POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: POLA z interwencji/walczy o życie

Postprzez Szafranmaria » Śr lip 04, 2012 7:30 pm

Boże co u POLI,bo wygląda biedna strasznie.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: POLA z interwencji/walczy o życie

Postprzez chili1304 » Cz lip 05, 2012 10:43 am

Bea widziałam na stronie Twojej jakieś nowe wieści o Poli,napisz nam prosze co z nią ?
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: POLA z interwencji/walczy o życie

Postprzez dalmibea » Pn lip 16, 2012 1:35 am

Sunia jest pod opieka Pogotowia dla zwierzat, kontakt w sprawie Poli- Dominika Sadowinska prezes Stowarzyszenia Pogotowia dla zwierzat.http://www.pogotowiedlazwierzat.pl/
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Postprzez Diana » Wt lip 24, 2012 10:11 pm

Nadal Pola jest pod opieką tej fundacji?
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Re: POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Postprzez dalmibea » Wt lip 24, 2012 10:30 pm

Tak, Pola jest pod opieka Pogotowia dla zwierzat.Pogotowie dla zwierzat przeprowadzilo razem z fundacja Niechciane i zapomniane interwencje i od tej pory jest Pola pod opieka Pogotowia dla zwierzat.
Wszelkie pytania odnosnie suni prosze kierowac do Prezesa fundacji Dominiki Sadowinskiej. SOS Dalmatynczyki nie jest odpowiedzialne za Pole.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Postprzez Diana » N sie 12, 2012 7:05 pm

A, SOS interesuje sie, co dalej z sucza? To, ze jest pod ich opieką to wiem, i co dalej... SOS dalmatynczyki, nie interesje sie sie nia, bo nie jest pod ich opieką, suka zyje, czy tez nie? chodzi, o samo zainteresowanie sie, czy zyje, czy ma nowy dom, co z nia? Podstawowe pytania telefoniczne.
Avatar użytkownika
Diana
 
Posty: 245
Dołączył(a): So sie 14, 2010 10:16 pm

Re: POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Postprzez dalmibea » N sie 12, 2012 7:16 pm

sos dalmatynczyki interesuje sie jak najbardziej losem suni, czekamy na zdjecia i informacje o Poli. Interwencja byla przeprowadzona przez Pogtowie dla zwierzat i sunia do momentu sprawy sadowej jest tylko i wylacznie pod opieka pogotowia. Tu chodzi o sprawy prawne a nie o brak zainteresowania. Dlatego jestemy zdane na laske Pogotowia dla zwierzat, jezeli nam przesla zdjecia i informacje i zdgode na umieszczenie ich na forum to oczywiscie to zrobimy.Dopoki przez sad nie zostanie rozstrzygniete prawo do Dalmatynki, tak dlugo jest Pola dowodem dla propkuraty w sprawie sledzczej i tak dlugo opieke prawna nad sunia otrzymalo tylko i wylacznie pogotowie dla zwierzat.Zanim zostanie przez sad podjety ostateczny wyrok rozstrzygajacy prawa do suni moze to potrwac nawet i do dwoch lach.Tak dlugo jest Pola prawnie wlasnoscia bylej wlascicielki a prawnym opiekunem Pogotowie dla zwierzat. Takie jest prawo i procedura Polska na ktora nie mamy wplywu.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Postprzez Danka » N sie 19, 2012 3:57 pm

Tak zgadza się , ale pomoc jak najbardziej żadne sądy tego nie zabraniają :shock:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Postprzez dalmibea » N sie 19, 2012 4:36 pm

Tak zgadzam sie z toba pomoc finansowa jets potrzebna. Ale rozumiem ludzi ktorzy sa chetni do pomocy ale chcieliby miec aktualne informacje o Poli. Trudno jest pomagac jak nawet nie wiadomo co z psem. Dlatego prosze cie, jezeli masz kontakt z hotelikiem od Poli to postaraj sie o zdjecia i informacje a wtedy i napewno ludzie z dobrym sercem z pomoca pospiesza.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Postprzez dalmibea » Wt paź 02, 2012 8:55 am

02.10.2012
Obrazek

Dostalismy wczoraj wiadomosc ze Pola odeszla za teczowy most.
zasnela spokojnie w nocy z niedzieli na poniedzialek.

spij spokojnie malutka :(
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Postprzez chili1304 » Wt paź 02, 2012 12:58 pm

Kochana suniu bądź szczęśliwa i wolna od bólu za tęczowym mostem...biegaj z innymi psiakami po zielonych łąkach.. [*] :( :( :( :(
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Postprzez gosia » Wt paź 02, 2012 8:47 pm

:cry: zasłużyłaś sobie na psie niebo psinko
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Postprzez Szafranmaria » Wt paź 02, 2012 9:04 pm

Skończyło się życie POLI,zabrała ze sobą cierpienia teraz ma lżej biedulka.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: POLA z interwencji/ pod opieka Pogotowia dla zwierzat

Postprzez andżelika21211 » So paź 13, 2012 9:16 pm

już jej dobrze [*]
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Poprzednia strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron