Szelma, sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez roma_121 » Śr cze 15, 2011 3:57 pm

wolontariusze nie są tam miło przyjmowani wiec żeby wejść na schronisko i zrobić wgląd w akta to tylko osoby z Fundacji S.O.S Pogotowia dla Zwierząt.... bo z nikim innym tam nie pogadasz ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez Vilena » Śr cze 15, 2011 4:01 pm

Ja nie wiem czemu schroniska nie chcą wolontariuszy, to jest jakieś chore przecież powinni się cieszyć, że ktoś chce za darmo pomóc :roll:
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez roma_121 » Śr cze 15, 2011 4:04 pm

no niestety mają wyznaczone 2 dni - środę i sobotę... przez co wychodzą tylko niektóre psy bo na reszte nie ma czasu... Pani kierownik przypomina mi Panią z Celestynowa kupa pretensji jak chce się pomóc psu...

hehe chyba jak zrobią ten przetarg to zgłoszę swoją kandydaturę :D
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez Vilena » Śr cze 15, 2011 4:05 pm

Dobry pomysł :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez roma_121 » Śr cze 15, 2011 4:07 pm

wystarczy żeby na stanowisku kierownika schroniska staneła odpowiednia osoba która wie jakie jest jej zadanie i los psów nie jest jej obojętny ;) przykład schroniska z Orzechowca- przedtem umieralnia a teraz bardzo dobre warunki - wystarczyło że zmienił się kierownik ;)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez dalmibea » Wt sie 23, 2011 11:04 pm

Tak przegladam te watki psiakow ze schronisk i od osob prywatnych , i jedno co mi sie nasuwa na mysl jest to ze chyba nasze dziewczyny opuszcza motywacja .
Ja wiem ze to zmudna praca ktora malo daje efektow a jak juz to nie od razu tylko po czasie .
Roma , wstawilas sunie , obiecalas sie nia zajac , tak ze prosze aktualizuj ja od czasu do czasu sama z siebie , ostatnia wiadomosc z czerwca , to troche dlugi okres czasu :(((
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez roma_121 » Śr sie 24, 2011 8:24 am

Bea wybacz ale miałam ostatnio troche problemów rodzinnych i musiałam niestety wszystko odłożyć na bok żeby uporać się z problemami... postaram się dowiedzieć co się z sunią dzieje a jak znajdę czas to pojade tam do schroniska...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez roma_121 » Śr sie 24, 2011 4:59 pm

nowe zdjęcia Szelmy :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szelma ma stałą opiekunkę. Jeżeli się uda to we wtorek się z nią zobacze. Myślę że ona będzie potrafiła mi najwięcej powiedzieć o suni. :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez dalmibea » Śr sie 24, 2011 6:51 pm

Super , jak z dziecmi z wami , jak nie pogonisz to nic nie zrobia , he,he,he ;)
Podesle ja do Hundehilfe Polen , moze co sie przez nich znajdzie :)
Tylko musze poczekac na zgode od schroniska
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez roma_121 » Śr sie 24, 2011 6:59 pm

schronisko nic nie ma do gadania tam ... tylko sos pogotowie dla zwierząt oni wszystko tam organizują i myślę że nie będzie problemu dla dziewczyn najważniejsze jest żeby sunia znalazła dom...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez Vilena » So wrz 24, 2011 8:41 pm

Szelma załapała się na szkolenie programu Lira z Wesołej Łapki :D
Ostatnio też wolontariuszka zauważyła, że Szelma ma guza na brzuchu. Ale okazało się, że to przepuklina, którą ma od bardzo dawna. Pani wet. jak na razie tylko ją obejrzała i powiedziała, że to jest stara przepuklina, którą prawdopodobnie ma od urodzenia. Nie wie co będzie z tym dalej, ale to nie jest nic zagrażającego życiu.

W jednym z Sosnowieckich gimnazjów będzie zbiórka pieniędzy na schronisko. Wolontariuszka przygotowuje prezentację dla uczniów. Poruszy też temat pseudo hodowli, który pomagam jej przygotować :) Będzie tam o naszych dalmatach, będzie mowa o SOS i tym jak pomagamy psiakom :)
Vilena
 
Posty: 2506
Dołączył(a): Pt sty 07, 2011 11:39 am
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Mika , sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez dalmibea » So wrz 24, 2011 11:49 pm

Vilena napisał(a):W jednym z Sosnowieckich gimnazjów będzie zbiórka pieniędzy na schronisko. Wolontariuszka przygotowuje prezentację dla uczniów. Poruszy też temat pseudo hodowli, który pomagam jej przygotować :) Będzie tam o naszych dalmatach, będzie mowa o SOS i tym jak pomagamy psiakom :)


wspaniala wiadomosc , super , cieszy mnie to :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Szelma, sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez magmal » So lis 26, 2011 10:25 pm

poproszę o info co z sunią.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Re: Szelma, sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez roma_121 » Wt gru 27, 2011 11:14 pm

czekam na informacje od wolontariuszki... niestety zostały tylko one... bo miasto nie przedłużyło umowy SOS dla Zwierząt i pod inną fundacją prowadzony jest wolontariat.. z tego co wiem Pani kierowniczka poczuła się bardziej wyzwolona bo jak koleżanka przyjechała z podarunkami ze zbiórki to Pani kierowniczka zaczeła sobie wybierać co jej się przyda a co nie... rzucając hasłami że takich karm to ona nie chce a mieso przyjmuje tylko dzisiejsze ;/ no nic... postaram się dopchać do władz wolontariuszy przez kobiete która u nas na wydziale pracuje... może się uda... jak narazie czekam na wieści o suni...
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Re: Szelma, sunia nr 842/64 schronisko sosnowiec

Postprzez roma_121 » Pn sty 02, 2012 6:36 pm

Szelma nie przeszła szkolenia bo jej opiekunka nie przychodzi już do schronu. Z dobrych wiesci to takie ze Szelma zostala wysterylizowana :) ale przepukliny jej odrazu nie zrobili... miala takze male spiecie w boksie przez co miala szyte uszko... podobno wielka z niej panikara u weta :lol: zdjeci nowych nie ma ale umowilam sie z dziewczzna ze jak beda robic zdjecia psom z boku Szelmy to zeby dala znac to przyjade :)
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron