Poter z Palucha

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Poter z Palucha

Postprzez kate » Pt lut 04, 2011 6:01 pm

Czy pamiętacie jeszcze kropka z Palucha o którego toczył się kilkugodzinny bój z pracownikami schronu?

To było już dawno temu ale Danusia i Figa powinny go pamiętać, to psiak zaadoptowany przez Sebastiana.

Miło psiaka widzieć w należnych każdemu dalmatowi luksusach....czyli w łóżku ;;))

Obrazek
Avatar użytkownika
kate
 
Posty: 119
Dołączył(a): N lut 21, 2010 1:55 pm

Postprzez figa » Pt lut 04, 2011 6:58 pm

Piekny! :D
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Pt lut 04, 2011 9:06 pm

Ale fajny grubasek :)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pn lut 07, 2011 7:30 am

A tak trudno było go wyciagnąć z Palucha :shock:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: Poter z Palucha

Postprzez dalmibea » N paź 23, 2011 12:36 am

Danka , ja go nie pamietam , pytam bo sortuje dalmaty na te co sosdalmatynczyki ponosi za nie odpowiedzialnosc i na te co nie poszly na umowe sosdalmatynczyki albo twoja . Nie wiem co z nim , czyja to adopcja , to nie moje czasy :(
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Re: Poter z Palucha

Postprzez Danka » N paź 23, 2011 4:00 pm

http://www.dalmatynczyki.fora.pl/galeri ... a,902.html

Poter, tak jak Kasia N pisała to psiak z Palucha . Umowa jest między Sebą a schroniskiem. Ale my pomagałyśmy "wyciągnąć" ,Potera , ponieważ był po kastracji i miał ostry stan zapalny.
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Re: Poter z Palucha

Postprzez dalmibea » N paź 23, 2011 4:08 pm

Ok, probuje je troche posortowac , ktore sa od sos , a ktore nie , a nie wszystkie znam ;)
Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek.
— William Ralph Inge
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron