SONIA/2 lata/SCHRONISKO/juz w domu

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez artuuurek » Cz gru 15, 2011 9:54 am

hahahah czarna d...a faktycznie ale jaka słodka :D
artuuurek
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 11:45 am

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez Szafranmaria » Cz gru 15, 2011 6:47 pm

Wszystkie panny z dalmatów są śliczne,kawalerowie też,a mój Goliat najcudowniejszy na świecie.Szkoda ich wszystkich,nie mogę,że ludzie na ziemi zgotowują im takie piekło.cieszę się że istnieje SOS DALMATYŃCZYKI.Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez artuuurek » Cz gru 15, 2011 7:35 pm

pewnie że tak Goliat to super imie dla psa hahhahah mój malamut tak miał na imie :D szkoda że go nie ma :( ale pewnie mnie by tu nie było by
artuuurek
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 11:45 am

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez magmal » Wt gru 20, 2011 12:01 am

Sonia od soboty mieszka u Sylwii i Wojtka. Jest bardzo mądrą sunią. Szybko uczy się reguł panujących w domu. Trzymam kciuki za dalsze powodzenie i wspólne szczęśliwe życie.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez Vilena » Wt gru 20, 2011 5:51 am

Czekamy na "kanapowe" zdjęcia :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez roma_121 » Wt gru 20, 2011 10:46 am

super wiadomości :) ja też czekam na zdjęcia :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez Szafranmaria » Wt gru 20, 2011 5:53 pm

Lubię czytać takie wiadomości.
Avatar użytkownika
Szafranmaria
 
Posty: 697
Dołączył(a): Pn lis 21, 2011 6:47 pm

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez sylwiaszp » Cz gru 22, 2011 2:53 pm

Szanowni Panstwo,

Sonia od kilku dni jest juz u nas, dlatego spiesze opowiedziec, co u niej slychac. Przede wszystkim - jest bardzo, bardzo grzeczna. Od wielu lat mam dalmatynczyki, ale tak grzecznego nie widzialam jeszcze nigdy (chociaz pewien potencjal anarchii ma - wyrazajacy sie chocby w upartym kradzeniu nam kanapek). Sonia nie sprawia wlasciwie zadnych klopotow, zaakceptowala to, ze nie wolno jej spac na lozku (spi na nim, kiedy wychodzimy z domu). Wywalczyla spanie na fotelu - tylko na jednym na razie (oczywiscie, gdy jej na to pozwolilismy natychmiast probowala tez zaanektowac drugi fotel i lozko). Bawi sie na razie malo, bardzo duzo spi. Z pilkami i zabawkami biegamy po domu glownie my, pies przyglada nam sie dosc zdziwiony. Nie ma natomiast wiekszych problemow z zostawianiem jej w domu: staramy sie nie robic wokol tego wielkiego halo, po prostu wychodzimy (co prawda na niedlugo), wracamy, wychodzimy... Na smyczy chodzi bardzo grzecznie, jechala juz metrem (ku jej zmartwieniu na podlodze wagonu, a nie na siedzeniach dla pasazerow), zalatwia sie (raczej) na zewnatrz, lubi ludzi, lubi dzieci, lubi inne psy i w ogole jest uroczym, bardzo milym psem. Bierze antybiotyk na zapalenie gardla, lapy jeszcze wymagaja leczenia. Bede sie odzywac z najnowszymi wiesciami,

bardzo serdecznie pozdrawiam

Sylwia


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
sylwiaszp
 
Posty: 22
Dołączył(a): Cz gru 22, 2011 3:27 am

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez Vilena » Cz gru 22, 2011 4:18 pm

Witaj Sylwio na naszym forum :)
Bardzo się cieszę, że dałaś Sonii dom! Cudownie trafiła, dziękujemy :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez chili1304 » Cz gru 22, 2011 4:39 pm

dziękujemy,dziekujemy,dziekujemy:)*
jaka ona piekna:)
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez roma_121 » Cz gru 22, 2011 4:58 pm

ale dama :)

dziękujemy za wiadomości z pierwszej ręki :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez dalmibea » Pt gru 23, 2011 12:09 am

Witaj Sylvia , no to zapraszamy do zalozenia dla Soni u nas Galeri :)
Sonia jest naprawde bardzo dostojna i dumna sunieczka, no i zachowuje sie jak na prawdziwego dalmata przystalo, lozlo i fotele trzeba od razu zajac dla siebie, po drugie wywachac gdzie jest jedzenie i wykombinowac jak to zrobic zeby dodatkowo cos sie skaplo.
A to ze sie nie chce bawic , niektore sunieczki tak maja, moja Sara jest tez taka dumna sunia i uwaza ze bieganie za pilka , zabawy maskotkami to dla innych kundelkow ale nie dla damy dalmatki .
Niektore bawia sie chetnie, a niektore uwazaja za najlepsza zabawe obserwowanie swoich ludzi, to im z pewnoscia wiecej zabawy sprawia jak bieganie za pilka :)
Super ze Sonia znalazly kochany domek, wyglada bardzo slicznie, ma w sobie cos niepowtarzalnego.
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez sylwiaszp » N gru 25, 2011 2:08 am

To jeszcze dodam, ze Sonia (nazywamy ja Tika - to dłuższa historia dlaczego) robi niesamowitą furorę na ulicy. Nigdy nie rozmawiałam w tak krótkim czasie z tyloma ludźmi, szczególnie na Mokotowie, gdzie nie są ludzie aż tak otwarci... (ech, te dzielnicowe animozje. Ja jestem warszawianką ze starej, robotniczej dzielnicy Powiśle, Mokotów jest dla mnie za bardzo ekskluzywny. Dopóki nie miałam psa w ogóle nie wiedziałam, że tu mieszkają sympatyczni ludzie). W każdym razie, w ciągu ostatnich kilku dni rozmawialiśmy chyba z 50 ludźmi i każdemu mówimy, że jest taka organizacja, SOS Dalmatyńczyki... Mam nadzieję, że w pewnym momencie zauważycie zaskakujące, niespotykane do tej pory zainteresowanie dalmatyńczykami z tej tylko warszawskiej dzielnicy. To będzie zasługa Sonii.

Czego Wam, droga dalmatyńska społeczności

a szczególnie psom, którymi się opiekujecie

z całego serca życzę

Sylwia
sylwiaszp
 
Posty: 22
Dołączył(a): Cz gru 22, 2011 3:27 am

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez roma_121 » N gru 25, 2011 11:29 am

nic dziwnego że tyle ludzi zwraca uwagę ;) Sonia jest na prawdę piękną sunią :D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez dalmibea » N gru 25, 2011 12:13 pm

Sonia jest naprawde niepowtarzalnym dalmatem, ona zuca sie po prostu zaraz w oczy, no i do tego ta jej dumna postawa i spojrzenie, nic dziwnego ze ludzie na nia uwage zwracaja. Sonia robi super reklame dla sosdalmatynczykow ,moze naprawde zaczna ludzie do nas dzwonic i o dalmaty pytac. To by bylo super :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron