Torres_12 lat, klinika w Łodzi

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Torres_12 lat, klinika w Łodzi

Postprzez gosia » Śr paź 03, 2012 7:18 pm

Torres to dalmaci 12to letni dziadek. Jego właściciele przyprowadzili go do kliniki i poprosili o uśpienie bo piesek się nie podnosi i załatwia pod siebie. Pracownicy kliniki po obejrzeniu psa stwierdzili, że stan Torresa jest dobry. Oto jak go opisali: "Szybko okazało się, że Torres podnosi się bez większego wysiłku, chodzi na spacery, na których ładnie się załatwia. Czasem zdarzy mu się posikać kocyk w nocy, ale w tym wieku to może zdarzyć się każdemu psiemu dziadkowi. Torres powiedział, że chce jeszcze troszkę pożyć. Z warczącego, wystraszonego psa w kagańcu, stał się pogodnym dziadkiem. Chyba po prostu nam zaufał. Chcemy by znalazł ciepły i odpowiedzialny dom. Przed adopcją zostanie wykastrowany i zaczipowany."
Poprosiłyśmy też zaprzyjaźnioną osobę z Łodzi, żeby odwiedziła staruszka. Pracownicy kliniki ostrzegli ją, że Toress jest nieufny w stosunku do obcych i może warknąć, ale okazało się, że psiak chętnie poszedł na spacerek i nastawiał się do głasków. Podobnie jak klinika i nasza "wysłanniczka" oceniła stan psa na dobry, ale dodała, że wygląda na to, że jego właściciele zbytnio o niego nie dbali.
Może ktoś zechce podarować staruszkowi jeszcze kilka szczęśliwych lat?
A tu kilka fotek psiaka.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Torres_12 lat, klinika w Łodzi

Postprzez dalmibea » Pn paź 22, 2012 11:06 pm

Torres poszedl za teczowy most. Mial niewydolnosc serduszka i nagle przestalo mu ono juz stukac :(

Spij spokojnie piesku, szkoda ze spedziles swoje ostatnie dni niechciany i odsuniety od ludzi ktorych kochales , moze i wlasnie z tesknoty za nimi przestalo ci juz bic serduszko :(

Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Torres_12 lat, klinika w Łodzi

Postprzez Achajka » Wt paź 23, 2012 8:15 am

[*][*][*] nie zdazyl do nas dojechac, spij spokojnie piesku,mam tylko nadzieje ze Ci pseudowłasciciele beda zyc z poczuciem wyrządzonej krzywdy.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Torres_12 lat, klinika w Łodzi

Postprzez gosia » Wt paź 23, 2012 9:20 am

jakie to smutne, że jego "ludzie" nie potrafili zdobyć się na odrobinę wysiłku i nie byli ze swoim przyjacielem do końca. biegaj piesku za tęczowym mostkiem
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Torres_12 lat, klinika w Łodzi

Postprzez chili1304 » Wt paź 23, 2012 12:37 pm

kochany przepraszam,że nie zdążyłam z ogłoszeniami :((( śpij spokojnie aniołku [*]
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Torres_12 lat, klinika w Łodzi

Postprzez andżelika21211 » Cz paź 25, 2012 12:39 pm

smutne... biedactwo [*] :(
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: Torres_12 lat, klinika w Łodzi

Postprzez agrazka » Cz paź 25, 2012 9:20 pm

:(
"Jeśli w niebie nie ma psów, to chcę pójść tam, gdzie po śmierci idą one"
Avatar użytkownika
agrazka
 
Posty: 959
Dołączył(a): Cz gru 23, 2010 1:54 am


Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron