Milek , stracil pania i zostal sie sam na posesji

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Postprzez figa » So paź 09, 2010 8:07 pm

Bonsai napisał(a):Poznałam Miłka - naprawdę z niego Miłek. ;) Jest nieco zdezorientowany sytuacją, trochę niepewny siebie, rozpaczliwie poszukuje akceptacji próbując zwrócić na siebie uwagę na różne sposoby. Trudno mu położyć się na miejscu i nic nie robić, konieczne jest postawienie mu jasnych zasad - będzie bardziej spokojny, gdy będzie wiedział , co go czeka. No i tyle zmian, tyle się dzieje wokół niego. Ale zdobył serca moje i koleżanki! :loveu: Ma naprawdę duży potencjał - jest nastawiony na współpracę z człowiekiem, chętnie się uczy. Charakter ma nieco terrierkowaty, ale wszystko się jeszcze może zmienić, to jego pierwsze dni w nowym miejscu. Fajny pies, nie jest problemowy jak sygnalizowano, jest średnio trudny dla osób początkujących według mnie, tylko potrzeba trochę cierpliwości i pracy - ale z którym psem nie trzeba?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » So paź 09, 2010 9:42 pm

Piekny psiak z niego :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » So paź 09, 2010 11:41 pm

To znaczy ze Milek jest bezpieczny i ma narzie DT ?
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez figa » Pn paź 11, 2010 5:08 pm

Niestety nie..............

MIŁEK UCIEKŁ Z NOWEGO TYMCZASU!!!!! Potrzebna pomoc w łapaniu!!! Warszawa LAS BIELAŃSKI!!!!! Pomóżcie, kto może!!!! Rozgłoście info po Warszawiakach !!!

Telefon do Delph, która go szuka: 668 841 968


Widziano go ostatnio przy ulicy Marymonckiej, przy budowie mostu Północnego, przy boiskach.
Obrazek

Pokaż mi, jak traktujesz zwierzęta, a powiem ci, kim jesteś...
Avatar użytkownika
figa
 
Posty: 550
Dołączył(a): Cz cze 17, 2010 7:47 pm

Postprzez Danka » Pn paź 11, 2010 5:25 pm

Jak MIłek mógl uciec? " na rany koguta " :shock:
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn paź 11, 2010 8:17 pm

A czy z tamtad daleko do jego bylego domu ???
Moze tam sie wybral.
Ojej , co teraz ?
Plakaty na drzewa , do radia lokalnego zadzwonic zeby dali jakas wiadomosc , gazeta itd
Nie wiem jak to w Polsce funkcjonuje i co mozna zrobic.

Plakaty wszedzie porozwieszac , z numerem telefonu no i nagrode wyznaczyc , zeby ludzi zmotywowac do szukania .
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Pn paź 11, 2010 8:52 pm

Ostatnie wieści z Dogo:

Miłek wrócił. Sam po swoim spacerze odnalazł drogę do domu, Delph go pod klatką zlapała.

Bonsai:

Gadałam przed chwilą z Delph. To było tak: pies poszedł na spacer z nową tymczasową opiekunką i jakąś jej znajomą (którą widział pierwszy raz). Zaplątał się w szelkach, jakoś mu jeden pasek się przekręcił. I ta znajoma opiekunki złapała go i odpięła szelki chcąc je poprawić. Miłek się przestraszył, ugryzł i poleciał przed siebie.
Jak Delph wyszła z lasu na chwilę coś zjeść, bo poleciała na miejsce od razu po pracy, zobaczyła Miłka. Zaczęła go wołać radośnie, wygłupiać się i on cały uśmiechnięty przyleciał do niej - kręcił się blisko miejsca tymczasowego zamieszkania (gdzie jest od 2 dni).
Ale naprawdę pecha ma ten pies... A najlepsze, że nie jest niczemu winien, wszystko co go spotyka to mniejsza lub większa wina ludzi, którzy chcą dla niego mniej lub bardziej dobrze. A on chce tylko był głaskany, bawić się i długo spacerować. Po swoim spacerze był taki zadowolony, cały brudny i szczęśliwy.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez Danka » Pn paź 11, 2010 9:28 pm

Super pies , nie tylko piekny ale jeszcze i madry :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pn paź 11, 2010 9:37 pm

jak dzieciak , brudny ale szczesliwy .
Az mi ulzylo ,dobrze ze sie odnalazl.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Wt paź 19, 2010 12:27 pm

Spotkanie bardzo pozytywne, ale tak jak pisze nat.witk, nie widziała go jeszcze reszta współlokatorek Teraz nie musimy się już spieszyć, Miłek ma tymczasowy azyl w obecnym DT i dziewczyny mogą go odwiedzać, zabierać na spacery i na spokojnie podjąć decyzję. Miłek wymaga trochę pracy, do tego czeka go jeszcze kastracja w tym tygodniu, więc decyzja powinna być przemyślana.

Jeśli chodzi o spotkanie ze strony Miłka, to cieszył się jak głupi i przytulał do Nataszy, wręcz wymuszał głaskanie On już taki jest, garnie się do ludzi, rozdaje buziaki i w ogóle wszędzie go pełno

A tutaj zdjęcia z Miłka z Nataszą, baaardzo kiepściutkie, ale widać jaki z naszego Miłka milusiński Miny robi strasznie głupawe A gdy się cieszy, uśmiecha się jak dalmatyńczyk, czyli szczerzy wszystkie zęby (mam do tego totalną słabość, bo mój pierwszy pies dalmatyńczyk tak właśnie robił).


wieści z Dogo i Miłku - juz nie wklejałam wszystkiego, ale wygląda na to że Miłek będzie miał dom stały. Na razie przebywa w DT i też mu tam dobrze.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez magmal » Wt paź 19, 2010 12:29 pm

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez dalmibea » Wt paź 19, 2010 12:40 pm

SUPER , Magda dzieki ze zerkasz od czasu do czasu na Dogomanie , ja juz tam za duzo nerwow stracilam i zawsze z bolem brzucha tam wchodze.
Ostatnio edytowano Śr paź 20, 2010 8:12 pm przez dalmibea, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Wt paź 19, 2010 3:55 pm

Miodzio !!! coś zaczyna się dobrze klarować wreszcie , mam nadzieje że bedzie OK :)
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Wt lis 02, 2010 1:48 am

Wyczytalam na Dogo , ze Milek dalej szuka domu , jest juz po kastracji i szwy tez zciagniete , strasznie bal sie lekarza , nawet do sciagniecia szwow tzeba bylo go uspic
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt lis 05, 2010 10:12 pm

Czyli nie ma domu? a gdzie jest w DT?
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron