Hesia 6miesieczna po wypadku

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Hesia 6miesieczna po wypadku

Postprzez figa » Pn sty 17, 2011 1:29 pm

Ostatnio wchodze tu tylko po to... BY ZAKLADAC WATKI NOWYM PSOM W POTRZEBIE!!! Przeciez to jest nienormalne :roll:

Ta sunia zajma sie dziewczyny z dogo - jest sporo deklaracji na jej utrzymanie.

Moze my poszukamy jej domu? Juz zapytalam o to czy sie zgodza.

agaga21 napisał(a):mam słabość do "połamańców", dlatego pewnie ta sunia tak mocno chwyciła mnie za serce.
ok. 6-miesięczny szczeniak leżał potrącony przy drodze. jak to zwykle bywa auta przejeżdżały i nikt "nie widział" małego-wielkiego dramatu, który rozgrywał się tuż obok. sunia miała umrzeć w okropnych męczarniach, niezauważona...
jednak jechał tą drogą jeden, jedyny dobry człowiek. zauważył, że zwierzę się porusza. zatrzymał się, zabrał ją do auta ale nie mogąc wziąć jej do domu, odwiózł sunię do schroniska. psinka dostała tymczasowe imię hesia. niesty w schronisku nie ma możliwości by ją zdiagnozować a oprócz otarć, ma prawdopodobnie wybite biodro. konieczne jest prześwietlenie i gruntowne przebadanie. w obornikach wlkp, gdzie hesian trafiła, nie ma możliwości by zrobić rtg. sunia po prostu leży w izolatce. ma podawane ponoć środki p. bólowe ale od tego nie wyzdrowieje.
udało się załatwić dla tej bidulki miejsce w szczecinku, gdzie zajmą się nią profesjonaliści, sunia miałaby fachową opiekę medyczną, byłaby leczona. miesięczny koszt pobytu wynosi 200zł i właśnie tyle stałych deklaracji musimy zebrać by mała dostała szansę. na leczenie, transport i sterylizację będzie trzeba też uzbierać fundusze.
PROSZĘ, POMÓŻMY TEMU SZKRABOWI, KTÓRY JUŻ DOŚĆ WYCIERPIAŁ!
DAJMY JEJ SZANSĘ NA LECZENIE I NA NORMALNE ŻYCIE BEZ CIERPIENIA!


kto zna moje psy, kto ten wie, jak ważna jest szybka pomoc psu po wypadku. moja etna takiej pomocy nie dostała przez wiele miesięcy, dlatego została kaleką. proszę, nie pozwólmy na to, by hesię spotkał taki sam los.

oto hesia:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

[INDENT] Obrazek [/INDENT]



Obrazek
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez figa » Pn sty 17, 2011 3:34 pm

Dogomaniaczki stwierdzily ze beda malej szukac domku w Polsce, bo ma wiecej z ASTa niz dalmata.

Ja osobiscie od siebie moge wystawic goloszenia, wiecej dla malej zrobic nie mozemy.

Ona ma opieke, dobra opieke. Inne psiaki czekaja.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Pn sty 17, 2011 6:45 pm

Ojejku , az mi sie ryczec che , biedna sunieczka , mimo wszystko sprobuje szukac tutaj tez dla niej domku .
Ja w niej z Amstafa nich nie widze , bo moze nie chce widziec i jak znajde szanse na dom w Niemczech to ja tu sprowadze . Nie do wszystkich " Landow " w Niemczech jest zakaz sprowadzania psow z listy. Mozna tez dostac upowaznienia dla sprowadzenia takiego psa ktory potrzebuje leczenia i pomocy .
Dzieki Figa za info .
Odbierasz nam kupe roboty wstawiajac tutaj te psiaki . Dzieki
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Pn sty 17, 2011 7:05 pm

Bea, jej opiekunki nie sa za adopcja zagraniczna.
Budowe ciala rzeczywiscie ma sunia astowata, jedynie kropeczki dalmacie.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez dalmibea » Pn sty 17, 2011 8:04 pm

Figa , mam mozliwosc znalezienia sponsorow dla tej suni i mozliwosc leczenia suni w klinice w Berlinie . Mam transport dla suni z Granicy. Sunia po opuszczeniu kliniki pojdzie do domu tymczasowego , to jest kobieta ktora ma doswiadczenie i oferuje rehabilitacje psa i podejmnie sie szukania dla suni DS :
Kontakt z ta kobieta po niemiecku albo angilesku zapewniony . Adres dostaniecie tez gdzie sunia jest .
Sunia moglaby byc juz na sobote albo niedziele odebrana.

Jezeli tak to potrzebuje o suni jak najwiecej informacji , co z nia jest . Czy moze wstac , czy chodzi , czy nie .
Bo jezeli jej nic nie jest i ma tylko rane otarta na lapce to nie bedziemy jej z tego powodu wiezli do kliniki , ale o ile sunia ma powazne zlamania to oferuje pomoc z przejeciem wszystkich kosztow .
Potrzebuje informacje na juz .
Pozwolenie na przewoz suni bedzie .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Wt sty 18, 2011 2:23 am

Cytat Napisał agaga21
" ja wam bardzo dziękuję ale zdecydowałyśmy z agnieszką32, że hesia pojedzie do szczecinka. tam dostanie profesjonalną opiekę i myślę, że w polsce szybko znajdzie się dla niej dobra rodzina. ze szczecinkiem współpracujemy od dawna, mamy pełne zaufanie do mariamc.
mam nadzieję, że was naszą decyzją nie urazimy. prosząc dalmatyńczykowe ciotki o pomoc, miałam na myśli pomoc w polsce"

http://www.dogomania.pl/threads/200260- ... nie!/page4

A ja nie mam ludzi ktorzy by finansowali leczenia w Polsce , jest duzo ludzi w Polsce co mysla negatywnie na temat adopcji zagranicznych , ale jest tez juz duzo ludzi za granica co negatywnie mysla o bezposrednim finansowaniu czegokolwiek w Polsce. Niestety juz nie raz byly przypadki ze placili niektorzy za leczenia niektorych psiakow ktorych juz wogole nie bylo .
Potrafie zrozumiec jedna i druga strone .
Trzymam kciuki za sunieczke zeby wszystko dobrze sie skonczylo.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez roma_121 » Wt sty 18, 2011 3:57 pm

chyba tymaczasowi właściciele myśleli bardziej o sobie niż o psie.... jej bedzie dobrze tam gdzie będzie miała ludzi którzy ją kochają i bedą obdażać ją opieką i miłościa.... mam nadzieje że sunia szybko wróci do zdrowia
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /
"Na początku Bóg stworzył człowieka, ale widząc go tak słabym, dał mu psa" - /Alfons Toussenel/
Avatar użytkownika
roma_121
 
Posty: 3128
Dołączył(a): Śr gru 08, 2010 11:18 am

Postprzez dalmibea » So sty 22, 2011 12:15 pm

dalsze losy Hesi ktora teraz nazywa sie Bajka mozna sledzic na dogomani
http://www.dogomania.pl/threads/200260- ... i-leczenie!
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » N sty 23, 2011 9:56 pm

Przenoszę wątek do zaadoptowanych, gdyż Hesia jest pod opieką dziewczyn z dogomanii i sos dalmatyńczyki nie ponoszą odpowiedzialności za dalsze losy suni.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm


Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron