mlodziak schronisko Walbrzych

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

mlodziak schronisko Walbrzych

Postprzez dalmibea » Pt cze 04, 2010 12:00 am

Napisal kizimizi:

Jest w schronisku w Wałbrzychu. Młody chłopak ale strasznie chudy. Bardzo w typie rasy, boję się ze moze wziac go ktoś na rozmnażanie a nei mam możliwości wziecia go na dt.

http://www.dogomania.pl/threads/90486-J ... !!/page152 Obrazek Obrazek

Nie bedzie przed kastracja wydany !!!!!
Tak ze prosze nawet o tym nie myslec zeby zrobic z niego reproduktora !!!!
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » N cze 06, 2010 12:55 am

Ma dom , informacja bezposrednia ze schroniska .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Śr lip 07, 2010 12:10 pm

sos-dalmatynczyk nie ponosi odpowiedzialnosci za dalsze losy psa , nie zostal przez nas wyadoptowany
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Śr paź 13, 2010 5:10 pm

A patrzcie co ja mam!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdjecia z nowego domu chlopaka :)

Zaprosilam jego nowa cudowna wlascicielke na nasze forum :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Śr paź 13, 2010 6:24 pm

Bardzo się cieszę ze zawita do nas nowa osoba :) :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez fajnaszefowa » Śr paź 13, 2010 9:55 pm

Tak, to jest nasz piesek ;) Daliśmy mu na imię Tajger ;-) Ze schroniska zabraliśmy go 30 maja także jest u nas 4 miesiące. Początki były ciężkie. Przez pierwsze dwie noce spał na stojąco a jak już się położył i zasnął strasznie się trząsł i miał drgawki. Byliśmy z nim u paru lekarzy i wbrew temu co mówili nam w schronisku był biedaczek schorowany. Ważył 17 kg. Teraz jest w stanie ogólnym dobrym ale nie można powiedzieć, że jest całkiem zdrowy :( Cały czas leczymy go na przewlekłe zapalenie uszu i inne schorzenia. Zatoki przyodbytowe miał tak zapchane, że biedny nie wiedział gdzie ma się lizać i drapać, nie licząc licznych otarć i ran na całym ciele. Miał 12 kleszczy. Gdy Tajgerek zupełnie dojdzie do siebie planujemy kastrację, ale do tego musi być absolutnie zdrowy.
Leczymy go i będziemy leczyć aż będzie zupełnie zdrowy;) Jest tak cudownym psem, że ciężko nawet dobrać słowa, które mogłyby go określić w 100 %. Moim zdaniem nie ma ani jednej wady;)
Teraz waży 30 kg i nie da się ukryć strasznie go rozpieściliśmy ale jestem tego zdania, że już dużo w swoim życiu przeżył, żeby teraz go szkolić. U nas jest po to, żeby resztę swojego życia przeżył w szczęściu i miłości;) A i ogólnie jest bardzo inteligentny ładnie daje łapkę na komendę, siada, kładzie się i daje głos. He o nim mogłabym pisać w nieskończoność...:)
A tak w ogóle z wykształcenia jestem zootechnikiem i pielęgniarką zwierząt także możecie być spokojni trafił chyba w dobre ręce ;):)
fajnaszefowa
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr paź 13, 2010 9:32 pm

Postprzez figa » Śr paź 13, 2010 10:14 pm

Witamy serdecznie!
Kamien spadl nam wszystki z serca, bo nie zdazylismy go wyciagnac na czas, a schroniska niestety wydaja psy roznym ludziom. Tajger jednak lepiej trafic nie mogl, dziekuje ze z nami jestescie :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Śr paź 13, 2010 10:24 pm

Serdecznie witamy na naszym sos-dalmatynczyki forum.

Az mi sie plakac chcialo jak czytalam jego historie , cieszy mnie to ze trafil w tak dobre i kompetentne rece , tak jakby to tak mialo byc .
Czesto maja dalmaty ze schronu problemy z zatokami przyodbytowymi , u moje Sary byly tez strasznie zapchane , az ropne, tak samo pierwsze dwie noce nie umiala wogole spac bo ja to bardzo bolalo.
Poza tym problemy z zapeleniem uszu i oczu , stany zapalne skory , odmrozenia , odlezyny , wylysienia itd.
Ciesze sie bardzo ze Tajgerek sie odnalazl i zapraszamy serdecznie do zalozenia Tajgerkowi Galeri na naszym skromnym forum.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt paź 15, 2010 5:34 pm

Witam serdecznie , tak się cieszę że jesteście na naszym forum , :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm


Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron