Syrka - klinika Warszawa

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez magmal » So gru 29, 2012 10:49 pm

moja kanapa.... :mrgreen:

łaskawie zostawiono mi skrawek miejsca
Obrazek

poszłam po herbatke i teraz lewituje już nad kanapą :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez dalmibea » N gru 30, 2012 2:35 am

Ale sie usmialam :lol: :lol: :lol: no to Magda na dywanik z toba ! Fajnie to wyglada 3/4 kanapy zajmuje Vader a 1/3 Syrka :lol:
taka dwa kochaniutke kropkowe myszaki !!! :P
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez magmal » N gru 30, 2012 3:20 pm

smrodliwe stopy :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek

dziś byliśmy na długaśnym spacerze na fortach :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

nieważne, czy grube czy chude - dziadują dzielnie, ramie w ramię: - No dawaj już te ciasteczka! :)

Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez Szafranmaria » N gru 30, 2012 7:04 pm

No prosze jak wesoło i ciasno zrobiło się MADZIU u ciebie w domku (pancia do kąta).Jak tak czytam i oglądam fotki to na sercu robi się ulga,tak szczerze to nie wierzyłam że SYRKA pokona chorobę,ale cóż myliłam się ,to i dobrze......Ucałuj ją w nosek .
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez magmal » N gru 30, 2012 8:37 pm

Marysiu, my zawsze walczymy o naszych podopiecznych do samego końca. Poruszamy niebo i ziemie i jak tylko mozna pomóc, cos zrobic to robimy wszystko co w naszej mocy....


Nawet Leia tak nie sypia na Vaderze :D

Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez Szafranmaria » N gru 30, 2012 10:03 pm

Vader z tego co wynika to jest spokojnym psem i toleruje SYRKĘ,mój GOLIATEK też jest taki ustępuje PONGOWI.PONGO już cztery nocki śpi z nami w łóżku pod kordełką w środku przeprowadził się od piesków na górę.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez chili1304 » N gru 30, 2012 10:49 pm

Ja jestem wzruszona! Bardzo ..... ucałuj psiaki Madziu i dla Ciebie też moc całusów za to co czynisz :*
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez agrazka » Pn gru 31, 2012 11:27 pm

dalmat, a dalmat jak flip i flap :)
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez dalmibea » Śr sty 02, 2013 1:21 am

Flip i Flap, dobre to :lol: :lol: :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez roma_121 » Śr sty 02, 2013 6:23 pm

kurcze, ale on się zmienia z dnia na dzień ;) a Vader w roli opiekuna sprawuje się rewelacyjnie ;) Madzia to co robisz dla Syrki jest nie do opisania.. przy takim natłoku pracy i innych obowiązków podjełaś się walki o nią !
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez magmal » Śr sty 02, 2013 7:41 pm

opieka nad Syrka to sama przyjemnosc. Jest absolutnie kochaną psinką, coraz bardziej otwartą i okazującą uczucia....

zabieg na syrkowym oczku umówiony na środę - 9 stycznia.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez roma_121 » Śr sty 02, 2013 7:43 pm

psy potrafia okazać najbardziej podziękowania za okazaną miłości i pomoc ;) wierze, że Syrka będzie cudowną towarzyszką życia ;) a nie myślałaś żeby ją zostawić na stałe ? :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez dalmibea » Cz sty 03, 2013 2:04 am

Kasia, nie , bo ja jej to z glowy codziennie wybijam, :lol: , a co zrobimy jak sie za niedlugo jakas druga Syrka gdzies w schronisku pojawi ??? Musimy Magde sobie wolna trzymac :wink:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez magmal » N sty 06, 2013 12:32 pm

Syrcia napędziła mi stracha.
Ma biegunkę, nie chce jeśc, znów jest osowiała i jakby nieobecna. Spięta w okolicach brzuszka.

Dzis rano pojechałam z nia do kliniki. Pani doktor obejrzała malutką, faktycznie brzuszek spięty i trochę bolesny.

Albo Syrcia złapała jakiegoś wirusa (i tej wersji się trzymajmy) albo wskazniki nerkowe sie pogorszyły. Dzis pobrano krew. Wyniki bedą jutro.
Na razie nie dostała kroplówki, bo pije. Jeśli dziś nie będzie chciała jesc, to wtedy dostanie kroplówkę z glukozą (niestety nie mozna jej podawać aminokwasow ze wzgledu na nerki....). Mam ja obserwować.
Dostała zastrzyk z no-spy i lek przeciwwirusowy. W domu mam podawać nifuroksazyd w zawiesinie. Mam nadzieje że to faktycznie wirus.....

Walczymy dalej.

Teraz maleństwo śpi.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Syrka - klinika Warszawa

Postprzez chili1304 » N sty 06, 2013 1:06 pm

Trzymam mocno kciuki i jednocześnie się boje o nią :(
ale wierze,że będzie dobrze - musi byc !
Ucałuj ją i wyprzytulaj ode mnie
Sercem i myślami jestem w Wami Madzia :*
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron