Mloda sunia, Krakow

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Mloda sunia, Krakow

Postprzez figa » So cze 18, 2011 2:59 pm

Na razie wiem tyle:
jest młoda, spokojna, raczej uległa do psów, kontaktowa, już wysterylizowana i jest sporo mniejsza od dalmata

Przebywa w schronisku w Krakowie, wlasnie skonczyla sie jej kwarantanna.

Obrazek


SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT
prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
30-254 KRAKÓW ul.Rybna 3
tel./fax: 12 429-74-72 , 12 429-92-41
e-mail: biuro@schronisko.krakow.pl
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez roma_121 » So cze 18, 2011 4:07 pm

Figa nie wstawiamy psów od razu na forum tylko wysyłamy je Magdzie i ona decyduje czy pomagamy czy nie... patrz regulamin ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez figa » So cze 18, 2011 4:32 pm

To musicie pomagac wszystkim psom jakie wstawiane sa na forum?
Watki psiakow ktore nie otrzymaja pomocy sa nadal ich reklama i moga zostac wypatrzone przez potencjalnych wlascicieli?
Ale ok, ja sie nie mieszam ;)

I bede pamietac na przyszlosc ;)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez roma_121 » So cze 18, 2011 6:03 pm

wiesz ja wychodze z założenia że jak jakiś pies jest na forum to tak jak by był w naszym zaunteresowaniu ;) ja się zgadzam że każda reklama jest ważna ;) ale po to jest regulamin żeby go przestrzegać ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez dalmibea » N cze 19, 2011 12:26 am

Figa , masz racje z czym piszesz , ale sama wiesz jak to bylo wczesniej , kazdy kto chcial , czy byl nam znany czy nie wpadal na forum wstawial jakiegos psa na drugi rzut oka moze podobnego do dalmata , a czasami to nawet na drugi rzut oka nic dalmaciego sie w nim nie dopatrzylas i potem cisza , zero kontaktu , zero informacji o psie .
Wstawil i na tym sie tego kogos praca skonczyla ,
zeby temu zapobiec musialysmy wstawic jakas regulke dla wszystkich , mysle ze to zrozumiesz i nie odbierzesz tego osobiscie .
Gdyby kazdy dalej wstawial psiaki jakie chce i kiedy chce , to by sie za niedlugo z naszego forum zrobila strona ogloszeniowa dla psow od wszystkich innych osob prywatnych , czy fundacji , albo wolontariuszek co dla swoich psow ze schroniska szansy na znalezienie nowego domu szukaja . Dlatego to ograniczenie .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez figa » Pn cze 20, 2011 2:26 pm

Bea, nie wzielam tego osobiscie, bo i dlaczego mialabym ;)
Nie doczytalam zmiany w regulaminie, moj blad ;)

Jesli SOS jest zainteresowane pomoca dla tej suni to jest kontakt z wolontariuszem ktory moze powiedziec o niej duzo i dosylac nowe, ladne zdjecia. Jesli nie to usuncie po prostu watek.

Plus:
Psina w schronisku dostała przeoryginalne imię- Sonia. Przez azylowego weterynarza oceniona na ok. 1,5 roku, znaleziona na ulicy. Ale nie jest wychodzona ani zaniedbana, więc nie mogła się błąkać długo. Pewnie na wakacje stała się zbędna, bo nie wiem co innego w tym psie mogło komuś nie pasować, jest spokojna, nieagresywna, nie szczeka, nie ma żadnych szaleńczych zapędów..


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez chili1304 » Wt cze 21, 2011 11:31 am

podobna do mojej dziewczynki....
czy robić jej ogłoszenia???? jaka decyzja?
"...a Ty mi w oczy patrzysz i łeb przekrzywiasz
jakbyś chciał zrozumieć mnie lepiej
i w ogień skoczyłbyś za mną
choć jestem tylko człowiekiem..."

Memory of Bruno - Kocham Cię na zawsze mój Aniołku:*
Avatar użytkownika
chili1304
 
Posty: 2160
Dołączył(a): Śr gru 22, 2010 12:00 pm

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez dalmibea » Wt cze 21, 2011 12:11 pm

chili1304 napisał(a):podobna do mojej dziewczynki....
czy robić jej ogłoszenia???? jaka decyzja?


Fga napisala:
"Jesli SOS jest zainteresowane pomoca dla tej suni to jest kontakt z wolontariuszem ktory moze powiedziec o niej duzo i dosylac nowe, ladne zdjecia. "

Mysle ze dobrze by bylo miec kontakt z tym wolontariuszem , zeby obgadac pare spraw , np. robienie ogloszen.
Czy moze oni oglaszaja , jezeli nie to w ogloszeniach kontakt podawac do schroniska , do tego wolontariusza , czy bezpisrednio sos ???
Wtedy bedziemy myslec dalej .
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez roma_121 » Wt cze 21, 2011 4:31 pm

jezeli podejmiecie decyzje ze jej pomagamy moge skontaktować się z wolontariuszem
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez magmal » Śr cze 22, 2011 8:21 am

na tę chwile możemy tylko pomóc w robieniu ogłoszeń.

W ogłoszeniach podawać dane wolontariusza lub schroniska. Czy oni zgadzają się na robienie ogłoszeń? Kasia, jak możesz, to zadzwoń i dopytaj, żeby nie było jak z ta sunią z Sopotu.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez roma_121 » Śr cze 22, 2011 8:27 am

ok ;) poproszę Figę o kontakt do wolontariusza i za dzwonie do niego ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez figa » Pt cze 24, 2011 4:05 pm

Wybaczcie, rzadko tu zagladam.

Kontakt do Dominiki
kom. 698665562
mail: avaloth@interia.pl
gadu: 4170319

Schronisko nie ma nic przeciwko robieniu ogloszen psiakom, mozecie oglaszac gdzie chcecie. Kontakt na Dominike ;)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez roma_121 » Pt cze 24, 2011 5:06 pm

a na dogo mi przesłałaś innego maila ? to na który wreszcie mam się kontaktować :P
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez figa » Pt cze 24, 2011 5:38 pm

Adres skopiowalam z panelu uzytkownika na dogo. Dominika sama podala mi ten.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Re: Mloda sunia, Krakow

Postprzez roma_121 » Pt cze 24, 2011 6:55 pm

czyli mam się kontaktować na ten co podałaś teraz w wątku ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Następna strona

Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron