Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja domu

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) - właścicielka sie znalazła

Postprzez Vilena » Pn wrz 26, 2011 5:12 pm

Szczęśliwe zakończenie :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) - właścicielka sie znalazła

Postprzez roma_121 » Pn wrz 26, 2011 5:21 pm

jak by jeszcze albo wykastrowali psa albo wysterylizowali suczke to by było super ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) - właścicielka sie znalazła

Postprzez chili1304 » Pn wrz 26, 2011 5:24 pm

no no dokładnie...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) - właścicielka sie znalazła

Postprzez Vilena » Pn wrz 26, 2011 5:37 pm

No właśnie nie wyobrażam sobie jak oni razem mieszkają jak Bearta ma cieczkę? Mia miała raz i Rudek musiał się wyprowadzić na dwa tygodnie :lol:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) - znowu porzucone w lesie

Postprzez magmal » Pn wrz 24, 2012 5:56 pm

Niestety Berta i Fogaro znów zostali porzuceni w lesie.

Wycieńczonego Fogaro i czuwającą nad nim Bertę znaleźli grzybiarze w lesie koło Biłgoraja.

Historia łudząco podobna do poprzedniej. Uważamy, że to nie przypadek. Wygląda na to , że za pierwszym razem psy również porzucono, a nie "uciekły"

Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli. Pomóżcie nam znaleźć dom spokojnej starości dla tej parki.


Psy trafiły do przytuliska lek. wet. Anny Smyk w Lipinach Górnych koło Biłgoraja

http://www.smykanna.2ap.pl/omnie.html
http://www.bilgorajska.pl/aktualnosc,2662,0,0,0,Nie-kupuj-adoptuj.html
http://www.gazetabilgoraj.pl/ps-19148-zaopiekuj-sie-mna/

Błagamy o pomoc.


@Justynka - poproszę o ogłoszenia
@Monia - wrzuć proszę na FB

Jeśli ktoś może, prosimy o pomoc w zakupie karmy dla łaciatej parki - z wysyłką bezpośrednio do przytuliska.

GABINET WETERYNARYJNY ANNA SMYK
Lipiny Górne – Lewki 72
23 – 423 Potok Górny
woj. lubelskie
powiat Biłgoraj
tel. (084) 685 32 15
tel. kom. 508 378 631

Obrazek Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) - właścicielka sie znalazła

Postprzez Achajka » Pn wrz 24, 2012 8:15 pm

Tutaj jest informacja na FB o naszej parce :) mam nadzieję, że tym razem naprawdę znajdzie sie ktoś kto ich pokocha i nie wyrzuci w lesie na tą zimnice, nikomu źle nie życzę ale ... niech ich gęś kopnie

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 421&type=1
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) - właścicielka sie znalazła

Postprzez dalmibea » Wt wrz 25, 2012 2:29 am

Czy tych ludzi to juz calkiem pokopalo ???!!!!!!!!!!!!!
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) - właścicielka sie znalazła

Postprzez Szafranmaria » Śr wrz 26, 2012 1:10 pm

Brak słów nie mogę opisać tego co czuję.Czy to prawda?
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez bwh » Cz paź 04, 2012 12:39 pm

Witajcie. Chyba się przypuszczenia Wasze i moje sprawdziły.. :( Z moich informacji wynika że rok temu kiedy ja je przygarnąłem też były wyrzucone przez swoich pseudo właścicieli na czas wakacji bo wtedy to ta pani z dziećmi wyjechała do męża za granice na całe wakacje. Podobnie i teraz tylko na cały rok szkolny bo dzieci maja się tam uczyć..
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez sylwiaszp » Cz paź 04, 2012 1:23 pm

Przeciez to sie w glowie nie miesci! Cały czas wydawało mi się, że to nie może być prawda. Czy takich ludzi można pociągnąć do odpowiedzialności za porzucenie psa?!
sylwiaszp
 
Posty: 22
Dołączył(a): Cz gru 22, 2011 3:27 am

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez dalmibea » Cz paź 04, 2012 9:58 pm

bwh napisał(a):Witajcie. Chyba się przypuszczenia Wasze i moje sprawdziły.. :( Z moich informacji wynika że rok temu kiedy ja je przygarnąłem też były wyrzucone przez swoich pseudo właścicieli na czas wakacji bo wtedy to ta pani z dziećmi wyjechała do męża za granice na całe wakacje. Podobnie i teraz tylko na cały rok szkolny bo dzieci maja się tam uczyć..


wszystko na to wskazuje ze naprawde rok temu to nam ladna bajeczke kobieta wcisnela !!!
zycze jej zeby ja wlasne dzieci kiedys na starosc do lasu wywiozly bo za granice do pracy jada i czasu dla starej schorowanej matki nie beda mialy :evil:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez Achajka » Pt paź 05, 2012 11:15 am

jutro wysle naszej parce karme:) mam jeszcze troche, Madzia mowila ze na razie nie ma sie czym martwic bo psiaki sa pod dobra opieka i mieszkaja w domu
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez dalmibea » Pt paź 05, 2012 1:16 pm

To dobrze ze mamy jeszcze zapasy karmy, to chociaz tak sie psiakom pomoze :) Wazne ze sa w domu, tylko jak dlugo moga sie tam zostac ?
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez Achajka » Pt paź 05, 2012 7:44 pm

ile bedzie trzeba, pani jest lekarzem wetem z zmilowania, ma pod swoimi skrzydlami ok 40 psiakow, dba o nie wszystkie, i trzyma w domu :mrgreen: Madzia mowila zeby sie nie martwic maja tam dobrze ale szukac trzeba domku moze ktos je pokocha.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja d

Postprzez bwh » Pn paź 08, 2012 1:06 pm

Hej. Byliśmy z żoną w sobotę u naszej parki. Choć z powodów czysto technicznych widzieliśmy się tylko z Figarem bo Berta spała na kanapie w pomieszczeniu do którego prowadził korytarz a tam wybudzał się z narkozy pies który został schwytany kilka godzin wcześniej i mógł być agresywny.. Figaro/Jack dochodzi do siebie choć jeszcze biednie wygląda.. Poznał nas i samochód w którym jeździł.. chciał z nami wracać, czyli ufa jeszcze ludziom.. Zawieźliśmy im po paczce karmy. Rozmawialiśmy z Panią Anną o tej sytuacji choć jak sama mówi ją już nic nie zdziwi.. Myślę że za jakiś czas na pewno się do nich jeszcze wybierzemy.
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron