Syrka - klinika Warszawa

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez gosia » Pt gru 14, 2012 11:42 pm

Cudny widok, zdrowiej malutka, a Lordzik jak prawdziwy facet ;)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez Szafranmaria » So gru 15, 2012 9:32 am

DZiewczyny jesteście boskie,czynicie cuda,śmieje się z radości widząc SYRKĘ u MAGDY na kanapie.BOMBA jeszcze raz SYRKA w domku i to jeszcze u MADZI.Pozdrawiam i całuję gorąco,teraz tylko będzie dodrze.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez magmal » So gru 15, 2012 10:56 am

Syrcia przespała snem kamiennym całą noc. Tak jak się ułozyła na kanapie pod kocykiem tak spała do rana do 8.30. Wstawałam do niej dwa razy zeby sprawdzić czy jest przykryta ;)

Rano ubrałysmy sie i mialam plan na szybki wylot na sik sika ale Syrcia przykucneła pod drzwiami i zrobiła kałuże. Ale absolutnie się jej nie dziwie, bo wczoraj ok. 20 była na osastnim spacerze. Nie miałam sumienia jej wyciagać na noc, jak tak mocno spała....

No i już na spokojnie wziełyśmy Dziadulca pod pache i ruszylismy na poranną przechadzkę. Syrcia w ubranku od Cioci Imbke (pasuje jak szyte na miare :)
Nie musze chyba pisać jak prezentują się moje psy obok siebie.... Ludzie się dziwnie na mnie patrzyli.... Cale szczęście że pod tym ubrankiem juz tak nie widac tych kosci...

Po spacerku Syrcia od razu poleciała do kuchni (razem ze swoim kolega :) i obydwa nochale niuchały po szafkach :)

Dostali żarełko. Syrcia nawet ładnie zjadła - puszkę z gotowaną marchewką polaną olejem z kwasów omega. Teraz spi na kanapie pod kocykiem :)

W klinice dostałyśmy torbę leków - tabletki, krople do oczu.

Zobaczymy jak nam będzie szło podtuczanie. Ustaliłysmy z Panią Wet ze zabieg na oczku odłożymy trochę żeby Syrcia przybrała na wadze (pod warunkiem że zmiana nie będzie rosła. jak będzie rosła to przyspieszamy)

Syrcia w płaszczyku od Cioci Imbke (poźniej zrobie foto plenerowe)
Obrazek

Poranne pozdrowienia
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez roma_121 » So gru 15, 2012 12:10 pm

wszędzie dobrze, ale w domu pełnym ciepła i miłości najlepiej :) uważam ze sunia wygląda o wiele lepiej jednak klatka i przychodnia nie sa dobrym miejscem na powrót do zdrowia choć niewiem jak świetne były tam warunki mam nadzieję ze vader jej ni dokucza za bardzo :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez dalmibea » So gru 15, 2012 1:40 pm

Ale mnie to cieszy, normalnie za kazdym razem jak cos o Syrce czytam to mi lzy leca !
Teraz malutka juz szybko do siebie dojdzie przy takiej opiece !!! A jak Lordzik ja pilnuje , super facet z niego :wink:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez magmal » So gru 15, 2012 2:34 pm

Spacerek :) śmiesznie razem wyglądają :)

http://www.youtube.com/watch?v=iI9-TFMjnnA&feature=youtu.be

Obrazek Obrazek

a tak wygląda moja kanapa :)
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez Achajka » So gru 15, 2012 7:31 pm

hehe :) dobrze, że jeszcze możesz spać we własnym łóżku Madziu :D
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez roma_121 » So gru 15, 2012 7:56 pm

Vader jaki troskliwi opiekun ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez agrazka » So gru 15, 2012 11:13 pm

Jaki mikrusek z niej - dopiero na filmiku to widać.
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez dalmibea » N gru 16, 2012 12:06 am

Wygladaja razem jak tatus z coreczka :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez magmal » N gru 16, 2012 11:24 am

Dzień drugi:

Wychodzimy na spacery 4 x dziennie. Na oststnim spacerze bylismy ok. 23 i dziś spanko do 8.30. Syrcia ładnie wytrzymała i sik sika zrobiła na dworze :)

Niestety skutecznie odmawia jedzenia karmy. W ten sposób daleko nie zajedziemy z podtuczaniem.

Wprowadzamy plan B - specjalnie dla Syrci przygotowane posiłki z zachowaniem reguł i restrykcji dla psów z PNN.

Hmmm, dla siebie prawie nie gotuje, a ten szkieletorek zapędzil mnie go garów :twisted:

Zobaczymy, może jak trochę dojdzie do siebie to będzie potem jadła karmę.

A tak czas spędza na spaniu, wychodzeniu na spacerki. Po każdym spacerze leci do kuchni i zgląda. Karmię ją po każdym powrocie ze spacerku. Leki musze przemycać w parówce.

Wczoraj wieczorem:
Obrazek

Dzisiaj rano :) - znajdz różnicę między zdjęciami :mrgreen:
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez roma_121 » N gru 16, 2012 12:51 pm

vaderowi syrka się chyba spodobała ;) madzia jeżeli jej będziesz gotować to możesz jej mrozic porcje ja mojej gotuje na 2-3 tygodnie i mroze porcje ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez Szafranmaria » N gru 16, 2012 2:23 pm

Dobre zgodna para,miejscami i to zamieniają się.Magda masz w domu małe dziecko i musisz dogadzać,trudno czego się nie robi dla miłości.....
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez agrazka » N gru 16, 2012 10:46 pm

może po trochu przemycaj to suche w gotowanym, to się przyzwyczai. Różnica tylko taka: małe i duże, duże i małe :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez dalmibea » N gru 16, 2012 11:29 pm

Syrka nie moze narazie zadnej suchej karmy jesc, nawet tej dla nerkowcow powinna jesc tylko w puszkach.
Magda nauczy sie bynajmniej gotowac. Jak dla siebie nie gotuje to teraz dla Syrci musi :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron