SHELLI/10 LAT/ma dom

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

SHELLI/10 LAT/ma dom

Postprzez magmal » N mar 25, 2012 6:34 pm

Shelli została oddana przez właścicielkę.

"Kochająca Pani" chciała ją oddać do schroniska. Na szczęście trafiła na wolontariuszkę, która skierowała ją do nas. Szukałyśmy dla suni domowego tymczasu, niestety bezskutecznie. "Kochająca Pani" poprosiła o polecenie schroniska z okolic Warszawy. Czara się przelała i sunia trafiła do hoteliku.

Szeli źle znosi pobyt, mimo że ma bardzo dobrą opiekę. Sunia płacze. Uspakaja się dopiero jak ma człowieka blisko siebie. Mnie widziała dziś pierwszy raz, a od razu mnie wycałowała i naprzytulała się chyba za wszystkie czasy.

Szeli jest filigranowa, drobniutka, szczuplutka. Byłyśmy na godzinnym spacerze. Szeli bawiła się jak szczeniak. Absolutnie nie widać po niej wieku. Biegała za patykami. Szeli pilnuje się, przychodzi na zawołanie. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie.

W sumie na razie nie wiemy jaka jest do psów, bo jest bardzo zestresowana i na nie poszczekuje. Spotkane na spacerze dzieci - ok. Obwąchała, merdała ogonkiem i dała się pogłaskać.

Szukamy dla Szeli spokojnego domu najlepiej bez innych zwierząt. Widać że była jedynaczką.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=Xen6PnAkQWY&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=oSlevdTBjXU&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=hKQb6eHwm7c&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=yipwOZ3Q25w&feature=youtu.be
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez Danka » N mar 25, 2012 6:53 pm

{Piękna sunia , cierpi bo tęskni za :evil: za "gniotami" :twisted: Ale jest bardzo energiczna jak na 10 letnią suczkę :) jestem pod wrażeniem :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez gosia » N mar 25, 2012 6:59 pm

O kurcze następna :cry: "kochającą panią" trzeba wysłać na kilka godzin do schroniska, niech popatrzy na te bidy (wiem co mówię jestem wolontariuszem w schronie), a tak naprawde ja bym wsadziła do boksu niechby sobie posiedziała troszkę :evil:
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez gosia » N mar 25, 2012 7:00 pm

ją chciałam napisać, czyli pańcię
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez Achajka » N mar 25, 2012 8:11 pm

ehhh....bidulka, serce peka :( ona rzeczywiscie nie wyglada na swoje lata, mam nadzieje, ze ktos ja pokocha, sliczna sunia, takich *kochajacych ludzi* powinno sie zamykac w budach zeby sami sie przekonali jak to jest.
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez Szafranmaria » N mar 25, 2012 8:46 pm

Ojku po 10 wspólnie przeżytych latach najlepiej pozbyć się,żeby mi kazali oddać moje pieski to ja bym trafiła do wariatkowa.Nie mogę czytać takich histori,kobieto obudz się coś zrobiła.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez dalmibea » Pn mar 26, 2012 2:47 am

Ona mi wogole na 10 Lat nie wyglada , czy ta pancia jej jest pewna ze nie jest mlodsza ?ponoc miala miec cos z watroba , czy to sie potwierdzilo ?
Ogladalam te filmiki chyba z dziesiec razy kazdy , tak nie biega i nie tak porusza sie 10 cio letnia dalmatynka , normalnie nie pasuje mi ten wiek 10 lat do niej :?:
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez roma_121 » Pn mar 26, 2012 3:36 am

Moja ma 12 lat a goni i bawi sie jak by miala 12 miesiecy ;-) jest po prostu energicznym i zywiolowym psem :-D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez dalmibea » Pn mar 26, 2012 3:53 am

Tez moze byc
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez edytatbg » Pn mar 26, 2012 10:35 am

Jak tak można po tylu latach :/
Nie wyobrażam sobie
edytatbg
 
Posty: 100
Dołączył(a): N sty 23, 2011 10:25 pm

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez andżelika21211 » Pn mar 26, 2012 3:01 pm

Szeli jest śliczna! Nie rozumiem tej kobiety... Nawet nie wyobrażam sobie co czuje suńka. Mam nadzieje, że znajdzie szybko dobry dom. Przed chwilą czytałam o Baronie. Serce mi pęka, dlaczego nikt go nie chce? :( Jest przecież wyjątkowy, nietypowy i niepowtarzalny, a tak długo czeka :(
Żadne zwierzę nie szydzi z innego, które jest do niego podobne jak kropla wody do drugiej. Tylko człowiek jest zdolny do takiej samo wzgardy - Emil Cioran
Avatar użytkownika
andżelika21211
 
Posty: 115
Dołączył(a): Cz lut 16, 2012 5:55 pm
Lokalizacja: Ząbki

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez roma_121 » Wt mar 27, 2012 7:49 pm

Szeli przeszla dzisiaj sterylizacje, miala poczatki ropomacicza :-( w tym wszystkim sunia na prawde miala duzo szczescia...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez chili1304 » Wt mar 27, 2012 8:26 pm

trzymam kciuki za maleńką oby szybko wróciła do formy
kochana suńka...
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez roma_121 » Śr mar 28, 2012 8:01 am

Szeli już w hoteliku po sterylce.

Obrazek
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: SZELI/10 LAT

Postprzez Achajka » Śr mar 28, 2012 8:37 am

bidulka, wazne ze juz po zabiegu :) bedzie juz tylko lepiej
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron