Lee( Luna ) mlodziutka w typie dalmata/ Słupsk schroniskO

w tym dziale są psiaki adoptowane bezpośrednio ze schronisk lub przejęte przez inne fundacje

Lee( Luna ) mlodziutka w typie dalmata/ Słupsk schroniskO

Postprzez Gość » Cz wrz 02, 2010 8:55 am

Jest taka sunia
Obrazek</noscript>
schronisko Słupsk
Gość
 

Postprzez Gość » Cz wrz 02, 2010 9:48 am

Dziewczyny zalogujcie się , nie chcę anonimów, przedstawcie się to jest forum pomocy a nie galeria zdjeć , jezeli ktoś wstawia psa to chyba chce mu pomóc , zna go albo opiekuje sie nim ,albo niech poda kontakt do takiej osoby .

Prosze a tu co chwila , przepraszam "GAL ANONIM" :shock:

Napisała Danka ,
Gość
 

Postprzez dalmibea » Cz wrz 02, 2010 11:57 am

z tego co wyczytalam z postu sunia jest w Slupsku w schronisku.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Cz wrz 02, 2010 4:30 pm

No tak , ja też tak wyczytałam , ale może jakieś informacje na jej temat , może jakiś kontakt z kims kto ja wstawił , ogłosił , czyli nie jest mu obojętny los suni . Jesteśmy TRZY i pracujemy i jak mamy to robić teraz zdjęcie i dochodzenie , Prosze o pomoc ,
Jak mam to rozumieć zdjęcie i Słupsk . OK przyjęłam do wiadomości że ona jest w Słupsku.
Proszę ją ode mnie GOSCIU pogłaskać.

Bardzo proszę o informacje o suni i kontakt do osób w Słupsku

Sorry ale to postępowanie jest dla mnie niezrozumiałe
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez Gość » Pt wrz 03, 2010 9:35 am

Wczoraj wstawiłam zdjęcie suczki z informacją gdzie się znajduje. przypadkowo na nią trafiłam w internecie, nic o niej nie wiem.
Nie mogę jej wygłaskać bo mieszkam w innym rejonie.
Myślałam że dobrze robię informując o jej istnieniu na forum adopcyjnym.
Pozdrawiam
Elżbieta
Gość
 

Postprzez dalmibea » Pt wrz 03, 2010 3:17 pm

Dziekujemy za ta informacje , mysle ze lepiej jest cos wstawic , chociaz zdjecie i napisac miasto niz nic nie zrobic .

Informacja Slupsk - Schronisko bylo napisane , nie kazdy wie co dalej zrobic i nie kazdy musi znac psa ktory jest oglaszany. Ja wiem Danka ze nam wszystkim nerwy puszczaja , ale dobrze ze sa chociaz ludzie ktorzy obojetnie kolo takiego ogloszenia suni w schronisku nie przechodza . Kazdy pomaga jak potrafi . A to byla poprostu wskazowka dla nas ze w schronisku w Slupsku jest pies w typie dalmata ktoremu moze potrafimy pomoc i wlasnie za ta informacje dziekujemy
sos-dalmatynczyki
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez dalmibea » Pt wrz 03, 2010 3:20 pm

Pani Elzbieto , mysle ze pani Danka w pospiechu nie zauwazyla dopisku na dole pod zdjeciem ze sunia jest w Slupsku w schronisku i dlatego tak zareagowala ,myslac ze musi teraz psa po calym Slupsku szukac.
Oczywiscie ze dziekujemy serdecznie za udzielenie nam tej wiadomosci
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Danka » Pt wrz 03, 2010 5:26 pm

Przepraszam ale zauważyłam , tylko nie ogarniam, i proszę grzecznie o pomoc , chociaz telefon do Słupska, byłoby mi łatwiej ,

Czy Pani Elżbieta jest ze Słupska? Bea nie damy rady obdzwonic dame z Mgdą wszystkiego :(
Dzięki za wstawienie,
"Pamiętaj że jak zdecydujesz się pomagać ,myśl najpierw o tych którym to obiecałeś"
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 2233
Dołączył(a): Cz kwi 22, 2010 5:27 pm

Postprzez dalmibea » Pt wrz 03, 2010 5:34 pm

ja wiem , tak jak pisalas nikt sie nie umial jeszcze sklonowac ani "rozczworzyc " , sunia jest w schronisku , trudno musi poczekac , nie jestesmy przeciez w stanie wyciagnac wszystkich dalmatow ze schronisk i ich mieszancow
Danka , nie jestesmy odpowiedzialni za losy wszystkich psow.
Robimy co mozemy i pokolei.
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Ati » Pt wrz 03, 2010 6:12 pm

suczka na stronie schroniska jest opisana wiekiem 6 miesiecy, sa jeszcze dwa zdjecia, zaraz sciagne i wkleje
Ati
 
Posty: 31
Dołączył(a): Pt sie 20, 2010 6:39 am

Postprzez dalmibea » Pt wrz 03, 2010 6:14 pm

Super dzieki za pomoc , widac ze mlodziutka
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez Ati » Pt wrz 03, 2010 6:26 pm

http://www.schroniskoslupsk.pl/
link do strony, niestety w domu na radiowce nie otwieraja mi sie wszystkie zdjecia
Ati
 
Posty: 31
Dołączył(a): Pt sie 20, 2010 6:39 am

Postprzez dalmibea » Pt wrz 03, 2010 7:56 pm

mialabys moze chwilke czasu zapytac o nia w schronisku czy to wogole jest jeszcze aktualne czy pilne itd ???
Bylybysmy tobie bardzo wdzieczne
Avatar użytkownika
dalmibea
Site Admin
 
Posty: 6291
Dołączył(a): So lut 20, 2010 5:58 pm

Postprzez magmal » Pt wrz 03, 2010 8:20 pm

Obrazek Obrazek

to są pozostałe dwa zdjęcia suni ze strony schroniska. Postaram się tam jutro dodzwonić, ale od 10 do 12 mamy pierwszą lekcję w szkole z Vaderem, a w weekend tam pracują 10-12.30. Ale może w przerwie mi się uda. W ostateczności w poniedziałek się wszystkiego dowiem.
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Postprzez magmal » Pt wrz 03, 2010 8:21 pm

w schronisku jest zapisana jako numer 313 :(

czy u nas może być - Luna ?
Avatar użytkownika
magmal
Site Admin
 
Posty: 2058
Dołączył(a): Pn lip 05, 2010 8:30 pm

Następna strona

Powrót do ADOPTOWANE BEZ UDZIAŁU S.O.S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron