AZJA - 11 LAT - MA DOM

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

AZJA - 11 LAT - MA DOM

Postprzez magmal » Cz cze 05, 2014 8:42 pm

Azja ma 11 lat i niestety nie może dłużej mieszkać ze swoją rodziną.
Jej pani dzielnie walczyła z silną alergią córeczki, ale niestety przegrała tę walkę.... Z ogromnym żalem i bólem w sercu szuka domu dla swojej suni. Liczyła, że pomogą znajomi, ale niestety usłyszała same wymówki, że sunia stara itd....

Bardzo liczymy na pomoc w szukaniu dla Azji domu, gdzie będzie członkiem rodziny.

Sunia nie choruje, jest zaczipowana i zaszczepiona. Nie jest wysterylizowana.
Wychowywana z dzieckiem. Umie zachować czystość w domu. Nie niszczy. Jest grzeczna.

Tak o swojej suni pisze Pani Iwona:

"Szukam nowego domu dla mojej 11 letniej dalamtynki Azji, której cały czas się wydaje, że jest młodym małym Yorkiem Niestety nie mogę jej zatrzymać z powodu stanu zdrowia mojej czteroletniej córci. Córka jest alergikiem i bardzo często choruje na zapalenie płuc, niestety musiałam w końcu dojrzeć do tej decyzji, żeby poszukać dla Azji nowego domu, bo nie jestem w stanie dalej się z tym zmagać. Azja jest bardzo towarzyska, ale nie ukrywam, że potrzebuje wiele uwagi, czułości i miłości, dlatego szukam dla niej właściciela dla którego będzie nie zwykłym psiakiem tylko członkiem rodziny. Na znalezienie domu mam nie wiele czasu, bo zaledwie trzy tygodnie, ponieważ córeczka jest teraz u Babci i chciałabym to zrobić pod jej nieobecność."

SZUKAMY DOMU DLA AZJI


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: AZJA - 11 LAT - SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Pn lip 21, 2014 7:20 pm

Azja kilka tygodni temu pojechała do nowego domu. Na początku miała trochę problemów z zaakceptowaniem nowej sytuacji, pewnie zwyczajnie tęskniła za domem i poprzednią rodziną. Ale z dnia na dzień, dzięki cierpliwości nowej rodziny, sunia miewa się coraz lepiej

Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: AZJA - 11 LAT - SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Wt sie 12, 2014 9:35 pm

Azja pozdrawia :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: AZJA - 11 LAT - MA DOM

Postprzez magmal » N lut 22, 2015 3:53 pm

Seniorka Azja ma się dobrze.
Na początku lutego musiała odwiedzić dentystę, gdzie usunięto jej bolący dom.
Sunia doszła już do siebie i wiedzie szczęśliwe życie....

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: AZJA - 11 LAT - MA DOM

Postprzez gosia » Pt sie 14, 2015 6:41 pm

Azja i rodzina pozdrawiają :)

Obrazek Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: AZJA - 11 LAT - ODESZŁA ZA TM

Postprzez gosia » Cz lut 04, 2016 8:53 pm

Obrazek

Wczoraj dotarła do nas zła wiadomość - Azja odeszła za tęczowy most :cry:
Azja już od pewnego czasu miała kłopoty z kręgosłupem, ciężko jej się wstawało i trudniej chodziło, ale dzięki miłości i cierpliwości Sylvi mała jakoś sobie radziła. Niestety w ostatnich dniach stan Azji stale się pogarszał, sunia nie mogła wstawać i chodzić, cały tył został praktycznie sparaliżowany. Azja nie mogła wychodzić, leżała tylko na swoim posłaniu, co bardzo jej się nie podobało :(
Nie pomagały już żadne leki, ani zastrzyki, dlatego trzeba było podjąć tę trudną decyzję i przeprowadzić małą za tęczowy mostek :(

Sylvia jeszcze raz bardzo dziękujemy Ci za to, że dałaś Azji szczęście, poczucie bezpieczeństwa i dobry dom
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra


Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron