Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja domu

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja domu

Postprzez bwh » Wt maja 10, 2011 10:40 pm

15.09.2011 Parka Dalmatynczykow wrocila do swojej bylej pani!
24.09.2012 wyczerpana Parka Dalmatynczykow zostala pare dni temu ponownie znaleziona w lesie !!! Pani wyjechala i psy zostaly sie bez opieki opuszczone w lesie !!!
SZUKAMY PONOWNIE NOWEGO DOMU STALEGO DLA PARKI; BEZ POWROTU DO BYLEJ WLASCICIELKI !!!!

Witajcie znalazłem i zabrałem do domu 2 dalmatyńczyki (pis i suczka..) Szukałem ich właściciela ale nie mają chipów (pies ma tato na uchu A232 lub A235) są to naprawdę przefantastyczne pieski chciałbym je zatrzymać u siebie ale że mam już 3.. więc chętnie oddam w dobre ręce. Jak widzę to są mocno ze sobą zżyte więc tylko oba razem. Pieski na pewno odwdzięczą się za ich przygarnięcie.. Jeśli będzie miał ktoś kłopot z dowiezieniem psów to pomogę.. mam możliwość transportu.. kontakt 501970550 lub GG 3540107
bwh
 

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez dalmibea » Wt maja 10, 2011 11:26 pm

Dziekujemy za wiadomosc .
Jutro napewno skontaktuje sie z panem ktos z naszej fundacji .
O ile ma pan mozliwosc to prosze o wstawienie zdjec tych psiakow , w jakim sa stanie , czy zdrowe , czy wygladaja na chore i wymagaja natychmiastowej opieki .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez roma_121 » Śr maja 11, 2011 6:48 am

zadzwonie tam ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am


Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez roma_121 » Śr maja 11, 2011 7:44 am

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pozwoliłam sobie wkleić zdjęcia bezpośrednio na forum ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez roma_121 » Śr maja 11, 2011 7:49 am

Rozmawiałam z Panem o psach. Psy są w młodym wieku suczka jest młodsza. Weterynarz stwierdził że psy są zdrowe i że suczka prawdopodobnie jest po ciąży. Psy do dzieci są w porządku do innych psów jest troszkę gorzej ale myślę że można by było nad tym popracować. Psy mogą przebywać u tego Pana do póki nie znajdziemy im domu.;) Powiedziałam także że będziemy kontakcie. Więc nic innego nam nie zostaje jak zacząć działać w ich sprawie ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez Vilena » Śr maja 11, 2011 8:01 am

O rany kolejna parka? Dopiero jedna znalazła dom, a tu następna :(

Trzeba koniecznie sprawdzić w ZKwP z jakiej hodowli jest ten pies! Nawet jeżeli nie jest zarejestrowany w ZKwP to powinni nam powiedzieć z której jest hodowli, a hodowca musi mieć adres właściciela.
Najlepiej jakby któraś poszła do głównego ZKwP w Warszawie. Bo w Bielsku kobiety, które tam siedzą nie mają chęci do jakiejkolwiek współpracy :evil: Może pies nie został porzucony, tylko zgubił się, albo został ukradziony właścicielowi...
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez Vilena » Śr maja 11, 2011 8:07 am

Magmal możesz je ogłaszać?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez roma_121 » Śr maja 11, 2011 8:17 am

Pan psy znalazł w lesie, Magda sprawdza wszystko i także będzie je ogłaszać ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez bwh » Śr maja 11, 2011 8:51 am

Nie zdążyłem napisać tego co w/w poście ;) Potwierdzam że pieski są naprawdę pokojowo nastawione do ludzi i dzieci. Z jednym moim piskiem (jamnikowaty domowy mieszaniec..) się nawet troszkę polubiły ale to bardziej na zasadzie wspólnego interesu, tzn dalmatyńczyki i on nie koniecznie się znoszą z moimi dwoma pozostałymi mieszkającymi na zewnątrz (mieszańcem haskiego i owczarkiem niemieckim). Wszystkie psy jak widać maja swoje charakterki. Ja osobiście nigdy nie miałem styczności z dalmatyńczykami, nie znam ich zachowań i potrzeb dlatego fajnie że tu trafiłem i może kiedyś pomyślę o dalmatyńczyku.. ale na razie 3 psy to dla nas w sam raz... Pozdrawiam Paweł
bwh
 

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez magmal » Śr maja 11, 2011 9:23 am

Psy pochodzą z nieistniejącej już hodowli pod Warszawą.

Rocznik psów - 1999.

Nawiązałyśmy kontakt z rodziną hodowczyni. Zrobią wszystko żeby sobie przypomnieć do kogo poszły te psiaki. Są teraz poza domem. Wracają w weekend. Może uda sie ustalić ich właściciela :twisted:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez bwh » Śr maja 11, 2011 9:46 am

Dzięki za informacje, ale to dotyczy obu psiaków czy jak rozumiem tylko psa.
bwh
 

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez Achajka » Śr maja 11, 2011 9:48 am

czyli psy zostały po prostu wyrzucone :evil: zrobily swoje to trzeba sie ich pozbyc, do tego maja juz ponad 10 lat. Ludzie to potwory !!! Piękna parka, gdybym miala tylko mozliwosc od razu bym je wziela. Widac sa szczesliwe tam u tego Pana, uklony za przygarniecie psiakow.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez Vilena » Śr maja 11, 2011 9:55 am

bwh napisał(a):Dzięki za informacje, ale to dotyczy obu psiaków czy jak rozumiem tylko psa.

Tylko psa z tatuażem.


Magda, a jak nazywała się ta hodowla? Tak z ciekawości pytam.


Jakieś propozycje na imiona dla nich? Może Jack i Rose jak z Titanica :mrgreen:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez bwh » Śr maja 11, 2011 12:43 pm

Słuchajcie wynikł czeski błąd, tatuaż u psa to A323 lub A325 a nie jak podałem wcześniej... 232 wyszło to po rozmowie z Panią Justyną córka z hodowli wymienionej w w/w postach i stąd ta różnica w wyglądzie co do wieku psa bo na 12 lat on na pewno nie wygląda.. Proszę o poprawienie numeru w pierwszym poście.. i przepraszam najmocniej za pomyłkę. Odczytywałem te numery dobre kilka minut bo tato jest już słabo widoczne aby nie było pomyłki a wyszedł typowo czeski błąd przez co wyszło spore zamieszanie..
bwh
 

Następna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron