PONGO/2 lata/MA DOM

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez Szafranmaria » Cz lip 26, 2012 5:56 pm

Jaka ja szczęśliwa,PONGUŚ jedzie o mojego kolegi,tz.ja zajmę się nim,będę cały tydzień w gospodarstwie.Czekam niech dojedzie szczęśliwie.Pozdrawiam.Jesteście boskie piesio będzie wyrwany ze schroniska,będzie w swoim domku mieszkać.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez gosia » Cz lip 26, 2012 6:15 pm

Piesio jedzie do domu dzięki Twojemu uporowi Mario! To głównie Twoja zasługa, że psiak będzie miał dom. Bardzo, bardzo sie cieszę, że mu się udało :D
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez dalmibea » Cz lip 26, 2012 7:37 pm

Maria, super, tak sie ciesze ze udalo ci sie piesia ze schrony wyciagnac i bedziec miec go na oku. Serdeczne usciski dla twojego znajomego ze Ponga takim jakim jest do siebie przygarnie. To musi byc czlowiek o takim samym dobrym sercu jak ty, albo go tak urobilas :lol:

Daj znac jak dojedzie i przeslij pare fotek od niego :P
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez Szafranmaria » Cz lip 26, 2012 7:53 pm

rozmawiałam z p.GRZEGORZEM wiezie PONGA ma w samochodzie.PONGO jutro będzie u mnie o 12 lub o 18godz.Mój kolega o wielkim sercu jak jemu naopowiadałam o WAS dziewczynki ile dobra czynicie tym bezbronnym istotkom i o PONGU to odrazu zgodził się przyjąć pod swój dach.Ja będę przebywała z piesiem też z tydzień.Zrobię zdjęcia i prześlę.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez dalmibea » Cz lip 26, 2012 7:54 pm

Maria, ale sie ciesze , super :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P ,jestes kochana i masz nasza krew , he,he,he
usciskajpana Grzegorza od nas , ale nie udus :lol:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez Szafranmaria » Cz lip 26, 2012 8:01 pm

P. GRZEGORZ wiezie do WARSZAWY,a dalej ma przywiezć kierowca do Łap.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez chili1304 » Cz lip 26, 2012 10:41 pm

Maria jesteś CUDOWNA! :*
Kochana i ja czekam na zdjęcia Pongusia,bardzo jestem wzruszona ,że dla chłopaka jest dom!!!! Aż łzy mi się cisną do oczu...dzięki :*
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez Achajka » Pt lip 27, 2012 9:26 am

Mario kochana, extra :D buziaczki od nas za wszystko
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez Szafranmaria » Pt lip 27, 2012 8:18 pm

Pongo dojechał cało i zdrowo. Integracja ze mną i moimi pupilami.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez Szafranmaria » Pt lip 27, 2012 8:30 pm

Dziewczynki Pongo u mnie już zaprzyjaznił się z moimi pieskami ,nie da sobie w kaszę dmuchać,zostaje u mnie,będę szukać nowego domku bo na wieś on się nie nadaje ,on jest taki drobniutki,trzeba pazurki mu przyciąć.Nóżka ta krótsza wcale dobrze sobie radzi.także wszystko okej|
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez dalmibea » Pt lip 27, 2012 9:25 pm

Jaki on faktycznie malutki jest , taki krasnoludek :lol: , to on teraz bedzie u ciebie mieszkal tak jak na tymczasie?
No to musimy wszystkie dzialac i szukac dla niego nowego domu, wazne ze nie jest juz krasnoludek w schronie.
To w sumie mozemy go wziasc jako swoj u Mari na tymczasie :lol:
Maria, myslisz ze on z ta lapka to dobrze sobie rade daje ? I nie trzeba nic robic ???
Maria, jak znajdziesz chwile czasu i bys miala ochote, to poszukaj w Internecie czy w Polsce jest jakis ortopeda co sie protezami dla psow zajmuje

popatrz, psiak ma cztery protezy
http://www.dogopedia.pl/magazyn/20,prot ... ludzi.html
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez gosia » So lip 28, 2012 9:48 am

Mario cieszę się, że Ponguś dogadał się z Twoimi psiakami i że nie jest już w schronisku. Pewnie kruszyna sama jeszcze nie wierzy w swoje szczęście. A na wsi w tym gospodarstwie nie może być bo biegał za innymi zwierzakami, czy jakieś inne wyniknęły przeszkody?
Pycholek fajny, a piesi rzeczywiście drobniutki przy Twoich zwierzakach :)
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez Achajka » Pn lip 30, 2012 9:36 am

alez to krasnoludek :) sliczniutki i drobniutki, najwazniejsze ze nie siedzi juz w schronisku, Mario kochana jestes cudowna
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pongo/2 lata/ schronisko

Postprzez chili1304 » Pn lip 30, 2012 11:17 am

Ja nie moge! Alez się ciesze,że ten maluch juz nie jest w schronie!!! :)
Mario wielki buziak dla Ciebie :*
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Pongo/2 lata/ bezpieczny na DT,szuka pilnie domu !!!

Postprzez Szafranmaria » Pn lip 30, 2012 4:12 pm

Dziewczynki dla PONGA w ogóle nie jest potrzebna proteza,on świetnie sobie radzi,a to na trzech łapkach a to jak na miękkim w domu to na czterech łapkach,żaden inny pies mu nie dorówna taki jest sprytny.Przechytrzy moją SONIĘ i GOLIATA we wszystkim.Jest psem kochanym ,morda ciągle śmieje się.Jest czystym psem i cwanym,kocha być na podwórku jaki w domu,szczęśliwy jest z moimi pieskami.Nie wiem czym był karmiony w schronisku ale jest zadbanym psiaczkiem lubi same łasekąski.Nie nadaje się na wieś,bo jest drobniutki i ciekawski i nie oddam Go byle komu,musi mieć domek gdzie będzie kochany,do całowania podskakuje na jednej łapce,lubi leżeć w sadzie pod drzewami na miękkiej trawie.Trochę mnie ciężko z całą trójką,także proszę WAS o stały domek dlaPONGUSIA,możecie dziewczynki ogłaszać.U mnie zostanie tak długo ile będzie trzeba.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron