Mix Bydgoszcz

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Mix Bydgoszcz

Postprzez kamilka91 » Pt cze 10, 2011 5:20 pm

Kolejny dalmatopodobny w bydgoskim schronisku... Trafił do nas 24 maja, ale ja przez jakiś czas nie mogłam jechać do schroniska, więc dopiero dziś go wypatrzyłam... Ma ok. 4 lat, znajda. Jest miły do ludzi, do psów ponoć nie, ale ja tego nie zauważyłam. Chudzina z niego straszna, ale podobno i tak zdążył już sporo przytyć.
Został zaszczepiony, przechodzi kwarantannę (do tej pory jest zdrowy, więc mam nadzieję, że już się nie rozchoruje), czeka go jeszcze kastracja. Jest nim zainteresowana jakaś kobieta, mam nadzieję, że się nie rozmyśli, ale zakładam wątek 'w razie czego'...

Zdjęcia - przez kraty...
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Re: Mix Bydgoszcz

Postprzez magmal » N cze 12, 2011 10:52 pm

Kamilka, do kiedy on jest na kwarantannie? Poinformuj nas proszę, czy ewentualna adopcja doszła do skutku.

Czy ewentualnie będziesz miała mozliwość (jeśli adopcja nie powiedzie sie) zabrać go na bezpłatny tymczas?

Jeśli będzie taka sytuacja - to od kiedy mamy go ogłaszać i czy schronisko wyraża zgodę?
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Mix Bydgoszcz

Postprzez kamilka91 » So cze 18, 2011 1:37 pm

Psiak miał być wczoraj kastrowany, ale coś nie wyszło, więc kastracja będzie w przyszły piątek i dopiero od 27 czerwca (mniej-więcej) będzie do adopcji.
Wczoraj dzwoniła kobieta zapisana na niego, nadal chce go zabrać, więc mam nadzieję, że już nie zrezygnuje. :wink:

Pies ma się dobrze, w boksie jest z 2 psami, skończył już kwarantannę, zatem nie powinien się już rozchorować. Z innymi psami dogaduje się. Chyba minimalnie przytył.

Zdjęć niestety nie mam, zapomniałam aparatu... :oops:

W środę mam ostatni egzamin, więc od czwartku codziennie będę u niego.
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Re: Mix Bydgoszcz

Postprzez kamilka91 » Cz cze 23, 2011 3:46 pm

Psiak jest świetny :D
Uwielbia się bawić, dogaduje się z innymi psami, pozbawiony agresji. Pieszczoch, przytulanka - uwielbia być drapany po szyjce.
Jest już po kastracji, najdalej za 2 dni będzie gotowy do adopcji.
Został przeniesiony do innego boksu, gdzie przybywa z sunią, która bywa agresywna do innych psów... Nie ma możliwości przeniesienia jej :roll: Suka ma iść jutro do domu, więc mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Kropek schudł znowu, strasznie głodny był, jadł bardzo łapczywie ale delikatni, nawet nie dotknął mnie zębami.
Jedna z pań zainteresowanych jego adopcją wciąż dzwoni do schroniska i pyta, czy można go już adoptować, więc na 99% psiak pójdzie do domu... A więc temat można uznać za zamknięty.

Będę jutro u niego, zobaczę, jak się czuje, podkarmię nieco. I mam nadzieję, że w sobotę pojedzie już do domu...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Re: Mix Bydgoszcz

Postprzez dalmibea » Cz cze 23, 2011 6:15 pm

naprawde sliczny psiak , ok , Kamilka , dzieki za informacje .
To trzymamy kciuki zeby trafil do dobrego domu , daj znac jak pies bedzie na 100 % wyadoptowany
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mix Bydgoszcz

Postprzez kamilka91 » Pn cze 27, 2011 4:17 pm

Póki co jest na tymczasie do 25 lipca. Nie wiem, czy po tym czasie wróci do schroniska, czy państwo zdecydują się zostawić go już na stałe...
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Re: Mix Bydgoszcz

Postprzez roma_121 » Pn cze 27, 2011 5:10 pm

dziwne że dają psa na tymczas jak pare osób było nim zainteresowanych i zapisanych w kolejce...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mix Bydgoszcz

Postprzez Vilena » Pn cze 27, 2011 7:19 pm

Ale gdzie on jest na tymczasie? U tej Pani, która chciała go adoptować tak?
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Mix Bydgoszcz

Postprzez kamilka91 » Wt cze 28, 2011 12:44 pm

Jest na tymczasie u jednej z zapisanych na niego osób.
Druga osoba widocznie musiała zrezygnować, bo pies nie trafiłby do DT, gdyby miał zapewniony DS.
Avatar użytkownika
kamilka91
 
Posty: 80
Dołączył(a): N maja 02, 2010 12:08 pm

Re: Mix Bydgoszcz

Postprzez roma_121 » Wt cze 28, 2011 1:52 pm

na pewno nie zrezygnowała ta druga osoba... kazali jej czekać ...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mix Bydgoszcz

Postprzez magmal » Pt lip 15, 2011 11:13 am

pies został adoptowany bezpośrednio ze schroniska.

SOS nie ponosi odpowiedzialności za dalsze losy psa (aczkolwiek trzymamy rękę na pulsie na wypadek, gdyby pies jednak został oddany z powrotem).
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm


Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron