszcząc go,dotykając by nie bał się dotyku ludzkiej ręki i mówiłam do niego,że jest kochany i cudowny i piękny i mięciutki i,że nikt go już nigdy nie skrzywdzi i że bedzie szczęśliwy.Patrzy wtedy na mnie i uszka mu chodzą, i mruczy sobie.Jest śpioszkiem lubi spać.

Jest ostrożny w okazywaniu uczuć ale jest 100 razy lepiej jak na początku.MERLIN JEST WYJATKOWY,KOCHANY,GRZECZNY, potrzeba mu ciepłego domu by ktoś akceptował go w pełni,by zrozumiał,że jest ktos kto kocha go bezinteresownie.


Poryczałam się , dzięki Asiu i Arku :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » N lis 07, 2010 1:06 pm

No i...!! Placze jak dziecko...
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » N lis 07, 2010 10:15 pm

jestem chyba zakręcona , ponieważ byłam przekonana że na wątku napisałam podziękowania za pomoc dka Kaji z Fundacji Niechciane Zapomniane , ale jakoś nie mogę znaleść .
Dlatego biję sie w piersi :oops:

Kaju Bardzo , bardzo gorące podziękowania za taką sprawną , błyskawiczną pomoc dla Merlina. Jesteście wspaniali , nie było żadnego problemu ( jak mi się nie raz z innymi zdarzało) , na prośbę o pomoc zareagowałyście natychmiast , jeszcze raz dziękujemy za pomoc w uratowaniu mu zycia , a także za pomoc finansową w opłaceniu jego leczenia w klinice w Łodzi.

Buziaki dla Was , powtarzam jesteście wspaniali, dziękujemy :*
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » N lis 07, 2010 11:00 pm

A ja przy tej okazji chcialabym podziekowac pani Beate Du Beau , ktora przeslala karme dla Merlina , Heliosa i Seleny i pokryla koszty wizyt u Weterynarza .
Dziekujemy organizacji HHP ktora nam finansowo bardzo pomogla.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn lis 08, 2010 7:18 am

:oops: i znowu ...... Pani Beata z HHP nie tylko przesłała karme , ale zapłaciła za leczenie HELIOSA ,SELENY i MERLINA . jak dobrze że mamy takich przyjaciół :*
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn lis 15, 2010 1:02 am

Merlin bedzie zmienial DT , czeka tylko na termin transportu , Merlin jest zarezerwowany .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron