SONIA/2 lata/SCHRONISKO/juz w domu

Psy, które od nas odeszły.

Moderatorzy: dalmibea, magmal

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/ZAREZERWOWANA

Postprzez sylwiaszp » Śr sty 11, 2012 4:20 pm

Szanowni Panstwo,

Obiecuje, ze wrzuce w ciagu kilku najblizszych dni zdjecia z naszego pobytu z Tiko (Sonia) na wsi. Czytam jednak Wasze forum i czytam i chcialam pogratulowac i podziekowac za niesamowita robote. Wyprowadzacie psy z naprawde trudnej sytuacji, naprawde nie wiem, jak to sie udaje w takim tempie i na taka skale.
Jesli chodzi o Tiko - jest psem idealnym. Nie sprawia zadnych powaznych problemow: nadal lubi ludzi, psy i dzieci. Goscie sa nia zachwyceni, bo zachowuje sie przyjaznie i nienamolnie. Swietnie jezdzi samochodem, metrem i pociagiem. NIezwykle szybko przyjela nasz tryb zycia: jesli siedzimy i gadamy do nocy mala siedzi z nami. Jesli wstajemy o 11.00 ona niechetnie budzi sie o 11.15. O zadnym zrywaniu nas o 8.00 rano nie ma mowy (chociaz po cichu liczylismy, ze taki ustabilizowany dzien nam wprowadzi. Gdzie tam!)
Ma male wpadki z zalatwianiem sie w domu i kradzeniem jedzenia (w czasie Sylwestra zzarla pol domowego pasztetu, na wyjezdzie: salatke ziemniaczana, w gościach: bochenek chleba specjalnie zostawiony na swieta...). Powoli przestaje tak rzucac sie na jedzenie jak na poczatku. Nie wiem, czy z Waszego doswiadczenia wynika, ze to sie wyrowna, czy juz tak bedzie i po prostu musimy sie przyzwyczaić?
Na spacerze (biega na razie na lince) po polach biegnie obok pana - oddala sie na zaledwie kilka metrow. Weszy, tropi, poluje na wiewiorki i krety. Nie spuszczamy jej zupelnie (chociaz nie wierze, zeby chciala jak szalona uciec za jakims tropem do lasu) bo i Wojtek i nasi znajomi zgodnie twierdza, ze Sonia na pewno kumus uciekla bo przeciez NIKT NORMALNY NIE WYRZUCILBY TAKIEGO PSA. Ha! Jest sliczna i madra, lapy sie zagoily. Obiecuje zdjecia a na razie pozdrawiam serdecznie

Sylwia
sylwiaszp
 
Posty: 22
Dołączył(a): Cz gru 22, 2011 3:27 am

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/juz w domu

Postprzez magmal » Cz sty 12, 2012 10:05 pm

dzięki za dobre wiadomości. Cieszę się że Tiko (Sonia) się sprawdziła i zawładnęła Waszymi sercami :)
Co do jedzenia to może jeszcze trochę potrwać. Mój do tej pory je tak jakby to był jego ostatni posiłek. Może Tiko z racji tego że jest dziewczynką wkrótce trochę się opanuje....
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/juz w domu

Postprzez sylwiaszp » Wt cze 26, 2012 9:05 pm

Czesc
wrzucam w koncu zdjecia Tico - z pobytu u mojego taty. (jego pies to bialy dalmatynczyk, Tico jest bardzo czarna). Tym razem na wiekszej przestrzeni dogadaly sie duzo lepiej niz zamkniete w malym mieszkaniu. Po prostu mogly sie obojetnie omijac. U psa wszystko w porzadku, u nas tez :) Mamy malo zdjec, bo robimy je tylko na wycieczkach ze znajomymi (albo ktos nam je robi), a z wklejaniem to juz w ogole... Zobaczymy czy sie uda teraz

pozdrawiam

Sylwia
Obrazek Obrazek
Tu na górze Tico usiluje wydobyc spod grilla kawalek mieska
Obrazek Obrazek
Pies mojego ojca - prawie dwunastoletni dalmatynczyk. W porownaniu z Tico bialy i chudy
Obrazek Obrazek Obrazek
sylwiaszp
 
Posty: 22
Dołączył(a): Cz gru 22, 2011 3:27 am

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/juz w domu

Postprzez sylwiaszp » N cze 02, 2013 6:05 pm

Dzien dobry
Z ogromnym zalem zawiadamiam, ze Tico nam dzisiaj umarla, na USG weterynarz stwierdzil w piatek calkowita marskosc watroby, w niedziele rano zmarla w domu doslownie nam na rekach. Bardzo jest nam przykro, choroba trwala w sumie dwa tygodnie. Prawdopodobnie Tico byla chora nim do nas trafila, po stanie jej zdrowia lekarze uwazaja, ze byla tez znacznie starsza, niz wygladala. Leczenie nie przynosilo zadnych rezultatow.
Jest nam bardzo przykro, to byl wspanialy, jedyny na swiecie pies. Obrazek Obrazek
sylwiaszp
 
Posty: 22
Dołączył(a): Cz gru 22, 2011 3:27 am

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/juz w domu

Postprzez gosia » N cze 02, 2013 6:47 pm

bardzo mi przykro :(
biegaj malutka za tęczowym mostkiem, z innymi naszymi psiakami
gosia
 
Posty: 1155
Dołączył(a): So sty 28, 2012 11:16 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/juz w domu

Postprzez magmal » N cze 02, 2013 7:49 pm

o matko :shock:
tak bardzo mi przykro :cry: :cry:
Trzymajcie się!
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/juz w domu

Postprzez dalmibea » N cze 02, 2013 8:02 pm

Bardzo smutna wiadomosc, tak mi przykro .
Biegak piesku za teczowym mosten po zielonych lakach i pozdrow wszystkie nasze inne psiaki ktore odeszly.
Obrazek
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/juz w domu

Postprzez Achajka » N cze 02, 2013 8:06 pm

Bardzo smutna wiadomość [*]


Obrazek
Avatar użytkownika
Achajka
 
Posty: 1604
Dołączył(a): N lut 13, 2011 12:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: SONIA/2 lata/SCHRONISKO/juz w domu

Postprzez olakrusz » Śr cze 05, 2013 9:43 am

Szkoda, że była z Wami tak krótko... Trzymajcie się dzielnie.
olakrusz
 
Posty: 662
Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 8:01 pm

Poprzednia strona

Powrót do ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron