Delta - 5 letnia sunia ,Zgierz/ fundacja Medor

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Delta - 5 letnia sunia ,Zgierz/ fundacja Medor

Postprzez figa » So paź 09, 2010 7:46 pm

Adopcja 'Hau' - Delta
Delta to śliczna młoda suczka rasy dalmatyńczyk. Została odebrana ze złych warunków.
Była przywiązana do budy szczenna i brudna. Zgadza się z suczkami psami i kotami.
Delta jest wysterylizowana posiada mikroczip oraz szczepienia.

http://medor.schronisko.net/index.php lub www.medor.org
FUNDACJA MEDOR W ZGIERZU TEL 506761221 KOSZTY ADOPCYJNE 100 ZŁ



Obrazek


Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Pn paź 11, 2010 4:35 pm przez figa, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » So paź 09, 2010 9:45 pm

To przerasta moje wyobrażenie o wysokości procentowej "skazonego zniczulicą " społeczeństwa polskiego. Musze podnieść słupek o conajmniej 1/3 :shock:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » So paź 09, 2010 11:29 pm

A co ze szczeniakami ?
Czy jest po sterylce aborcyjnej ?
Slow mi brak , bez komentarza,jak bym tego prymitywa dorwala to bym go tez na lancuch przywiazala.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Pn paź 11, 2010 8:55 pm

po raz kolejny brak mi słów :cry:


Dzięki Bea za przeniesienie zdjęcia, ja jakoś jeszcze nie ogarniam technicznie wszystkiego.
Ostatnio edytowano Wt paź 12, 2010 11:39 am przez magmal, łącznie edytowano 1 raz
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Pn paź 11, 2010 8:58 pm

Ona ma tam dobra opiekę , ale szkoda psinki kochanej :( zima i kanapa by sie przydała malutkiej, I tak szczęście że nie jest juz na łańcuchu :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Pn paź 11, 2010 9:21 pm

Bea nie ten wątek , to sunia z Medora :wink: też czasami gubię sie :roll:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn paź 11, 2010 9:43 pm

magmal napisał(a):po raz kolejny brak mi słów :cry:


Figa to ostatnie zdjęcie to chyba Kropek z Częstochowy jest


To jest Kropek z Czestochowy , na tym zdjeciu dokladnie widac jak mu kosci biodrowe odstaja .
Przeniose go na jego watek.
Biedny , az serce boli jak sie na niego patrze .
On musi koniecznie na weekend jak Merlin i Selena odjedzie do Arka na tymczas , tam dojdzie do siebie .

Danka , ja wiem , ale Figa sie pomylila i wstawila tutaj zdjecie Kropka z Czestochowy co Magda zauwazyla . A ze ja umiem czarowac to przenioslam to zdjecie z tad na watek Kropka , tak ze zdjecia nie ma , hokus-pokus , ale tekst sie zostal .
he,he,he , poczytaj uwaznie
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Wt paź 12, 2010 11:40 am

Na Dogo pojawił się taki wpis:


Fundacja Medor:

jeszcze dalsze informacje o naszej delcie jest bardzo przyjazna kocha dzieci tylko warczy przy jedzeniu wiadomo dlaczego bo sie wygłodziła jesli miłosnicy kropków mogliby dla niej zakupic jakąs specjalistyczna karme czy witaminki smakołyki byłabym ogromnie wdzieczna




Ja mam połowę worka 14 kg karmy ROYAL CANIN Hypoallergenic. Mogę ją wysłać. W sumie nie wiem o jaką specjalistyczną karmę chodzi, spytałam na Dogo. Teraz czekam na odpowiedz.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Wt paź 12, 2010 11:52 am

to by bylo super , napewno im cos pomoze
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm


Postprzez Gość » Pt paź 15, 2010 3:11 pm

Dzięki GOŚCIU -Madziu :wink:

Danka-Gość :wink:
Gość
 

Postprzez Danka » Wt paź 19, 2010 3:58 pm

DElta , to też ważne będzie mróz :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » Wt paź 19, 2010 9:02 pm

Deltę pilotuje Magmal, dzieki :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Wt paź 19, 2010 10:45 pm

jutro wysyłam jeszcze jedną paczkę żywnościową dla Delty. Poprosiłam też w Medorze o zdjęcia Delty bez fartuszka, żeby pokazać jak z niej piękna laska jest. Dziewczyny obiecały zrobić i przysłać mi na maila. Czekam.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Wt paź 19, 2010 11:22 pm

Magda , ty umiesz moje mysli czytac , wlasnie postanowilam napisac na watku Delty ze potrzebujemy zdjecia od niej bez fartuszka
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Następna strona

Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron