Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja domu

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez chili1304 » N maja 29, 2011 11:06 am

"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez bwh » N maja 29, 2011 7:48 pm

No i dzisiaj były na wycieczce, same się zaprezentowały na Animal Party w Biłgoraju. :D
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez dalmibea » Cz cze 02, 2011 10:37 pm

Mam duzo prosbe ,
czy moglabym prosic o konkretny opis psow .
Jack i Rose , prosze kazdego osobna .
Dalej jest nie pewne ile maja lat , ale prosze chociaz dla kazdego w przyblizeniu
Czy przyjazne do ludzi , czy moga do domu z dziecmi , jakie do innych psow ?
Szkoda ze sa w kojcu trzymane i nie wiemy jak sie w domu zachowuja , czy zachowuja czystosc , czy nie psuja i gryza wszystkiego jak sie same zostaja .
Czy potrafia sie sluchac i reaguja jak sie im czegos zabrania .
Czy maja instynkt lowiecki . Czy sa raczej zrownowazone i spokojne czy sa bardzo energiczne , takie narwance .
Wszystko to pomogloby mi wyrobic sobie jakis obraz o nich i lepiej bedzie mi cos na ich temat powidziec czy napisac . Do tej pory bylo duzo pisane , ale tak w sumie nie wiele konkretnych informacji ktore potrzebne sa w znalezieniu odpowiedniego domu .
Czy jest szansa na aktualne zdjecia ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez bwh » So cze 04, 2011 9:49 pm

Parę zdjęć z wczorajszej sjesty..
http://www.roztoczeriders.pl/2011/dalma ... _nowe.html

Trudno mi napisać ich charakterystykę aż tak dokładnie jak opis telewizora w markecie. To że mi nie zjadły kota przez te 3 tyg. które są u mnie nie znaczy że tego nie zrobią nowemu właścicielowi ;) Bierzmy pod uwagę to że one się trochę chcą u mnie "podlizać" na razie szkód nie robią choć troszkę naturę taką mają... bo śpią na leżance zrobionej ze starej wersalki a że tam sprężyna wystawała i któregoś gryzła to tapicerka ucierpiała ;) Na Animal-Party w Biłgoraju zauważyłem że aż tak bardzo za malutkimi pieskami nie przepadają... ale możliwe że głośna muzyka trochę je rozdrażniła. Do ludzi i dzieci oba są nastawione przyjacielsko.. Co mogę więcej napisać??.. chyba tylko to że nie miałem jeszcze nawet jednego telefonu od kogokolwiek zainteresowanego psami a naprawdę czas ucieka i do wakacji będę musiał coś z nimi zrobić, mam jeszcze cichą nadzieję ze nie będę musiał je oddać do schroniska.
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez Vilena » So cze 04, 2011 10:13 pm

Zdjęcia przeklejam dla ułatwienia:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez Vilena » So cze 04, 2011 10:16 pm

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez dalmibea » N cze 05, 2011 12:09 am

jezeli chodzi o wiek , to napisalam na naszej stronie ze Jack ma 10 a Rose okolo 7-9 lat , bo tak wlasciwie to nie wiemy ile ma sunia lat , a wyglada na mlodsza jak Jack
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez moniulek » N cze 05, 2011 8:31 am

A jak Jack w stosunku do innych psów? Bojowe nastawienie?
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez bwh » N cze 05, 2011 6:53 pm

Z tym czarnym ze zdjęć od początku są kumple.. ;) ale z moimi pozostałymi (owczarkiem niemieckim i haskim przez ogrodzenie szczekają ale też nie zawsze.. bardziej Rosi jest do nich awanturnicza ;) ) Dzisiaj dała popis z kawałkiem bagietki.. dostały po kawałku, Rosi sobie zakopała i miejsca broniła jak lwica.. tak że Jack'i oberwał jak chciał się zbliżyć. Mają po prostu swoje charakterki a mnie i żonę się słuchają tyle ze nie zawsze.. ;)
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez roma_121 » Pn cze 06, 2011 12:24 pm

a do kiedy psu mogą zostać u Pana ? kontaktowała się z Panem dziewczyna z Zamościa ?
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez bwh » Pn cze 06, 2011 2:19 pm

Myślę że maksymalnie do końca czerwca ze względu na brak wolnego. Z tą dziewczyną troszkę kontakt taki trochę mało konkretny był, w sumie trochę z mojej winy bo będąc za granicą nie mogłem oddzwonić.
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez moniulek » Pn cze 06, 2011 2:55 pm

I nasza parka ma ogłoszenie: http://allegro.pl/dalmatynczyk-rose-i-j ... 46247.html

P.S. Obiecuję, że dzisiaj wszystkie psy z "psy do adopcji" będą miały ogłoszenia na allegro. Jak nie dotrzymam słowa to proszę o jakąś kare!!
Avatar użytkownika
moniulek
 
Posty: 677
Dołączył(a): Pt lis 05, 2010 2:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez dalmibea » N cze 12, 2011 5:18 pm

Czy Jack ma cos z prawym oczkiem ???
Na tym zdjeciu ono tak troche dziwnie wyglada
Obrazek

A tutaj nawet trzyma je calkiem zamkniete
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez bwh » Pn cze 13, 2011 2:12 pm

Nad jego prawym okiem była rana, wygląda na dosyć świeżą ale już jakiś czas temu w pełni wygojoną (jak je znalazłem już była 100% zagojona), tak jak i na prawej łapie miał wygoloną sierść. Teraz już na łapie prawie nie ma śladu ale nad okiem to jest to troszkę widoczne. Jak sierść odrośnie prawie nie będzie śladu :mrgreen: Z okiem ma wszystko OK. no może nie do końca je zamyka ale chyba to mu nie przeszkadza.... Na zdjęciu jest jeszcze trochę umorusany na mordce bo chyba wcześniej coś kopał w piasku. Rosi natomiast ma "fabrycznie" umorusany pyszczek i wygląda jakby przed chwilą coś jadła. :wink:
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Re: Rose i Jack - psy znalezione w okolicach Zamościa

Postprzez roma_121 » Śr cze 15, 2011 7:39 pm

czy Tola z Zamościa była u Pana ? jak tam psy ? uciekają dalej ? :wink:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron