Milek , stracil pania i zostal sie sam na posesji

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Milek , stracil pania i zostal sie sam na posesji

Postprzez dalmibea » So paź 02, 2010 11:29 am

Kropkowany Miłek - stracił Panią, ma czas do 15.10 - później UŚPIENIE :(

Ten przemiły, zabawowy psiak nie ma się gdzie podziać Jego właścicielka zmarła, a on został sam na posesji, zdezorientowany, tęskniący, przerażony.... Dom kupili nowi ludzie, którym nie odpowiada gratis w postaci pieska. Wyznaczyli termin - 15 października - jeżeli Miłek nie znajdzie do tego czasu innego lokum pozbędą się psa na własną rękę
Miłek ma 5 lat, jest zadbany, zdrowy, ma książeczkę zdrowia i aktualne szczepienia. Ludzie, którym jego los nie jest obojętny deklarują wsparcie, jednak nie mogą go wziąć do siebie. Bardzo pilnie szukamy tymczasu lub domu stałego dla psiaka. Miłek czeka w Warszawie.

Delph pisze na Dogo dalej

Dostałam opis, że jest "miły (stąd imię), wesoły, łagodny, chętny do zabaw, daje łapkę, pokazuje ząbki, bawi się piłeczką i patykiem, lubi zabawy w chowanego na trawie"
Nie mam pojęcia jak Miłek zachowuje się do innych zwierząt. Na kilera nie wygląda
Zainteresowanym mogę podać namiary na Państwa, którzy dokarmiają psiaka, może powiedzieliby coś więcej. Wysłałam zapytanie, czy mogę podać ich dane na forum.

http://www.dogomania.pl/threads/193788- ... st15471355

Obrazek
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » So paź 02, 2010 11:40 am

I co dalej? :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » So paź 02, 2010 12:36 pm

??????
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » So paź 02, 2010 2:54 pm

To nasza wiadomość na DOGO
Jeżeli pomożecie w transporcie i opłaceniu DT , mam pomysł na miejsce dla niego , tylko pytanie czy zgodzi się z innymi psami, i trzeba pilnie szukać mu domu, bo to miejsce tymczasowe , poprostu na razie nie jedzie tam jeden psiak
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Danka » N paź 03, 2010 9:14 am

Miłek jest w potrzebie na Cito , on ma 4 lata , po kastracji . jest bardzo dobrze ułożonym psiakiem , jest wielkości spaniela . mieszka w piwnicy 2 razy w tygodniu wychodzi na spacery , własciciele go nie chcą , Pani Marta która go karmi , poprosi o czas do końca października , psiak bardzo przeżywa zamknięcie , płacze okrutnie. Może byc z dziećmi , uwielbia zabawy z piłką , aportuje, podaje łapkę . Chce zyć !!!! :(
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Pn paź 04, 2010 9:59 pm

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez magmal » Wt paź 05, 2010 7:14 pm

wieści z DOGO:

Dzisiaj 20:03
Delph

Miłek już bezpieczny
Wycałował na powitanie swoich nowych opiekunów, odtańczył taniec radości, przeszedł przegląd wet i grzeje doopkę w domu

Przy okazji się dowiedziałam, że on tam biedny siedział sam od czterech miesięcy
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez figa » Wt paź 05, 2010 7:17 pm

Suuuper :)
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Wt paź 05, 2010 7:18 pm

MILEK MA DOM? :) :D
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez magmal » Wt paź 05, 2010 7:20 pm

tak napisali na DOGO na jego wątku.

http://www.dogomania.pl/threads/193788- ... -%28/page3
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez figa » Wt paź 05, 2010 7:25 pm

Ale z tej wiadomosci nie mozna wywnioskowac czy ma dom czy to tylko DT :oops:
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez magmal » Wt paź 05, 2010 7:43 pm

na razie DT - tak napisała Delph na DOGO
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Wt paź 05, 2010 8:09 pm

OK , to szukamy dalej :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez figa » Cz paź 07, 2010 7:30 pm

No i wykrakałam, za wcześnie się ucieszyłam i zmieniłam temat :placz::placz::placz:

Dzwoniła do mnie właśnie nowa opiekunka Miłka, dzisiaj odebrała wyniki i okazało się, w poniedziałek idzie do szpitala :-( Domek dla Miłka na gwałt potrzebny. Rany, jakiego ten biedny psiak ma pecha :placz:

Błagam o pomoc w ogłaszaniu, ja nie wyrabiam czasowo i fizycznie, sama mam tymczasowiczkę dzikuskę i urwanie głowy :shake:


Szukamy dalej...
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Cz paź 07, 2010 7:53 pm

nie mam pomysłu , moze Aneta ? zadzwonię
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Następna strona

Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron