CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez Achajka » Cz sty 24, 2013 8:31 am

Bea, gdybym nie wiedziala ze on nie widzi, to na dworze wogole tego nie widac, no moze czasami jak trafi na niespodziewana przeszkode :D przedłuzylam mu smycz i chlopak nawet czasami sobie biegal. W domu jak juz opanowal topografię, bez problemu sie poruszal. Na spacerek wychodzilismy ta sama droga i po drugim razie nawet zapamietal gdzie sa schody po ktorych schodzil, ogolnie porusza sie sprawnie, delikatnie badajac teren, czy to noskiem czy ocierajac sie bokiem. Je zachlannie, pije dotad, dokad nie zobaczy dna, musialam mu wszystko dozowac. Spi i na poslaniu i wie do czego słuzy kanapa. Ale moim zdaniem potrzebuje psa przewodnika, juz ulozonego a nie takiego energicznego jak moja Zakladka. Jest przytulaszczką, jest całuśnikiem, spokojnie poradzi sobie nawet nie widzac, wech i sluch ma wyostrzony i doskonalej kondycji.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez Achajka » Pn sty 28, 2013 2:38 pm

No i stało się nasz śleputek juz w drodze do nowego domku, trzymajcie kciuki za psiaka :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Wt sty 29, 2013 12:06 pm

mały wczoraj wieczorem przyjechał do mnie, najpierw "przeleciał" posłanko, potem zjadł jedzonko swoje i kolację ze mną. Przeszukał mi kuchnię w poszukiwaniu, czy nic nie zostało i nie było wcale widać, że on nie widzi bo skakał na szafki kuchenne przednimi łapkami i wąchał co tam na górze zostało do zjedzenia ;) Poszliśmy na długi spacerek i Łatek poznał nowego kolegę młodego labradorka. Pobrykały więc myślałam, że będzie spał jak zabity, tymczasem on najpierw zapadł na godzinny sen, a potem urzędował do 2:30, przy tym przeleciał kilka razy kocyk, próbował przelecieć mnie, posikał mi szafkę no i kłócił się ze mną na głos jak mu czegoś zabraniałam - straszny gaduła. Taki był pobudzony, że myślałam, że już wcale nie zaśnie, to poszliśmy sobie posiedzieć w ogródku o 2giej w nocy ;) Jak wrócił to już padł i spał do 9tej
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez magmal » Wt sty 29, 2013 12:13 pm

:mrgreen: :mrgreen:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » Wt sty 29, 2013 2:46 pm

Gosia, widze ze spedzilas noc przytulnie w ogrodku i to zima !!! :mrgreen: dobre to !! Ale z niego Gagatek, oby Simona dala sobie z nim rade :roll:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez gosia » Wt sty 29, 2013 7:13 pm

W ogródku spędziliśmy tylko pół godziny ;) Simona na pewno da sobie z nim rade, dziś już był grzeczny, a wczoraj mam wrażenie, że tęsknił za Achajki Zakładka, bo próbował ze mną się tak bawić jakbym była psem.
A tu jeszcze kilka zdjęć gagatka :)

Nie zostało nic po obiedzie?
Obrazek

Klatka schodowa nie ma już przede mną tajemnic, po schodach skakałem sobie jak kózka
Obrazek
Obrazek

Odsypiam zarwaną noc
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W ogródku też już się czuję jak u siebie, w końcu spędziłem tu kawałek nocy ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moja rana wygląda już bardzo dobrze
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez Szafranmaria » Wt sty 29, 2013 7:19 pm

Ostatnio nasza Gosia nie nudzi się,wesoło ma co i raz nowego dalma,fajnie że jedzie do domku.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez Achajka » Wt sty 29, 2013 8:12 pm

ja wam powiem, ze teskni mi sie za Chipkiem, jak zobaczylam fotki od Gosi to lzy mi polecialy, chcialabym go miec i to bardzo, okrecil sobie mnie dookola paluszka :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » Śr sty 30, 2013 2:03 am

Achajka napisał(a):ja wam powiem, ze teskni mi sie za Chipkiem, jak zobaczylam fotki od Gosi to lzy mi polecialy, chcialabym go miec i to bardzo, okrecil sobie mnie dookola paluszka :D

No to co za problem, ja ci go moge wyadoptowac, wysle Magde na wizyte przedadopcyjna i Latek jedzie do ciebie :lol: :lol: :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez Achajka » Śr sty 30, 2013 8:54 pm

dalmibea napisał(a):
Achajka napisał(a):ja wam powiem, ze teskni mi sie za Chipkiem, jak zobaczylam fotki od Gosi to lzy mi polecialy, chcialabym go miec i to bardzo, okrecil sobie mnie dookola paluszka :D

No to co za problem, ja ci go moge wyadoptowac, wysle Magde na wizyte przedadopcyjna i Latek jedzie do ciebie :lol: :lol: :lol:



hehe :) Bea a Zakladka zabilaby go kaltą :/ on sobie radzil bo ja nad ta parka czuwalam, ale w zabawie wciaz musialam miec na nich oko, ona jest silna i jak juz go rozkladala na lopatki to on sie nie ruszal :) co nie znaczy, ze mu to przeszkadzalo ale jednak ja bylam w strachu. Pewnie za jakis czas to by sie jakos zmienilo, bo ona by sie przezwyczaila a i on by nabral cialka ale ja nie mam mozliwosci zeby byc z nimi :( i czekac
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez magmal » So lut 02, 2013 6:44 pm

Chipus pojechał do naszej Simone.

Powitanie z Alexem i kolegami

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez gosia » So lut 02, 2013 9:12 pm

Obrazek
Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » N lut 03, 2013 1:49 am

Latek i Alex z kumplem Kunde und mala sunieczka, zapomnialam jak sie nazywa :wink:
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez chili1304 » N lut 03, 2013 12:37 pm

ale fajny widok! świetnie,że i dla niego domek się znalazł :) i wesoło widze,tyle towarzystwa ma :)
super :)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: CHIP (Łatek) / 3lata /SZUKA DOMU

Postprzez dalmibea » N lut 03, 2013 4:04 pm

Alex wczorj pojechal do swojego domku, tak ze zostaly sie psiaki w trojke :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron