Rose i Jack (Berta i Figaro) ponownie wyzucone szukaja domu

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez magmal » Śr maja 11, 2011 1:35 pm

Po ponownym zweryfikowaniu numerów wyszło:

A323 - pies Figaro z hodowli Usmiech Dalmacji, rocznik 2001 (A325 to tez samiec)

Pani z "Usmiechu" powiedziała że obydwa psy - A323 i 325 były sprzedane do Katowic.

Postara się ustalić adresy. Jestesmy w kontakcie. Zobaczymy co z tego wyniknie.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm


Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez roma_121 » Śr maja 11, 2011 6:33 pm

Jak kato to ja biore to na siebie ;P ja już im z prawnego punktu wytłumacze co im grozi :twisted: :twisted: :twisted:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez Achajka » Śr maja 11, 2011 7:12 pm

tak to są te numery, z *trojką* z przodu :)

Roma wierzę w Ciebie, masz moje błogosławieństwo, byleby prawo zadziałało, bo jeśli wymyśla ze psiaki uciekły i ktoś im uwierzy... :evil: to będzie zupełna porazka
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez roma_121 » Śr maja 11, 2011 7:13 pm

yhy... pies zginął i uciekł do Zamościa :evil:

jeżeli tak to zgłoszę to na Policję właściwą dla miejsca zamieszkania sprawcy i nie będe się cackać z nimi :wink:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez Vilena » Śr maja 11, 2011 8:34 pm

Roma daj czadu! :mrgreen:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez chili » Śr maja 11, 2011 8:59 pm

o kurde następna parka :shock: Roma masz racje postrasz ich odpowiednio,chociaż szczerze wątpie żeby policja zajmowała się "na poważnie" takimi zgłoszeniami a powinni...no ale niestety mamy jaki mamy organ ścigania w naszym kraju....
chili
 

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez roma_121 » Śr maja 11, 2011 9:00 pm

jak nie policja to odrazu pisemne zawiadomienie do prokuratury która jak będą dowody musi wszcząć postepowanie przygotowawcze ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez bwh » Cz maja 12, 2011 8:58 pm

Dzisiaj trochę poobserwowałem pieski.. Pies całkiem się już zadomowił i nawet pewnie się czuje także będzie łatwiej mu w adaptacji do nowego otoczenia. Chodzi za mną krok w krok.. nie wiem czy to dobre bo się zaczyna przywiązywać się do mnie. Szkoda mi suni bo ta mocno tęskni i tylko z kojca wychodzi aby się załatwić i trochę na słońce. Niewiele je, podejrzewałem nawet że jakaś chora ale jak ją mój pies zdenerwuje to nie ustępuje jest w stanie go zaatakować.. ;) Dzisiaj wyczaiłem że oba psy (zwłaszcza suczka) przepadają za słodyczami.. Chleb z masą toffi do wafli tym chociaż nakarmiłem ją (trudno przyszły właściciel koniecznie będzie musiał je w pierwszej kolejności odrobaczyć). Przebywanie w lesie pozostawiło u nich ślad, znalazłem i usunąłem po kilka kleszczy. Pies jest mocno zazdrosny o nią i jak ją głaszczę to usiłuje nawet szczekać na mnie także dowodzi to że psy muszą znaleźć wspólny dom. Pozdrawiam Paweł
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez Vilena » Cz maja 12, 2011 9:11 pm

Dobrze by było gdyby Pan już je odrobaczył i dał krople przeciw kleszczom, bo one są bardzo niebezpieczne...
No i nie polecam karmić psów chlebem, a tym bardziej z masą toffi :P

Ech... myślałam, że druga zakochana para nam się już nie trafi, a tu proszę. Może i oni znajdą dom w Bielsku ;)

A co z imionami? Może być Jack i Rose? :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez roma_121 » Cz maja 12, 2011 9:11 pm

szkoda suni, ale myślę że z czasem będzie już coraz lepiej...

wiecie co nie wydaje mi się zeby psy uciekły... z tego co Magda ustaliła pies ma 10 lat suczka musi być też w tym wieku... śmierdzi mi tu pseudo.. i przydałby się ten adres żeby przypadkiem nie było tak że porzucili psy bo się już nie nadawały do rozrodu a kupili nowe :evil:
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez roma_121 » Cz maja 12, 2011 9:12 pm

może niech pan Paweł da im imiona ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez Vilena » Cz maja 12, 2011 9:15 pm

Też mi śmierdzi pseudo :/

Panie Pawle czekamy na imiona! :D
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez bwh » Pt maja 13, 2011 8:56 am

Nie wiem jak to napisać... Dzisiaj wypuściłem pieski przed wyjazdem do pracy aby pozałatwiały swoje potrzeby bo jak zauważyłem w kojcu tego nie zrobią sam zająłem się innymi zajęciami i po 20 minutach niestety do chwili obecnej psów nie ma. Kolega jadąc do pracy widział je na mojej drodze do posesji 10 min. po wypuszczeniu ale już sąsiad który przez moją posesję przechodził jakieś 15-20 min po wypuszczeniu już nie.. Objeździłem wszystkie polne drogi w okolicy i niestety śladu nie ma. Mam po prostu wrażenie ze ktoś musiał je albo szybko złapać do samochodu albo któryś z sąsiadów przygarną a jeszcze nie wie że skąd pochodzą. Zaraz jeszcze jadę na poszukiwania.
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Re: Dwa dalmatyńczyki znalazłem w okolicach Zamościa

Postprzez bwh » Pt maja 13, 2011 9:22 am

Rozwieszę parę ogłoszeń.. i mam nadzieję że je zaraz przywiozę..
Avatar użytkownika
bwh
 
Posty: 33
Dołączył(a): Cz maja 12, 2011 7:32 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron